Фреон - сталкер, чоловік і батько.

235 0 Новини високих технологій

Багатьом фанатам ігор серії "S. T. A. L. K. E. R.", а також написаних за мотивами всесвіту книг знаком Фреон – сталкер, вигаданий письменником Сергієм Клочковим. Досвідчений, холоднокровний, але в той же час вельми благородний, незважаючи на всі біди, що випали на його долю, він заробив непогану репутацію в середовищі шанувальників книг.

В яких книгах з'являється

Сергій Клочков написав три книги, в яких з'являється Фреон. В одних він згадується лише побіжно, в той час як в інших є головним героєм. Наприклад, у романі "Лунь" про Фреоні згадується як про відвідувача бару, який є хорошим другом головного героя.
Фреон - сталкер, чоловік і батько.
Зате в книзі "Фреон" він, як зрозуміло з назви, виходить на передній план. Тут він ризикує своїм життям, втрачає супутників, щоб дістатися до головної мети – Моноліту. Причому він не хоче багатства, безсмертя або світового панування. Ні, насправді його головне бажання куди більш скромне – він хоче звільнити своїх хороших друзів, які були захоплені цим таємничим артефактом.


Нарешті, в третій книзі "Дар Моноліту", Фреон звільняє друзів, але після довгого перебування в полоні у Моноліту вони сваряться. Засмучений цим головний герой впадає у депресію, але заспокоюється після того, як Хіп і Лунь знову воссоединяются.

Коротка біографія

Біографія Фреону до його приходу в Зону, а також під час перебування тут прописана досить непогано. Завдяки цьому сталкер Фреон відгуки від читачів отримав досить непогані – багато симпатизували йому.
Фреон - сталкер, чоловік і батько.
До того як стати сталкером, він працював на заводі. Але одного разу його життя покотилося під укіс. Спочатку його кинула дружина, залишивши одного виховувати маленьку дочку. А незабаром на хімічному заводі, де працював Фреон (тоді ще Григорій Єфремов), сталася аварія, через яку його дочка отруїлася і померла. Не бачачи сенсу в подальшому житті, Григорій убив дружину разом з її коханцем, а потім пішов у зону, ставши сталкером Фреоном.

Популярі новини
Загрузка...