Як закрити вкладку клавіатурою: поєднання, поради та рекомендації

320 0 Новини високих технологій

Майже кожен користувач ПК хоча б раз працював з інтернет-браузерами. Ці утиліти, необхідні для серфінгу в Мережі. В них обов'язково буде брати участь елемент під назвою "вкладка". Без нього браузер ні за яких обставин не дозволить скористатися своїми можливостями. Далі постараємося з'ясувати, як закрити вкладку клавіатурою. В дійсності існують різні варіанти розвитку подій. Про них буде розказано нижче. Освоїти навички завершення роботи з вкладками зможе навіть школяр або початківець ПК-користувач.

Як закрити вкладку клавіатурою: поєднання, поради та рекомендації

Варіанти завершення

Як клавішами закрити вкладку? Однозначної відповіді на це питання немає. Сполучення клавіш залежать від використовуваного браузера, операційної системи і від результату, якого хочеться досягти.


На практиці можна завершити роботу:
 • з відкритими вкладками;
 • з браузером;
 • з конкретної сторінкою.
 • Насправді впоратися з усім цим не так вже й важко. Головне - запам'ятати кілька елементарних поєднань.

  Поточна сторінка і Windows

  Як закрити вкладку клавіатурою? Перший варіант розвитку подій - це завершення роботи з поточною сторінкою. Такий прийом дозволяє швидко закрити відкритий веб-ресурс. Щоб упоратися з поставленим завданням, необхідно натиснути Ctrl + W. Це найвідоміша комбінація, закрити вкладку завдяки якій можна без праці. Якщо кілька разів скористатися їй, можна швидко завершити роботу зі всіма відкритими у браузері сторінками.
  Як закрити вкладку клавіатурою: поєднання, поради та рекомендації
  Важливо: цей прийом прекрасно працює з браузерами для Windows. Наприклад, в "Опері", "Мозілі" або "Хромі". Проблем бути не повинно.

  MacOS і поточні сторінки

  А ще як клавішами закрити вкладку? Другий варіант - це завершення роботи з відкритою сторінкою в MacOS. З цією операційною системою доводиться запам'ятовувати нові комбінації.


  У нашому випадку для втілення задуму в життя належить:
 • Відкрити браузер на MacOS.
 • Перейти на сторінку, яку хочеться закрити.
 • Натиснути одночасно Command + W.
 • От і все. Дане поєднання працює по аналогії з раніше запропонованої комбінацією. Ніяких труднощів бути не повинно.
  Як закрити вкладку клавіатурою: поєднання, поради та рекомендації

  Завершення роботи браузера

  Поєднання клавіш "закрити вкладку" ми вже вивчили. Тепер розглянемо способи завершення роботи з усіма відкритими в інтернет-оглядачами сторінками. Почнемо з самого простого розкладу. Мова йде про звичайному закриття браузера. Для того, щоб впоратися з цим завданням, потрібно натиснути на клавіатурі Alt + F4. Після виконаних дій юзер завершить роботу з інтернет-браузером. Далі в залежності від налаштувань ПО при відкритті браузера буде виводитися стартова/порожня сторінка, або відновляться всі вкладки з минулої сесії.

  Меню і закриття браузера

  Є ще один варіант, що дозволяє закрити вкладку клавіатурою? Це виклик функціонального меню, в якому можна вибрати опцію "Закрити браузер. Таким чином юзер завершить роботу зі всіма відкритими вкладками. Це дуже зручно! Для виклику функціонального меню достатньо при роботі з інтернет-браузером натиснути Alt + пробіл. У випадаючому списку залишається клікнути по рядку "Закрити". Зробити це можна або за допомогою стрілок на клавіатурі клавіші Enter, або за допомогою курсором миші.

  Згорнути всі

  Але і це ще не все. Іноді користувачі не замислюються про те, як закрити вкладку клавіатурою, а про те, яким чином можна сховати її. Наприклад, згорнути. Експерти часто рекомендують запам'ятати поєднання клавіш Win + M. Воно згортає всі вікна, відкриті на робочому столі. Таким чином користувач зверне браузер і його вкладки, але в самій програмі сайти залишаться відкритими. Можна в будь-який момент приступити до роботи з ними.
  Як закрити вкладку клавіатурою: поєднання, поради та рекомендації

  Інші способи завершення роботи

  Ми з'ясували, як закрити вкладку клавіатурою в тому чи іншому випадку. Розглянемо решту способи завершення роботи з відкритою сторінкою. Для закриття вкладки можна:
 • Клікнути лівою кнопкою миші по хрестику, розташованому праворуч від вибраної вкладки. Це дія закриє ту чи іншу сторінку.
 • Натиснути на хрестик у правому верхньому куті браузера. Операція призведе до завершення роботи браузера.
 • Клацнути ПКМ на поточній сторінці і вибрати відповідну опцію. Наприклад, "Закрити всі праворуч", "Закрити інші" або "Закрити вкладку". В залежності від вибраного параметра буде змінюватися оброблювана процедура.
 • Тепер зрозуміло, як закрити вкладку клавіатурою і не тільки. Це одне з найпростіших дій, що виконуються в браузері. Всі запропоновані прийоми працюють безвідмовно.

  Популярі новини
  Загрузка...