Фенріс, Dragon Age 2: опис, характер і особливості персонажа

259 0 Новини високих технологій

Багатьом любителям RPG відома така гра, як Dragon Age 2. У ній нам належить битися з ворогами, щоб залишитися в живих в умовах починається Мора. В цьому нам допоможуть супутники, яких можна зустріти по ходу гри. Дуже цікаво те, що з ними можна подружитися, посваритися або побудувати романтичні стосунки. Одним із супутників може стати ельф Фенріс. В Dragon Age 2 він представлений сильним воїном з дворучною зброєю. Його можна не брати в свою команду, оскільки він не впливає на проходження основного сюжету. Але все ж варто поспілкуватися з ним або побудувати відносини, адже він такий цікавий.

Хто він такий

Для початку з'ясуємо, хто ж такий Фенріс в Dragon Age 2 і чим він цікавий. Таке ім'я творці гри дали ельфу з білим волоссям і незвичайними лириумными татуюванням по всьому тілу. Він має невисокий зріст, худорляву статуру. При цьому досить сильний, оскільки пройшов через безліч боїв у своєму житті. Основні риси зовнішності:


 • білі короткі волосся недбало пасмами спадає;
 • зелені очі, оточені темними віями;
 • темні брови;
 • гострий ніс з малопомітною горбинкою;
 • пухкі губи (завжди щільно стиснуті);
 • звичайні ельфійські вуха (гострі);
 • лириумные татуювання, виконані у вигляді візерунка.
 • Своє минуле Фенріс з Dragon Age 2 не пам'ятає. Виходить, що його життя почалася після вливання лириума. Він і його сім'я були рабами магістра Данариуса, який вирішив поекспериментувати з речовиною, і йому потрібен був піддослідний. Він запропонував нашому соратнику взяти участь і в разі виграшу (в інших піддослідних) обіцяв виконати будь-яке побажання. Ельф хотів врятувати свою сім'ю, тому погодився на будь-які маніпуляції.
  Фенріс, Dragon Age 2: опис, характер і особливості персонажа
  У пам'яті Фенриса не залишилося нічого, крім болю, яка супроводжувала його під час ритуалу. Також в результаті дослідів він посивів і знайшов лириумные картинки, що покривають все тіло. Данариус запалився любов'ю до ельфу і постійно знущався над ним. Господар виховував його ідеальним вбивцею і вимагав, щоб він виконував будь-який наказ.


  Рабу було нелегко, але одного разу все змінилося. Під час битви між Тевинтером і кунар Данариус рятувався на кораблі, на якому Фенрису з Dragon Age 2 не було місця. Рятуючи себе, магістр пожертвував ним і залишив на березі. Ельф загубився в джунглях, де його підібрали бунтівники, билися і проти Тевинтера, і проти кунар. Господар не забув свого улюбленця і через кілька місяців приїхав за ним. Повстанці відмовилися його видати, але Данариус наказав своєму підопічному всіх вбити, і він це зробив. Магістр був поранений в битві, в результаті чого Фенрису вдалося втекти. Він пробрався на корабель і залишив небезпечне місце. Бідоласі довелося постійно поневірятися, захищатися і заробляти гроші (працював наймитом). Важке минуле справило сильне вплив на характер і життєві погляди нашого напарника.

  Як зустріти і прийняти в команду

  У другій частині «Ера драконів» ми граємо за персонажа з прізвищем Хоук (чоловік або жінка). В подорож нас будуть супроводжувати супутники, які приєднаються до нас і будуть допомагати виживати. Спробуємо розібратися, де знайти Фенриса в Dragon Age 2 і як прийняти його в свою команду.
  Завдання «Безкоштовний сир», в якому ми з ним зустрінемося, стане доступним після розмови з Варриком і квесту «Бізнес». Заходимо додому, знаходимо лист з пропозицією роботи у гнома Ансо. Для уточнення деталей зустрінемося з ним після заходу в Нижньому місті. Будьте уважні, в нічний час на вулиці виходить велика кількість бандитів, тому краще взяти з собою супутників. Гном попросить повернути його товар, який у нього хтось поцупив. Якщо натиснути на нього, то він розкаже, що це був лириум для храмовників.
  Фенріс, Dragon Age 2: опис, характер і особливості персонажа
  За наводкою Ансо йдемо в невеликий будинок в Эльфинаже. Тут нас будуть чекати пастки і засідка. Як тільки вб'ємо всіх ворогів, оглядаємо скриня і знаходимо загубився товар. Виходимо на вулицю, там нас зустріне велику кількість работоргівців, з якими доведеться розібратися. Крім звичайних воїнів, серед них буде достатньо сильний маг, якого краще вбити в першу чергу. Повертаємося до гномові і зустрічаємо ще один загін ворогів. Бій не почнеться, тому що в розмову втрутиться наш симпатичний ельф з білим волоссям і купою татуювань. Поговоріть в Dragon Age 2 з Фенрисом і дізнайтеся, що він прийшов поквитатися з Данариусом. Ми йому допоможемо, але зробити це доведеться вночі. Зустрічаємося з новим знайомим у будинку мага, біля якого він приєднається до нашого загону. Тут доведеться битися з демонами і обійти безліч пасток. Кімната Данариуса знаходиться на другому поверсі, щоб її відкрити, вбиваємо Люті демона. За дверима буде загін ворогів, на яких накладено заклинання «Таємний Жах».
  Як тільки розберемося з ворогами, ельф піде з загону і зустріне нас на виході з будинку. Говоримо з ним і остаточно приймаємо у свій загін.

