Гра Industrial Craft 2: гайд

330 0 Новини високих технологій

Інді-ігри не так популярні серед гравців сучасності. Більшість воліють хоррори, дій і ММОРПГ. Але мабуть, всі хоча б раз грали в знамениту гру Minecraft. Так вже склалося, що жанр пісочниця приживається серед дітей і підлітків, а інші віддають перевагу більш активні і серйозні ігри. Але гайд по Industrial Craft 2 знадобиться всім, хто вирішив випробувати цю модифікацію і вивчити промислове виробництво.

Гра

Minecraft - комп'ютерна гра, яка була випущена в 2011 році. Жанр пісочниця в ній доповнено елементами симулятора виживання і відкритим світом. Перед гравцем представлена віртуальна локація в тривимірному вимірюванні і рандомно генеруються світами. У грі елементи складаються з кубічних блоків, що і дозволяє гравцеві перебудовувати все. Завдяки віртуальному конструктору геймер може створювати будь-якої форми споруди, добуваючи матеріали або використовуючи творчий режим для вільного доступу до інструментів. Багато хто порівнює Minecraft з конструктором LEGO.


Оскільки проект реалізований в жанрі пісочниця, він не ставить перед геймером певних цілей, за винятком деяких модифікацій, які можуть генерувати квести і місії на проходження. Незважаючи на відсутність цілей гравцеві є чим зайнятися: дослідження локації, бій з ворожими істотами, видобуток ресурсів і мн. ін.
Гра Industrial Craft 2: гайд
І хоча багато досить скептично ставляться до «Майнкрафту», складно заперечувати те, що це одна з найуспішніших ігор за всю історію. До 2018 року було продано понад 144 мільйонів копій на всіх платформах. А кількість користувачів піратських версій і зовсім перевищує це число. За статистикою, більше 74 мільйонів гравців запускають гру хоча б раз на місяць.

Модифікація

Industrial Craft 2 - це мод «Майнкрафта», вважається не найбільш відомим серед шанувальників гри. Швидше за все, це пов'язано зі складністю та спеціалізацією. Модифікація спрямована на вивчення промислового виробництва. Оскільки основна аудиторія гри - діти від 6 років, їм просто нецікаво розбиратися в металургії, електротехніки та агропромисловості.


Зате цей мод дуже подобається підліткам, які таким чином вивчають різні види енергії, спеціальні інструменти та пристрої. Але навіть самим кмітливим потрібен гайд по Industrial Craft 2.

Установка мода

Для початку краще перевірити відповідність версій клієнта і мода. Цю інформацію можна знайти на офіційному форумі, де дані викладають в спеціальному розділі. Тут же можна отримати гайд по Industrial Craft 2 інформацію про зміни, баги, фиксах та інше. Цей мод встановлюють з допомогою Minecraft Forge. Потрібно для початку завантажити саму гру, після знайти цю утиліту, не забуваючи перевіряти сумісність версій. Далі необхідно докорінно ігри створити папку «mods», якщо такої ще немає. Після знайти потрібну модифікацію і переміщення її у раніше створену папку. Тепер можна запускати гру.

З чого варто почати?

Гайд по Industrial Craft 2 на першому етапі нічим не відрізняється від початку у звичайній грі. Гравець починає пошуки ресурсів, які б допомогли йому скрафтить ліжко, верстак і піч. Також потрібно обзавестися звичними для гри інструментами: киркою, лопатою та сокирою. Також потрібно буде побудувати невелике житло, щоб спокійно перечекати в ньому ніч. Не варто забувати і про харчування: запасайтеся яблуками і м'ясом. Подумайте про захист.
Гра Industrial Craft 2: гайд

Латекс і гума

Гайд по Industrial Craft 2 Experimental рекомендує зібрати все необхідне для подальшого розвитку в грі. Тому починаємо пошук дерева гевеї. Завдяки йому ми можемо отримати латекс, а пізніше гуму. Останній матеріал часто використовують у створенні електроприладів і генераторів. Щоб отримати латекс з дерева гевеї, потрібно зробити краник, який буде видобувати сік. До речі, з одного дерева можна отримати нескінченну кількість латексу. Єдине, що у рослини в цьому випадку є умовна перезарядка. Тому не рекомендується рубати гевею. Якщо це дерево знаходиться далеко від житла, можна спробувати добути саджанці з його листя, щоб посадити рослина поруч з будинком. Є також шанс здобути латекс, зламавши деревину.

