Анімус - це "машина часу" в Assassin Creed: сюжет, герої, графіка, моди і вимоги до гри

211 0 Новини високих технологій

1191 рік. Альтаїр і ще 2 ассасина відправляються в Єрусалим, де знаходиться Храм Соломона, вони дізналися, що тамплієри хочуть роздобути собі якийсь артефакт, один з асасинів захоплює цю річ і привозить її в фортецю, але тамплієри слідують за ним і вимагають віддати цю штуку. Починається битва, внаслідок чого з'ясовується, що в стані асасинів знаходиться зрадник, і Альтаїр повинен його знайти і вбити. 2012 рік. Дезмонд працює барменом, але «Абстерго Індастріз» викрадає його, після чого йому пояснюють, що він є нащадком Альтаїра. Організація використовує Анімус - це спеціальний механізм для зчитування генної пам'яті. Їм потрібні його генетичні спогади, щоб виявити місцезнаходження артефакту, відомого як Частка Едему, який є предметом, створеним Провісниками.


На основі гри був створений фільм, афішу якого можна побачити нижче.

Анімус - це "машина часу" в Assassin Creed: сюжет, герої, графіка, моди і вимоги до гри

Трохи про гру: вимоги, графіка і моди

Щоб насолоджуватися грою Assassin's Creed 4 на своєму ПК, потрібно, щоб система була у вас Windows 7 або 8 процесор з 2.6 GHz, а краще з 3 мінімальна оперативка 2 Гб (в ідеалі 4), відеопам'ять 512 Мб (добре б 1024 Мб). На жорсткому диску має бути 30 Гб вільного місця. З плином часу графіка змінювалася, і зараз геймери відгукуються про неї дуже добре. Однак є кілька модів, здатних поліпшити окремі недоліки серії ігор "Ассасин" і навіть додати нові фарби в старі серії. Наприклад, O Oculus, який змінює освітлення і замінює структури. Або ж CryNation Graphics Mod, змінює дозвіл. Збільшена дальність промальовування в 2 рази, перероблено освітлення. Для Black Flag можна завантажити Ultra Photorealistic Graphics Mod, змінює кольорову гаму, текстуру. Бажаючи скористатися модами, слід знати, що деякі можна застосовувати лише для потужних відеокарт. Якщо ви не впевнені у своїй "видюхе", краще не ризикувати.

Предтечі

Це інопланетна цивілізація, що також називала себе Ісу, вони перебували на Землі ще до того, як тут з'явилися люди. Предтечі - гуманоїди, є творцями людства, також придумали Частинки Едему для управління людьми. Це обладнання, технічно просунутий, і у кожної речі є якісь здібності і призначення для певних цілей.


Частинки Едему різні, в тому числі Кришталеві Черепи, Фонтан Молодості, Скіпетр Ісіди, Плащаниця і так далі. Всі частинки могли перебувати в різних місцях земної кулі, наприклад, в Єгипті на Плато Гіза, у Шотландії в озері Лох-Несс, кілька частинок були заховані в Росії, наприклад, біля вулкана на Камчатці. Практично всі історичні та містичні речі - це Частинки Едему, їх згадували в легендах, наприклад, Екскалібур - це Меч короля Артура. Люди, які перебували під управлінням Частинок, вважали Предтеч богами. Представниками Предтеч були Гефест, Осіріс, Афродіта, Гермес, Юпітер та інші. Серед Предтеч виділяється Мінерва, яка бере участь у грі у вигляді голограми і часто розповідає якусь інформацію.
Анімус - це "машина часу" в Assassin Creed: сюжет, герої, графіка, моди і вимоги до гри
Саме від неї можна дізнатися, що на Сонці стався спалах, і Предтечі воювали з людьми, внаслідок чого цивілізації ледь не були знищені. У Предтеч була потрійна спіраль ДНК і 6 первинних почуттів. Вони були дуже розумними і могли жити довгий час. Вони створили людей лише як робочу силу, використовуючи генетичні модифікації. Люди відрізнялися за будовою лише по висоті і розміром черепа. Незрозуміло досі, звідки взялися Предтечі. Юнона згадувала, що людей створювали наче слухняний худобу для задоволення потреб Предтеч.
Архаїчні гомініди і сучасні люди сильно відрізняються генами, причина саме у втручанні Ісу. Коли Тамплієри виявили цей факт, вони намагалися приховати інформацію від громадськості, щоб як можна менше народу знало про існування Ісу.