  Характер

  Фенріс – симпатичний ельф з дуже приємним голосом. Але ось характер у нього залишає бажати кращого (це пов'язано з його важким минулим). Він любить свою свободу і вб'є кожного, хто захоче зазіхнути на неї. Фенріс дуже сильний, але це не рятує його від постійних душевних мук. Також йому не дає спокою той факт, що за ним постійно будуть полювати. Персонаж постійно злиться на себе, на оточуючих, тому здається похмурим, похмурим, жорстоким і запальним.
  Фенріс, Dragon Age 2: опис, характер і особливості персонажа
  Щоб Хоук і Фенріс в Dragon Age 2 дійшли до любовних відносин, доведеться постаратися. Особливо багато складнощів буде, якщо головний герой – маг. Їх ельф люто ненавидить, адже всі експерименти над ним проводив саме маг. Він не хоче, щоб вони прийшли до влади, тому в усьому підтримує храмовників і існування Кола. Також він ненавидить рабство і рабовласників, тому готовий допомогти кожному невільникові, який втік від господаря. Фенріс нікому не довіряє, не відкривається. І взагалі, він спілкується тільки тоді, коли вважає за потрібне. З-за постійних знущань і принижень у нього склалася низька самооцінка, і він вирішив, що не вартий доброго ставлення, дружби, любові. Він боїться зблизитися з ким-небудь, тому все життя прожив на самоті. Якщо вдасться пробитися через таку стіну сумнівів, то ельф стане самим відданим другом або коханим. Щоб побачити любовні діалоги з Фенрисом в Dragon Age 2 як можна швидше, можна задобрити його подарунками (про них мова піде нижче).

  З іншими членами загону він спілкується по-різному. До Авелин ельф відноситься шанобливо, до Варрику – прихильно, до Мерриль – напружено, до Андерсу – вороже (адже він маг).

  Вміння і здібності

  Хоча Фенріс постійно скаржиться і ниє, він має дивовижними бойовими навичками і вміннями. Він добре володіє дворучним мечем, а завдяки лириумным татуювань у Данариуса вийшло збільшити витривалість Фенриса в Dragon Age 2 (і фізичну силу, звичайно).
  Фенріс, Dragon Age 2: опис, характер і особливості персонажа
  З допомогою лириума він навчився:
 • проникати крізь предмети (наприклад, розривати серце ворога зсередини);
 • ставати прозорим (так він ховається від ворога на полі бою);
 • здійснювати удари хвилею духовної сили, що приголомшує ворогів на деякий час;
 • протистояти магії, зменшує утрату.
 • Розплатою за такі вміння йому служить агонія, в якій він кидається з-за лириумных татуювань. Невідомо, що вмів ельф в минулому житті (до ритуалу), але на даний момент у нього добре виходить лаятися на тевинтерском мовою і грати в азартні ігри. А так його можна назвати недотепою, оскільки більше нічого особливого робити не вміє. Варто зауважити, що наш гостровухий соратник багато знає про Кун і говорить їхньою мовою. Тому варто брати його на всі переговори з кунар.

  Дружимо і суперничаємо

  Як говорилося вище, ельф не любить магію і все, що з нею пов'язано. Як подружитися з Фенрисом в Dragon Age 2? Не беріть його на завдання, при виконанні яких будете підтримувати магів. Дуже важливо завжди вислуховувати його спогади про минуле і розділяти його точку зору. Наш соратник не любить работоргівців і захищає невільників, значить, і нам доведеться робити те ж саме. Якщо все робити навпаки, буде збільшуватися суперництво з ним. Фенріс постійно ниє і вередує, скаржиться на своє минуле життя. Спілкуватися з ним доведеться дуже акуратно, тому що він може дивно відреагувати. Навіть подарунки можуть призвести до підвищення суперництва, а не дружби. Отже, розташування зеленоокого красеня можна заслужити, якщо не підтримувати работоргівців і магів. Хочете зробити навпаки і не посваритися з Фенрисом? Не беріть його на завдання, замініть ким-небудь іншим. Пам'ятайте, що завоювати його серце буде непросто. При відкритій ворожнечі в кінці гри він може перейти на бік храмовників і битися проти нас.

