Як за допомогою клавіатури згорнути вікно: поради та рекомендації

404 0 Новини високих технологій

Важко уявити собі користувача ПК, який не хоче спростити і прискорити процес роботи з комп'ютером. Зробити це можна за допомогою вивчення "гарячих" клавіш в тій чи іншій операційній системі. Сьогодні ми постараємося з'ясувати, як за допомогою клавіатури блиснути вікно. Що необхідно пам'ятати кожному юзеру? Які поради і рекомендації допоможуть впоратися з поставленим завданням?

Методи згортання

Для початку варто зазначити, що однозначної відповіді на поставлене запитання немає. Все залежить від використовуваної на комп'ютері операційної системи і від мети, яку переслідує юзер. Користувачі можуть:
 • згорнути всі відкриті вікна;
 • згорнути ту чи іншу програму і почати роботу з новим.
 • Діяти пропонується по-різному. Нижче будуть розглянуті всі перераховані прийоми більш докладно.

  Відразу всі вікна - варіант 1

  Як за допомогою клавіатури згорнути вікно? Перший варіант - це приховання всіх відкритих на робочому столі програм.
  Як за допомогою клавіатури згорнути вікно: поради та рекомендації
  Для того щоб домогтися бажаного результату, користувачеві необхідно натиснути Ctrl і D. Дана комбінація згорне всі відкриті вікна і виведе юзера на робочий стіл.

  Всі вікна - спосіб 2

  Але це тільки один з можливих варіантів. Згорнути вікно за допомогою клавіатури можна інакше. Наприклад, поєднанням Ctrl + M. Поєднання працює так само, як і попередній варіант. З його допомогою користувачі згортає всі вікна на комп'ютері, після чого вони можуть споглядати робочий стіл.

  Всі вікна - варіант 3

  Дані прийоми актуальні для Windows. Деякі люди воліють користуватися "яблучної" продукцією і MacOS. В цій операційній системі є свої команди і "гарячі" клавіші.


  Як за допомогою клавіатури згорнути вікно: поради та рекомендації
  Потрібно згорнути всі вікна на робочому столі в MacOS? Тоді варто натиснути на клавіатурі Command + M. Функція нічим не відрізняється від "Виндовсовской". Ніяких інших варіантів розвитку подій немає.

  Функціональне меню і один додаток

  Які прийоми можуть знадобитися користувачу? Наприклад, деяким цікаво, як за допомогою клавіатури згорнути вікно однієї програми. Зробити це не так вже й важко. Втілити задум у життя допоможе комбінацію клавіш Alt + Space. Як тільки користувач натисне на ці кнопки у верхньому лівому куті відкритої програми з'явиться невелике функціональне меню. Що далі? Тепер за допомогою стрілок на клавіатурі або курсору миші необхідно виділити рядок "Згорнути", після чого натиснути на Enter. Через секунду активне вікно буде згорнуто. Швидко, просто і дуже зручно!

  Перемикання між додатками

  Замислюючись над тим, як за допомогою клавіатури згорнути вікно, юзери приходять до висновку про те, що їм просто хочеться швидко перемикатися між програмами. Чи можна як-небудь добитися бажаного?


  Так, причому без особливих проблем. З гарячими клавішами "Згорнути всі вікна" ми познайомилися. Якщо ж користувач хоче переключитися між додатками, йому можна порекомендувати поєднання Alt + Tab.

  Windows Aero

  Як показує практика, далеко не завжди користувачам хочеться згортати програми. Іноді досить освоїти комбінації швидкого перемикання між відкритими додатками. Тоді згортати ті чи інші вікна не завжди необхідно.
  Як за допомогою клавіатури згорнути вікно: поради та рекомендації
  У Windows можна перемикатися між програмами за допомогою циклічної системи Aero. Тоді згортати деякі програми немає необхідності. Щоб домогтися бажаного результату, можна:
 • Натиснути Win + Tab. Це поєднання активує переключення між програмами за допомогою Windows Aero. Повторне натискання на відповідні клавіші "перелистнет" додаток на наступне.
 • Натиснути Ctrl + Win + Tab. Опція працює за аналогією з попередньою, але перемикання між програмами здійснюється за допомогою стрілок клавіатури.
 • Як показує практика, ніяких труднощів бути не повинно. Користувачі можуть скористатися будь-яким із запропонованих комбінацій, щоб швидко перемикатися між відкритими програмами або здійснювати їх згортання.

  Популярі новини
  Загрузка...