Корисні і цікаві моди на коней «Скайрим»

221 0 Новини високих технологій

Коні в оригінальній версії «Скайрим» ведуть себе не дуже адекватно. Ваш скакун то і справа буде застрягати в текстурах, губитися десь по дорозі і тікати при першій ознаці небезпеки. До того ж функціонал коней настільки мізерний, що деколи простіше добігти до потрібного місця пішки, ніж морочити голову з верховою їздою. Добре, що знайшлися ентузіасти, які вирішили виправити цю плачевну ситуацію. Таким чином, з'явилося безліч модов на коней «Скайрим», які не лише зроблять верхову їзду приємним заняттям, але й дозволять їй стати важливим елементом геймплея. Про найкращих з таких модифікацій ви зможете прочитати в даній статті.

Enhanced Horse Skins

Цей мод на коней «Скайриме» підійде для тих геймерів, яких влаштовує те, як зроблена механіка верхової їзди в оригінальній версії гри. Встановивши всі файли, ви не помітите жодних геймплейних нововведень. Єдине, що зміниться на краще – це зовнішній вигляд скакунів.


Корисні і цікаві моди на коней «Скайрим»
Дана модифікація замінює текстури всіх коней, яких можна зустріти в грі, на більш якісні. При цьому автор намагався домогтися максимальної подібності з оригіналом, просто підвищивши дозвіл оригінальних «шкурок».

Revised Horses

Завдяки цьому моду на їзду на коні в «Скайрим» ви зможете зробити цей процес більш цікавим і реалістичним. Наприклад, ваш скакун вивчить команди «Стояти» і «Наслідувати», а ви, в свою чергу, отримаєте можливість використовувати сідельні сумки для зберігання і перевезення речей (інтерфейс аналогічний обміну предметами з компаньйонами).
Корисні і цікаві моди на коней «Скайрим»
Крім цього, вам доведеться періодично підгодовувати кінь вкусняшка. При цьому даний елемент зроблений не для галочки, а є важливою частиною геймплея. Справа в тому, що ситий кінь зможе швидше пересуватися і носити на собі більше тягарів, а голодний, відповідно, навпаки.


Convenient Horses

Не тільки мод на заклик коні в «Скайрим», але і збірник важливих геймплейних нововведень. Активувавши цю модифікацію, ви зможете збирати алхімічні інгредієнти, спілкуватися з персонажами і битися з ворогами, не злазячи з коня. Крім того, можна буде підвищувати характеристики вашого скакуна й одягати його в спеціальну екіпіровку.
Корисні і цікаві моди на коней «Скайрим»
Модифікація додає опцію верхової їзди для ваших компаньйонів. На жаль, працює вона тільки для «ванільних» супутників, так що майте це на увазі. Ну і, нарешті, мод дозволяє здійснювати швидку заміну коні, а також дає можливість вибирати стійло для свого скакуна.

Mounted Followers

Ті, хто знають англійську мову, мають відразу зрозуміти призначення цього мода на коней «Скайриме» з його назви. Після встановлення всіх файлів ваші супутники навчаться їздити верхи і нарешті перестануть бігати за вами на своїх двох. Погодьтеся, це додає чималу дещицю атмосферності і реалізму.
Корисні і цікаві моди на коней «Скайрим»
Модифікація працює досить просто: як тільки ваш герой закликає кінь (хоч куплену, хоч крадений), компаньйон отримує її копію і починає пересуватися верхи. При цьому супутник також, як і ви, може користуватися спринтом і битися, не злазячи з коня. На жаль, мод працює коректно тільки зі стандартними компаньйонами і скакунами.

Спільна їзда

Даний мод на коней «Скайриме» дозволить вам прокотитися верхи разом зі своїм супутником. Тобто не на різних конях, а удвох на одному. При цьому виглядає цей процес цілком органічно, так що загальну атмосферу гри він не порушить. Навпаки, мод робить верхову їзду більш правдоподібною, адже в реальному житті ви спокійно можете кататися на коні вдвох.
Корисні і цікаві моди на коней «Скайрим»
Щоб використовувати модифікацію, досить підійти до скакуну та натиснути клавішу дії. З'явиться діалогове вікно, у якому ви зможете вибрати один з двох варіантів: поїхати одному або зі своїм супутником. Врахуйте, що для коректної роботи спільної їзди, ваш компаньйон повинен знаходитися поруч з конем.

HorseArmor

Мод «Броня для коней «Скайриме» дозволить вам одягнути свого скакуна в міцні обладунки. Автор підійшов до цієї справи відповідально і не просто замінив текстури коней, а додав цілий ряд геймплейних нововведень.
Корисні і цікаві моди на коней «Скайрим»
Приміром, вам доведеться самостійно відвідувати кузню і крафтить спорядження для свого скакуна. При цьому у вас буде широкий вибір можливих варіантів броні, починаючи від шкіряного і закінчуючи даэдрической. Крім того, Йервар з Вайтрана почне продавати екіпіровку для коней, так що можете заглянути до нього, якщо не хочете морочитися з крафтом.

Blaze of Eventide

Це найкращий мод на вогняний кінь «Скайриме». Встановивши його, ви отримаєте можливість закликати Сутінковий полум'я – инфернального скакуна з самих глибин пекла. Вороги, побачивши такого красеня, миттю почнуть тікати в страху.
Корисні і цікаві моди на коней «Скайрим»
Примітно, що кінь не тільки має значний вигляд, але ще і володіє унікальними властивостями. Наприклад, будь-який вогонь не завдає скакуну шкоди. Більш того, полум'я, навпаки, відновлює здоров'я коня. Також варто відзначити здатність «Вибух», яка з'являється в меню після виклику вогненної коні. Після її використання Сутінковий полум'я підбіжить до зазначеного ворогові, а потім вибухне, завдавши значний збиток.

Примітки

Незважаючи на таку велику кількість модифікацій для коней, не всі вони працюють в «Скайриме» коректно. Так, встановивши кілька модів від різних авторів, ви можете зіткнутися з багами, періодичними вильотами і навіть критичними помилками, з-за яких вам доведеться перевстановлювати гру. На жаль, не можна заздалегідь дізнатися, чи виникнуть проблеми від застосування тієї чи іншої модифікації. Іншими словами, ви вносите зміни у файли гри на свій страх і ризик, так що завжди майте це на увазі, якщо збираєтеся встановлювати черговий мод.

Популярі новини
Загрузка...