  Романтичні відносини

  Головний герой багатьох фанфіків з Dragon Age 2 – Фенріс. Це пов'язано з тим, що з ним Хоук може побудувати незвичайний бурхливий роман (причому як жінка, так і чоловік). У першому акті після завдання «Безкоштовний сир» з ним можна пофліртувати. Вибирайте діалоги, підсвічені сердечками, і починайте потихеньку радіти. Якщо наша героїня – маг, то з любовними відносинами можуть виникнути складності. Але при правильному підході ельфа можна підкорити без особливих проблем.
  Фенріс, Dragon Age 2: опис, характер і особливості персонажа
  У другому акті говоримо з ельфом про його минуле. Після цього та кількох завдань з'явиться квест, що стосується Фенриса в Dragon Age 2 - «Питання віри». В процесі переміщення нам попадеться загін розбійників, яких послала учениця Данариуса. Вони хочуть вбити ельфа, тому розбираємося з ними без жалю. Після бою вирушаємо за самою своєю ученицею, яка знаходиться в печері. Як тільки ми переможемо, наш зеленоокий красень покине загін. Йдемо в колишній будинок мага і з'ясовуємо, що з ним сталося. Фенріс вибачиться, і якщо ми з ним до цього правильно фліртували, нас чекає ніч кохання. Під ранок любитель пагонів знову зникне і пояснить це тим, що він боїться заподіяти нам біль або шкоду. У третьому акті з'явиться звісточка від сестри ельфа. Коли ми підемо рятувати її, виявиться, що вона зрадниця. Работоргівця вб'є Фенріс, а от долю эльфийки вирішує наша героїня. Як би ми не вчинили, наш супутник все одно знову буде нити про самотності, порожнечі в душі і т. д. Тут важливо підтримати його, якщо хочете з ним серйозних стосунків. І звичайно, він знову піде з загону. Коли ми увійдемо в оселю коханого, Авелин і Варрик скажуть, що їй необхідне нове житло (адже там повно трупів). До їх словами він поставиться скептично, а ось Хоук зможе вмовити його переїхати до неї. Ельф погодиться і поцілує героїню. Якщо перед останньою битвою в Dragon Age 2 Хоук і Фенріс заговорять, то їх також чекає ніжний і пристрасний поцілунок.

  Спорядження

  Фенріс – сильний і витривалий воїн, завдає нищівних ударів дворучним мечем. Він носить старі пошарпані обладунки, які не можна поміняти у другій частині гри. Але можна вдосконалити вбрання, підвищити параметри, вставити додаткові руни. Поліпшення продаються у магазинах або дістаються після виконання певного квесту. Частковий та повний апгрейд зброї дадуть гравцеві досягнення «Вірний друг» і «Бережи себе».
  Фенріс, Dragon Age 2: опис, характер і особливості персонажа
  З самої першої зустрічі Фенріс носить броню «Притулок переселеного духу». Якщо почати з ним романтичні стосунки, то в другому акті у нього з'явиться червоний шарф на руці і фамільний герб Амеллов на ремені. Обладунок можна поліпшити і отримати додатковий слот для руни або бонус до атаки. Для цього доведеться знайти наступні предмети:
 • духовний символ Тевинтера (продає Жан Люк у Верхньому місті);
 • лириумную луску (купуємо в «Сумнівних товари», розташованих в порту);
 • укріплені ремені (знаходимо при виконанні завдання «Гірка пігулка»);
 • зачаровану смолу (знаходиться на тілі дракона, якого доведеться вбити по ходу завдання «Різанина в шахті»).
 • Даруємо подарунки

