Проходження квестів в Skyrim: «Ритуальне заклинання Ілюзії»

230 0 Новини високих технологій

Завдання «Ритуальне заклинання Ілюзії» в Skyrim – це побічний квест фракції Колегія Вінтерхолда. Виконувати його варто в тому випадку, якщо ви вирішили сконцентруватися на вивченні магії і хочете отримати одне із самих могутніх заклинань у грі. В принципі, проходження завдання не повинно викликати у вас особливих проблем. Тим не менш, якщо у вас все-таки виникнуть якісь труднощі, ви можете звернутися за допомогою до цієї статті.

Початок квесту

На жаль, просто так почати проходження «Ритуального заклинання Ілюзії» в Skyrim у вас не вийде. Воно й зрозуміло, адже за нього ви отримаєте в своє розпорядження дуже потужну магію, якою повинен володіти дійсно гідний герой.


Отже, першим з умов для отримання квесту є досягнення вашим персонажем 6-го рівня. Зробити це, насправді, не так вже й складно. Адже способів швидко прокачатися до потрібного рівня в грі більше ніж достатньо.
Проходження квестів в Skyrim: «Ритуальне заклинання Ілюзії»
Друга умова вже куди більш жорстке. Воно полягає в тому, що навичка «Ілюзія» вашого героя повинен бути розвинений до 100 рівня, а зробити це дуже непросто. Втім, активно користуючись заклинаннями даної школи, ви рано чи пізно досягнете необхідного результату.

Проходження

Виконавши всі вищеописані умови, вирушайте в Колегію Вінтерхолда, а після того, як ви прибудете на місце, поговоріть з Древисом Налореном. Цей данмер вирішить перевірити ваші здібності і попросить відшукати чотири фоліанта «Майстер Ілюзії». Проблема полягає в тому, що потрібні вам предмети добре замасковані, і побачити їх можна тільки за допомогою заклинання «Зір Десятого Очі». На щастя, Древис навчить вас цієї магії.


Проходження квестів в Skyrim: «Ритуальне заклинання Ілюзії»
Шукати книги потрібно в наступних місцях:
 • Кузня Атронахов. Потрібний предмет буде лежати на столику.
 • Зал досягнень. Поверніться обличчям до сходів і обшукайте лавочку зліва від неї.
 • Бібліотека. Предмет лежить на столі у лівій половині локації.
 • Зал підтримки. Поверніть праворуч від сходів і обшукайте приміщення з бочками.
 • Не забувайте, що в кожній з локацій вам потрібно використовувати пошукове заклинання. Після того як всі книги будуть зібрані, поверніться до Древису і доповісте про виконання квесту.

  Нагорода

  Як вже було сказано раніше, за виконання завдання «Ритуальне заклинання Ілюзії» в Skyrim ви отримаєте щедру нагороду. Відразу ж після того, як квест буде завершено, ви зможете купити в Древиса заклинання «Істерія».
  Проходження квестів в Skyrim: «Ритуальне заклинання Ілюзії»
  Це дуже потужна магія, що дозволяє звертати тікати навіть найнебезпечніших супротивників. Врахуйте, що заклинання читається лише з двох рук, а під час його застосування персонаж не може рухатися.

  Популярі новини
  Загрузка...