Квест «Об'єднання Скайріма»: історія, проходження і баги

280 0 Новини високих технологій

Один з ключових квестів ігри «Скайрим» – «Об'єднання Скайріма». Це центральний квест при грі за Імперію, який вирішує результат Громадянської війни в північній провінції Тамріеля. Він являє собою ланцюжок квестів поменше, в ході яких ми захоплюємо володіння, належать Братам Бурі, і встановлюємо остаточний контроль Імперії над землею норд. В кінці нам належить битися з головою повстання – Ульфриком Буревісником.

Квест «Об'єднання Скайріма»: історія, проходження і баги

«Об'єднання Скайріма»

Як отримати це завдання? Квест «Об'єднання Скайріма» модів не вимагає і присутня у оригінальній версії. В ході гри нам доведеться вибрати сторону, на яку ми встанемо. Це Брати Бурі, революційне об'єднання норд, корінних жителів Скайріма, що борються за незалежність провінції. Або Імперія, яка прагне утримати все під своїм контролем і побороти опір Братів. Якщо ми виберемо бік Імперії «Скайриме», то «Об'єднання Скайріма» стане підсумком війни.


Для початку необхідно вступити в Імперський легіон. Зробити це можна, прийшовши в місто Солитьюд, в будівлю під назвою «Похмурий замок» (хоча з виду на замок воно не схоже). Там ми знаходимо легата Ріке. Вона і видає нам завдання на вступ в легіон. В ході проходження ланцюжка імперських квестів ми дійдемо до головного завдання, яке нам видає особисто Генерал Тулій. У «Скайриме» «Об'єднання Скайріма» пов'язане з основним сюжетом, а саме – із завданням «Нескінченна пора». За його сюжетом між Братами Бурі і Імперією настає тимчасове перемир'я і поділ земель: визначається, яке володіння кому буде належати.
Квест «Об'єднання Скайріма»: історія, проходження і баги
Нам потрібно повернути під контроль Імперії кілька володінь: Білий Берег, Ріфт, Винтерхолд, Хьялмарк, Истмарк. Якщо якийсь з володінь було передано Імперії, то його відвойовувати вже не буде потреби.


Білий берег, Ріфт і Винтерхолд

Першим завданням з ланцюжка «Об'єднання Скайріма» в «Скайриме» стане квест «Дезінформація». Легат Ріке хоче, щоб ми перехопили ворожого гінця, який везе важливе донесення в Данстар. Головний герой забирає його папери і приносить легату. Та трохи підправляє їх, і ми доставляємо дезінформацію Данстар під личиною гінця. Документи можна вкрасти, але тоді на нас будуть натравлены головорізи. А можна просто вбити посильного. Наступне завдання – це битва за форт Дунстад, розташований у володінні Білий Берег. Його дає нам Тулій. Імперські солдати нападають на форт, і протагоністу гри необхідно взяти участь в штурмі.
Квест «Об'єднання Скайріма»: історія, проходження і баги
Після цього слід завдання «Воєнна здобич». За наказом легата нам належить знайти компромат на прислужницю ярла Рифтена. Тут потрібно викрасти компрометуюче лист з столу в спальні Ануриэль, прислужниці, а потім шантажувати її. В обмін на мовчання вона видає нам правду про військовому каравані Братів. Справа залишається за малим – доставити інформацію Ріке і напасти на караван самому або в складі розвідзагону.
За нападом на караван слід атака на форт Гринвол. Тут все просто – прибуваємо на місце, відразу кидаємося у бій і захоплюємо фортеця. Наступним завданням стає порятунок бойових товаришів з в'язниці, розташованої в форте Кастав, володіння Винтерхолд. Ми вирушаємо до точки збору і по секретному ходу пробираємося до в'язниці. Після порятунку імперців починається битва за форт. Після цього здаємо квест Туллию.

Хьялмарк, Истмарк

По закінченню битви за форт Кастав потрібно відправитися до Ріке. Вона дає нам передостаннє завдання: приєднатися до військ, штурмуючим форт Амол. Після перемоги в битві необхідно поговорити з Ріке ще раз. Легат повідомить нам, що все готово для нанесення фінального удару – битви з Ульфриком Буревісником, ватажком Братів Бурі. Нас чекає вирішальна битва громадянської війни – штурм Виндхельма. Ми збираємося біля воріт міста і слухаємо войовничу мова Генерала Туллія. Після цього починається бій за місто, в ході якого необхідно пробиратися до палацу. Там нас вже будуть чекати Ріке і Тулій. Відбудеться діалог з Ултфриком Буревісником. Той дає зрозуміти, що живим він имперцам не здасться.
Квест «Об'єднання Скайріма»: історія, проходження і баги
Далі належить бій з самим Буревісником і його правою рукою, Кам'яним кулаком. Після перемоги над нордами ватажок повсталих попросить про останній милості – щоб його вбив особисто Довакин. Можна зробити це, а можна дати вчинити вбивство Туллию. На цьому центральний квест Імперії «Скайриме», «Об'єднання Скайріма», завершиться.

Баги квесту

Баги в «Об'єднанні Скайріма» іноді зустрічаються. Наприклад, у Ріке в діалозі не з'являється квестова рядок при проходженні подзадания «Повернути контроль над Білим берегом». Можна вирішити спеціальним рядком в консолі, можна спробувати почекати кілька годин, а можна зайти в головну намет і «вивчити» прапорці, що позначають форти, на великій карті. Також можливий баг, коли в цьому квесті маркер завдання висить над порожнім місцем. У цьому випадку потрібно просто почекати кілька годин.

Популярі новини
Загрузка...