  Щоб додати очок дружби або суперництва, можна подарувати Фенрису в Dragon Age 2 подарунки. На його розташування можуть вплинути 2 предмета: книга Шартана і меч Милосердя. Квест, в якому ми отримаємо книгу Шартана, можна взяти у другому акті. Чекаємо ночі і йдемо в Эльфинаж, там біля входу лежить мішок з потрібної нам книгою. Йдемо додому до нашого ельфу, говоримо з ним і показуємо її. Виявляється, він не вміє читати, але обіцяє навчитися. Якщо у героїні роман з Фенрисом, то можна особисто повчити його. Подарунок додасть 15 очок до дружби або суперництва (залежить від того, що переважає). Меч Милосердя можна знайти при виконанні завдання, яке дасть Орсино (або Мередіт). Нам належить з'ясувати, куди з Кола періодично йде група магів. Йдемо вночі у Верхнє місто і стаємо свідками бою між магами і храмовниками. Нам доведеться втрутитися і перебити всіх ворогів. На одному з них знаходимо записку зі згадуванням складу в Порту. Там на нас знову нападуть і повідомлять, що нашого близької людини взяли в полон на Рваному березі. Рухаємося туди і закінчуємо квест. Меч знаходиться в одному з скринь в Порту. Йдемо до Фенрису і говоримо з ним про меч. При бажанні його можна подарувати, але тоді інші соратники не зможуть взяти його в руки. Бали додаються наступним чином:
 • +15 до дружби або суперництва, якщо віддати меч ельфу;
 • +10 до дружби або суперництва, якщо залишити меч собі.
 • Секрети спілкування

  Якщо дуже хочете подивитися на відносини ельфа і головної героїні, то доведеться постаратися. Буде дуже непросто розвинути роман з Фенрисом в Dragon Age 2. Збереження в грі кращих моментів відносин допоможуть вам у випадку невдачі спробувати свої сили ще раз.
  Фенріс, Dragon Age 2: опис, характер і особливості персонажа
  А також запам'ятайте наступні поради:
 • Ельф не любить Андерса, тому краще не брати їх на квести разом.
 • Пам'ятаєте, він не потерпить зради, тому навіть не думайте загравати з будь-якими персонажами чоловічої статі. Інакше на роман вийти не вийде.
 • Якщо головна героїня – маг, то краще зробити Фенриса суперником. Для цього доведеться підтримувати магів і робити все наперекір йому. Відмовтеся від пошуку учениці Данариуса і не поспішайте відвідувати лігво работоргівців. Коли будете бігати по іншим квестам, ельф зупинить вас і звинуватить у бездіяльності. Не варто відмовляти йому в допомозі з сестрою, інакше Фенріс піде один і, скоріше всього, не впорається. Пам'ятайте, що суперництво ніяк не впливає на розвиток роману.
 • Магічні здібності головної героїні гри не завадять зробити зеленоокого красеня вірним другом або коханим. При правильному спілкуванні все повинно вийти.
 • У другому акті не беріть квест «Гірка пігулка», поки не досягнете 50 очок дружби у Фенриса. У ньому можна отримати +60 до дружби. Щоб цього домогтися, необхідно сказати работоргівцям, що він раб. Також слід негайно виїхати на пошуки його сестри Адріани. У квесті з рабинею пожалійте її і запропонуйте роботу. Коли повернетесь додому, підтримайте правильними словами або пофлиртуйте.
 • У третьому акті говоримо з нашим втікачем і отримуємо квест «На самоті». Добре прокачане вплив допоможе більше дізнатися про його минуле. Також з-за цього у квесті «Питання віри» в Dragon Age 2 Фенріс може поміняти свою думку про магів (не без впливу Хоука, звичайно).
 • Даруйте подарунки, але не забувайте, що вони підвищують не тільки окуляри дружби. Для розвитку роману найкраще підносити їх, якщо у вас переважають дружні відносини.
 • Модифікації

  Для гри Dragon Age 2 створено безліч модов – доповнень, які змінюють зовнішність персонажів, покращують текстури, додають унікальне зброю і т. д. З їх допомогою гра стає більш цікавою і різноманітною. Для Фенриса можна встановити такі доповнення:
 • Ретекстуру броні. Вона виглядає більш стильно і солідно.
 • Поліпшене особа. Тепер воно може виглядати більш акуратним, згладженим і привабливим.
 • Одяг. Тут можна знайти різні за кольором і стилем вбрання (наприклад, зробити його схожим на Тевинтерца).
 • Виправлене світіння татуювань. Завдяки доповненню вони світяться не постійно, а активуються при дії.
 • Косу – незвичайне і дивовижне зброю.
 • Фенріс, Dragon Age 2: опис, характер і особливості персонажа
  Зупинимося більш докладно на моді коси для Фенриса з Dragon Age 2. Його творці вирішили, що ельф надто оригінальний персонаж, тому йому не можна бігати з звичайними двуручными мечами. Так з'явилася скляна коса, яка теж утримується двома руками. Вона росте в рівнях, захищає від магії і завдає «духовний» шкоди. Зброя додається в інвентар до героя після завантаження старої гри або початку нової. Шанувальники гри написали по ній безліч творів - фанфіків. Фенрису з Dragon Age 2 вони віддали одну з головних ролей. І не даремно, адже всім хочеться продовження дивного роману з ельфом. Його популярність пов'язана з ельфійської зовнішністю, незвичайним характером і пристрасною натурою.

  Популярі новини
  Загрузка...