"Відьмак", Саскія: проходження, опис персонажа

246 0 Новини високих технологій

У другій частині ігрової серії «Відьмак» Саскія є одним з найцікавіших персонажів, які зустрічаються по шляху пригод. Пов'язане з нею завдання буде будь-якому випадку, незалежно від обраного гравцем шляху. Детальніше дізнатися всю інформацію про цього героя можна з даної статті. Багато фанатів відкриють для себе щось нове.

Сила дівчини

Коли у всесвіті «Відьмак» Саскія згадується, то представляється в розумі тендітна дівчина, але насправді героїня - дочка золотого дракона на ім'я Виллентретенмерт. Геральт з ним зустрічався в книгах і навіть брав участь в одному спільному пригоді. Матір'ю була Саскія зелена драконица Миргтабракке. Через змішання кровей дівчина не може прийняти одну з форм (ящір або чоловік) на постійній основі. Вона може перетворюватися на дракона з чорною лускою і мати силу свого батька. Плюс, у неї швидка регенерація, яка сильно допомагає в бою. Одного цього достатньо, щоб побоюватися, на перший погляд, звичайної войовниці.


"Відьмак", Саскія: проходження, опис персонажа

Роль у всесвіті

У другій частині франшизи «Відьмак» Саскія відіграє важливу роль в сюжеті. Ця діва втілює в собі всі кращі риси народного ватажка. На території Вергена селяни обожнюють героїню і майже готові поклонятися їй. Не дивно, що коли Хенсельт розгортає свою кампанію і направляє військо Каэдвена в Аэдирн, Саскія не залишилася осторонь. Вона одразу ж підняла людей Вергена на повстання і за нею пішли всі чоловіки без жодного протесту. Вся справа в тому, що дівчина-дракон заслужила собі позитивну репутацію. Її називають берегинею Вергена не дарма, адже саме тут вона всіляко допомагала людям у складних ситуаціях. Про неї складали легенди, оповідання та байки, а тому героїня стала ще за життя ідолом. Плюс в грі Саскія виступає в якості природженого лідера, який здатний надихати людей. Цим корисним властивістю вона компенсує брак досвіду в бойовій практиці вибудовування стратегій поведінки у великих боях.


"Відьмак", Саскія: проходження, опис персонажа

Шлях Иорвета

У всесвіті «Відьмак» Саскія стає ватажком військ Вергена і приймає спробу примирити Каэдвен і Аэдирн. Вона рятує пораненого Стенниса, після чого прибуває на організовані переговори. Саме вона виступає за те, щоб до столу допустити Йорвета з його «білками». Геральта також запросили, і він стає свідком того, як після підняття кубка дівчина падає. Саме тоді постає резонне питання про те, хто отруїв Саскію в «Відьмак 2». Про це вдасться дізнатися тільки після повного розслідування. Про противоядии розповість чаклунка Філіпа Эйльхарт, яку доведеться врятувати по ходу завдання «В ім'я великої мети!». Якщо ретельно проводити пошуки вбивці, то можна буде дізнатися, що зробив це наближений до Стеннису жрець. Він підмовив принца відвернути прислугу від кухні, щоб той зміг безперешкодно підкинути отруту в келих. Долю цих персонажів доведеться вирішувати Білому Вовку і тут є кілька варіантів.
"Відьмак", Саскія: проходження, опис персонажа

Продовження пригод з Саскією

У грі «Відьмак» 2», як розчарувати Саскію - розповість Філіпа, після цього Білий Вовк відправитися знімати прокляття, що не дозволяє вступити в сутичку. Коли це трапляється, Хенсельт починає наступ і успішно бере два міста. Зусиллями Саскії та її бійців з Геральтом вдається відкинути вторгнення Каэдвена. У другому місті вони виконують маневр з підземеллям, де повинні не дати лазутчикам Детмольда пройти через стіни і зайти в тил. У катакомбах перетворенням у дракона дівчина сильно допомагає Білому Вовку і рятує його від смерті. Після цього Детмольд був змушений відступити. На поверхні Геральт з Саскією і її підлеглими зустрічають особою атаку Хенсельта, але вчасно подоспевает Иорвет з ельфами. Король Каэдвена опинився в повному оточенні і був змушений здатися. Після чого підписує угоду, за якою Верхній Аэдирн не піддається нападам, а держава Саскії визнається повністю вільним.
"Відьмак", Саскія: проходження, опис персонажа

