Одяг для "Висування": простий спосіб зробити гру цікавішою

116 0 Новини високих технологій

"Скайрим – одна з кращих комп'ютерних ігор у своєму жанрі. Можливості, які є у гравця досить великі. Не останнє місце займає одяг для "скайрим - персонажів". Немає нічого дивного в тому, що оригінальні текстури давним-давно застаріли і вже нікого не влаштовують. Адже гра вийшла досить давно, а геймінг зробив крок далеко вперед. На щастя, розробник передбачив відкриту платформу для модифікацій, що і дозволяє грі залишатися актуальною настільки значний час.

Одяг для "Висування": простий спосіб зробити гру цікавішою

Персоналізація і кастомізація

Однією з ключових особливостей гри є повний контроль над персонажем і компаньйонами. Це те, на що гравці найбільше звертають уваги. Візуальний контент, як виявилося, дуже важливий для споживача. Можливість повністю міняти броню у персонажа і всю його одяг є дійсно цікавою опцією. Ми не тільки застосовуємо різні комплекти спорядження, але й можемо бачити всі зміни на моделі Безумовно, це сильно сприяє атмосфері ігрового процесу.


Одяг для скайрим-персонажів" ще більше розширює контроль над грою. Багатьом не подобається, коли напарники переміщаються по світу у самій звичайної броні, що на високих рівнях, в цілому, абсолютно не поєднується з гравцем. Дійсно, коли гравець одягнений в драконячу броню, а напарник в шкіряну – це сильно б'є по атмосфері ігрового процесу. Можливість повністю змінювати зовнішній вигляд напарників, видавати їм зброю і навіть вибирати вид тактики, якої вони будуть притримуватися – це відмінне нововведення.

HD моделі

Для того щоб гра виглядала реалістичніше і красивіше – необхідно встановити цілий ряд графічних модифікацій. Особливо це стосується одягу для дівчат "Скайріма" і для чоловіків незалежно від раси і комплекції. Амуніція повинна щільно облягати деталізоване тіло, а не висіти на невидимих полігонах, як це зроблено в оригінальній грі. Також не буде зайвим встановити повний ретекстур одягу і додати кілька сотень нових костюмів і видів броні. Звичайно, можна обійтися простими HD моделями, тільки ось це не виправить оптичні ілюзії з комплекцією персонажів і не піджене одяг точно по фігурі.
Одяг для "Висування": простий спосіб зробити гру цікавішою

Звірині раси

Вкрай рекомендовано для звіриних рас встановлювати окремі модифікації. Звичайна одяг хоч і підходить їм, але не в повній мірі враховує їх тваринну анатомію. Кілька корисних модифікацій і додатковий комплектів одягу і броні зроблять гру за представника звірячої раси куди більш цікавою, а також це точно додасть антуражу в гру.

Популярі новини
Загрузка...