Як закликати Стіну плоті "Террарии" і перемогти її?

351 0 Новини високих технологій

Стіна плоті – це найсильніший бос у грі Terraria. Він може нагнати страху на всіх гравців, які ще не володіють достатнім досвідом і вперше стикаються з таким чудовиськом. А тому виникає, звичайно, питання про те, як закликати Стіну плоті «Терарії» і вбити її? Все зробити не так складно, як може здатися на перший погляд, зараз розберемося з нюансами. Невелика рекомендація: проходиться місія просто, потрібно запастися достатньою кількістю терпіння, все зробити правильно, і ви пройдете цей «злощасний» для багатьох гравців рівень.

Що являє собою ця Стіна плоті?

Як закликати Стіну плоті "Терарії" і перемогти її?
Бос величезний, нагадує рухому стіну. У засіках має вісім тисяч очок здоров'я. От і все. Як закликати Стіну плоті «Терарії»? Зробити це необхідно лише на території Пекла. Якщо ви не зробите, що потрібно, то далі грати не зможете. В Пеклі кидайте у воду ляльку Вуду, яку попередньо очистили від демонічних створінь.


Зверніть увагу: після того, як ви вирішите очистити ляльку від демонів, вона під час цього процесу може впасти в прірву, і доведеться без підготовки битися з величезною охоронцем, а це буде складно, а для багатьох гравців ще й несподівано! Проявіть акуратність, і щоб уникнути зайвих клопотів не дайте ляльці впасти. Перед тим, як закликати Стіну плоті «Терарії» на комп'ютері, потрібно ретельно підготуватися до майбутнього бою.

Готуємося до бою

Як закликати Стіну плоті "Терарії" і перемогти її?
Не забувайте, ви зможете без праці здолати монстра, якщо проявите кмітливість і заздалегідь підготуйтеся до цієї події. Як мінімум для успішного результату бою буде потрібно запастися такими речами:
 • Бластер Фенікса;
 • набір зіль - швидкості, ходіння по воді, ширяння, залізної шкіри і так далі;
 • близько п'ятисот срібних або метеоритних кульок;
 • демонічна броня.
 • Крім того, вам буде потрібно підготувати спеціальний майданчик для бою. Ділянка повинна складатися з двох тисячі блоків, можна менше, але не варто обмежувати себе в просторі.

  Бойові дії

  Отже, коли всі підготовчі етапи завершені, лялька очищена, її потрібно кинути у воду і почекати, поки бос з'явиться. Після цього просто стріляйте в боса, але краще постаратися цілитися і потрапляти в очне яблуко або величезну пащу. Стіна плоті буде атакувати вас постійно, тому не забувайте вчасно ухилятися від неї, рухаючись у протилежний від настання боса бік. По мірі необхідності використовуйте зілля, якими ви запаслися, а також стріляти і стріляти постійно. Тільки так ви зможете перемогти Стіну плоті і пройти рівень!

  Популярі новини
  Загрузка...