Подальші події

На переговорах після поразки Хенсельта у грі «Відьмак 2» Саскія вимагає від владик Півночі не тільки вищеописаних пунктів, але і видачі військових злочинців. У їх число входить маг Детмольд, а замість цього королю Каэдвена пообіцяли нового радника в особі Шеалы де Тансервилль. Саме її Саскія рятує від атаки лицарів Ордена Палаючої Троянди, коли ті роблять спробу схопити чаклунку. Далі за завданням «І прийшов дракон» головний герой може вирішити долю дівчини. Лицарі сильно поранили її в ході сутички і наклали прокляття. Щоб зняти його, в інвентарі повинен бути спеціальний стилет, що можна отримати трохи раніше. Якщо цього не сталося, то герой зможе просто піти або ж добити героїню в драконячої формі, щоб припинити муки. У випадку зі зняттям прокляття, Саскія розповість Геральту про свого батька, а після цього повернеться в Верген. Йорвета вона вважає вбивцею, хоч розуміє його наміри і каже, що одного разу ватажка білок можна буде пробачити.

Шлях Роше

Гравець може вибрати шлях допомоги Вернону Роше, тоді вся сюжетна значно змінитися в деталях. Наприклад, перша зустріч з Саскією відбудеться тільки тоді, коли дівчина в людській формі буде битися з королем Хенсельтом. Під час її поранення настигне вчасно Філіпа Эйльхарт і Стенніс, які рятують героїню. Після цього на полі бою лягає туман прокляття, а тому всі військові дії продовжувати ставати неможливо. Геральту доведеться відшукати спосіб зняти дивні чари, а для цього він перебирається на іншу сторону. У катакомбах міста з боку аэдирнцев відбувається друга зустріч Саскії та Білого Вовка. Вона передає меч Вандергрифта, а також попереджає про те, що Хенсельту краще не довіряти. При знятті туману король Каэдвена бере штурмом ці землі, а дівчина разом з Филиппой збігають через телепорт. Вони програли битву, але Саскія вирішує втрутитися в переговори між Аэдирном і Каэдвеном в майбутньому. Це призводить до бою між нею у формі дракона і Білим Вовком.
"Відьмак", Саскія: проходження, опис персонажа

Третя частина

Розробники із студії CD Projekt RED зрозуміли популярність свого другорядного персонажа і продовжили його історію в коміксі, який рекомендується до прочитання окремо. У всесвітньо популярної гри «Відьмак 3» Саскія так і не з'явилась, хоч цього чекали багато людей. Замість цього її ввели в карткове розвага «Гвинт», де дівчина-дракон представляє фракцію скоят'аелей. У неї героїчні властивості і максимальна сила атаки. У завданні «Незнайомці в ночі» можна знайти цікаву відсилання до дій героїні. При спілкуванні з магом Теофіль Марія Роско, то він згадають про долі Хенсельта. Якщо гравець прийняв сторону Йорвета, а збереження з другої частини переніс в продовження, чаклун розповість про смерть короля від рук якогось дракона. Мається на увазі Саскія, яка пізніше все-таки добралася до чоловіка.

"Відьмак", Саскія: проходження, опис персонажа

Відомості з щоденника

Багато користувачів навіть хотіли б вибрати, з ким міг бути Геральт у грі «Відьмак 2» – Саскією або Трісс. На жаль, за сюжетом такої функції немає, а гравець може лише вплинути на долю дівчини-дракона. У щоденнику написано, що героїня сильно нагадує відому Фалькові, адже також клацанням пальців може зібрати під своїми прапорами цілу армію фанатиків, які будуть йти за ним у вогонь і воду. Плітки про Саскії, спочатку здаються безглуздими, але при зустрічі з нею всі сумніви йдуть за вітром. У дівчини справжній талант до лідерства, а її краса є додатковим стимулом для чоловіків. Плюс розповіді про вбивство драконів голими руками роблять з неї чи не божество, а фанатикам тільки цього і треба.

Популярі новини
Загрузка...