Частинки Едему

Незважаючи на технологічну перевагу, Частки не змогли захистити Предтеч від війни, яка закінчилася катастрофою для обох сторін, оскільки на стороні людей було чисельну перевагу. Люди і боги повинні були працювати разом, щоб відновити свій світ, адже бій тривав десять років. Війна була зупинена через спалахи на Сонці. Зрештою Предтечі загинули, і Частинки Едему були втрачені. Деякі з Ісу знали про катастрофу і намагалися захистити Землю. Мінерва створила Очей, де містяться повідомлення для людей. Коли в Assassin Анімус був використаний Дезмондом, Мінерва зв'язалася з ним. Спадщина Ісу залишилося на Землі. Протягом століть Частинки з'являлися як артефакти або святі реліквії. Деякі люди почали розуміти призначення Частинок, і намагалися з ними працювати.

Тамплієри і ассасини

У XII столітті тамплієри шукали Частинки Едему, сподіваючись знову об'єднати і контролювати світ, як це робили Предтечі - Ті, хто прийшов раніше. Алтаир перехопив Тамплієрів, і обидві сторони почали бій, в якому ассасини перемогли і відвезли одну з Частинок (Яблуко) в свою фортецю в Масиафе.
Альтаїр спочатку хотів знищити Яблуко, але сховав його, щоб предмет не потрапив у чужі руки. Він відправив артефакт в Венеції до Родріго Борджіа. До 2012 р. багато Частинки Едему дісталися тамплієрам. Тому і був створений Анімус - це проект, мета якого: знайти та захистити Частинки Едему. Тамплієри хотіли маніпулювати гіпнотичним ефектом Яблук. Таким чином планувалося запустити на орбіту Землі супутник з однією Часткою Едему.

Яблука Едему

Хотілося б виділити цю Частинку особливо, оскільки за її допомогою можна контролювати поведінку людей, їх емоції, дії. Предтечі створили людей таким чином, щоб даний артефакт міг ними керувати. Саме ці Яблука впливали на історію світу не один раз. Яблука Едему були розроблені, щоб викликати ілюзії і взяти під контроль людські уми. Багато люди застосовували Яблука. Предтечі створили людство з нейронами в мозку, що зробило їх вразливими до Яблук. Люди з особливими генами можуть протистояти Яблук.
Анімус - це "машина часу" в Assassin Creed: сюжет, герої, графіка, моди і вимоги до гри
Яблука містили знання про технології і могли спілкуватися з людьми, звертаючи їх один проти одного, вбивати їх миттєво. Але використання Яблука виснажує енергію власника. Адам і Єва були першими людьми, які могли протистояти контролю Яблук. Вони забрали собі Яблуко і усвідомили його призначення, після чого вирішили підняти повстання, таким чином і почалася війна між Провісниками і людьми. Яблука спливали ще не один раз, і одне з них стало причиною війни, відомої під назвою Троянська.

Тамплієри також дізналися про Яблука і зрозуміли, що можуть таким чином контролювати світ, почали полювати за цими артефактами. У Assassin Creed Анімус створений для пошуку Яблук і інших Частинок Едему. Аль-Муалим, ассасин Тамплієрів, застосував Яблуко, але Альтаїр його вбив, ассасини і тамплієри почали боротися за отримання даного артефакту. Мойсей застосовував Яблуко, щоб його народ пройшов по сухому руслу, а також воно було використано Ісусом, який перетворював при його допомозі воду у вино.