Необхідні ресурси

Гайд по моду Industrial Craft 2 передбачає створення факелів і спуск до шахти. Це звичне заняття для крафтеров. У печерах потрібно добувати залізо, мідь і олово. Залізо - один з найголовніших матеріалів, який використовується практично у всій віртуальної промисловості. Також варто звернути увагу на бронзу, яка виготовляє з міді і олова. Іноді вона виявляється набагато міцніше заліза, а знайти компоненти для її крафта набагато легше. Тому багато гравців використовують бронзу для броні та інструментів.
Важливо для початку створити з заліза молот, а після 5 залізних пластин. Все це допоможе створити залізну піч.

Харчування

Це не менш важливий аспект на перших етапах розвитку в Minecraft Industrial Craft 2. Гайд рекомендує відразу розвивати агропромисловий сектор. Для цього потрібно скрафтить необхідні інструменти. Шукаємо воду, поряд з якою треба посадити пшеницю. Її добувають із звичайної трави.
Гра Industrial Craft 2: гайд
На перших етапах пшениця допоможе виживати і добре харчуватися. З неї можна зробити хліб. Якщо використовувати дерев'яні жердочки, можна буде збільшити врожай, а також спростить вирощування інших корисних культур.

Електротехніка

Одним з джерел електроенергії в грі є генератор. Для того щоб його зробити, потрібен латекс, червона пил, мідь, залізо і олово. Все це буде необхідно і для того, щоб зробити електропіч. На відміну від звичайної, вона працює в два рази швидше. Така піч працює тільки з допомогою електросхеми. У гайдах за Industrial Craft 2 (1710) рекомендують руду подрібнювати в дробителе і тільки після цього плавити. Таким чином кількість матеріалу збільшується в два рази. Отже, для початку потрібно зробити акцент на виготовленні дробарки. Оскільки це спеціалізований мод, в ньому є багато незвичайного обладнання, яке раніше не зустрічалося. Наприклад, можна використовувати рудопромывочную машину і термальну центрифугу. Все це допоможе добувати з ресурсів ще більше матеріалів.

Гра Industrial Craft 2: гайд

Металургія

Накопичуємо багато заліза, робимо з нього кирку, а також її кам'яні аналоги. Тепер можна відправитися в печеру. Потрібно бути готовим до того, що тут доведеться гарненько попрацювати, щоб добути достатню кількість ресурсів. Збирати потрібно все, що попадеться на очі. Не забуваємо і про червону пил. Потрібно грунтовно підготуватися, інакше в момент крафта складного обладнання може не вистачити матеріалів і доведеться знову спускатися в шахту. Для автоматичної видобутку ресурсів у цьому моді використовують шахтарський лазер і бурову установку.
Гра Industrial Craft 2: гайд

Агропромисловість

Як вже згадувалося, найбільш ефективними при вирощуванні рослин виявляються дерев'яні жердочки. Також важливо використовувати селективні методи. Феррий зробить з урожаю залізну пил, а при використанні аурелія можна отримати золотий самородок. Гравець також може використовувати кави. Напій допоможе персонажу підбадьоритися, рухатися швидше і працювати ефективніше. Зробити каву можна з відповідних плодів.

Рекомендації з будівництва

У гайде за моду Industrial Craft 2 Experimental рекомендується використовувати спеціалізовані ресурси для будівництва, які виявляться набагато міцніше тих, що раніше використовували у звичайній грі. Багато гравців застосовують будівельну піну, з якої роблять пінобетон. Останній матеріал є міцним і взрывоустойчивым. Його можна фарбувати або використовувати на нього текстуру будь-якого іншого блоку. Якщо стискати піну, то можна отримати багато блоків пінобетону, що робить матеріал дешевим. Оскільки в цьому моді розвинена електротехніка, можна використовувати для освітлення не смолоскипи, а електролампи. Вони можуть набувати різні форми: підлогову, настінну, настільну або стельову.
Гра Industrial Craft 2: гайд

Висновки

Розвиток Industrial Craft 2 можна починати яким завгодно шляхом. Але є все ж рекомендовані варіанти, які допоможуть швидше розвиватися в грі і не постраждати від форс-мажорів. Більшість досвідчених геймерів починають з крафта електроприладів. Але щоб вони працювали, необхідно створити джерело електроенергії. Якщо ваше житло знаходиться під землею, можна скрафтить геотермальний генератор. Якщо ж будинок на поверхні, краще всього використовувати кінетичний вітрогенератор.

Популярі новини
Загрузка...