Дезмонд Майлс

Анімус у "Ассасин Крід" служить для того, щоб Дезмонд підключився до цієї машини і пережив спогади Альтаїра, свого предка. Дезмонд є об'єктом під номером 17 і тамплієри постійно за ним спостерігають.
Анімус - це "машина часу" в Assassin Creed: сюжет, герої, графіка, моди і вимоги до гри
Коли кожен з сеансів закінчується, героя забирають, але невідомий громадянин дав йому код, яким можна відчинити двері, і поки вчені десь знаходяться, персонаж може оглядати місце, де його тримають, і лабораторію. Таким чином він знаходить комп'ютер Анимуса і отримує доступ до нього. Франциско Рандез став прототипом для створення Дезмонда Майлза.
Анімус - це "машина часу" в Assassin Creed: сюжет, герої, графіка, моди і вимоги до гри

Анімус

"Абстерго Індастріз" створило дану машину, в Assassins Creed Origins Анімус різних моделей. Перша називалася 1.0. Служила для дослідження об'єкта номер 4 Деніела Кросу.
Анімус - це "машина часу" в Assassin Creed: сюжет, герої, графіка, моди і вимоги до гри
Через деякий час модель застаріла, і її списали. Після чого була створена модель 128 саме на ній досліджували об'єкти 16 і 17. Як вище зазначено, 17 - Дезмонд, 16 - Клей Качмарек - ассасин, якого викрали, щоб проводити над нею досліди. Став божевільним, після чого покінчив життя самогубством, проте перед цим зміг зробити цифрову копію самого себе, а також помістив її в Анімус. Тепер він допомагає Дезмонту і керує машиною.
Модель 128 схожа на ліжко, але Ребекка Крейн зробила 2.0 у формі крісла. Крім того, в новій моделі є База даних, де можна знайти різні статті про місця та історичних особистостей.
Анімус - це "машина часу" в Assassin Creed: сюжет, герої, графіка, моди і вимоги до гри
Ребекка Крейн народилася в 1984 році, член асасинів, інженер, її завербували. Обожнює екстремальний спорт, стрибала з парашутом, але зламала ногу і тепер для неї спорт закритий, після чого стала займатися технологіями. Вона ж створила ще одну модель, зменшену, 3.0. Складається із спинки і підлокітники, там же знаходиться маленький моніторчик. У 2012 році в Assassins Creed 4 Анімус - нова модель Омега. Крім монітора, тут ще є окуляри. У 2017-му був винайдений Анімус - це HR-8 нова модель, останній проект, настільки компактна, що складається легко, як валізку. Вся інформація, яка зберігається в еритроцитах, упорядковується, дані передаються в органи окремо.

Побічний ефект

Якщо людина дуже довго знаходиться в Анимусе, то у нього з'являється побічний ефект - просочування. Все, що вмів предок цього піддослідного, проявляється і у людини, також без допомоги Анимуса можна переміщатися в минуле. У зв'язку з чим спогади і справжня реальність з'єднуються у людини в одне ціле, і він стає божевільним.

"Абстерго Індастріз"

Компанія, яка займається фармацевтикою. Є прикриттям для ордена тамплієрів, дуже велика корпорація, і саме завдяки їй були зроблені серйозні відкриття. Хоча компанія оголошує про те, що вона сприяє прогресу, насправді її мета - знайти Частинки Едему, технології, створені Провісниками, а також знищення своїх супротивників - ордена асасинів. Кінцева мета - захопити світ і встановити владу. Засновником є Генрі Форд, по всьому світу знаходиться дуже багато філій. Компанія була створена у 1937 році і використовувала в своїх цілях Анімус, це дозволило їй знаходити в генах пам'ять предків і застосовувати інформацію для власних цілей.

Панель управління

Скоро буде введена панель управління Анимусом, геймер може змінювати у грі певні параметри. Творці оголосили про те, що панель гравці отримають в своє розпорядження вже в недалекому майбутньому.
Анімус - це "машина часу" в Assassin Creed: сюжет, герої, графіка, моди і вимоги до гри
На відео та фото можна побачити панель управління Анимусом.
Анімус - це "машина часу" в Assassin Creed: сюжет, герої, графіка, моди і вимоги до гри
Є передустановки, цілих три варіанти, а також можна поміняти близько 75 параметрів. На форумі створено спеціальний розділ, де створені передустановки можна розділити з іншим гравцем. Однак ця панель буде доступна тільки для версії на комп'ютері.

Популярі новини
Загрузка...