Чому з'являється системна помилка від SmartwebApp.exe "Відсутній swhk.dll" і як її усунути?

235 0 Новини високих технологій

У процесі роботи за комп'ютером вам на монітор може бути виведене повідомлення, в якому повідомляється про якусь помилку, пов'язаної з програмою SmartWebApp.exe і супутньої динамічною бібліотекою swhk.dll. Також може бути запропоновано перевстановити додаток, щоб позбавитися від помилки, але це вкрай рідко допомагає, тим більше більшість користувачів не знають, де брати цю програму. У даній статті представлена інформація про те, чому з'являється системна помилка від SmartwebApp.exe "Відсутній swhk.dll". А також про те, що це взагалі така і як від неї позбутися.

Чому з'являється системна помилка від SmartwebApp.exe "Відсутній swhk.dll"?

Чому з'являється системна помилка від SmartwebApp.exe "Відсутній swhk.dll" і як її усунути?
Якщо вас цікавить причина виникнення цієї помилки, то вона до жаху проста: програма SmartwebApp.exe - це вірус, у складі якого знаходяться заражені файли, одним з яких є swhk.dll. Потрапивши на комп'ютер, цей файл викликає безліч проблем, одна з яких - постійно з'являється вікно з помилкою. Сама помилка ніяк не впливає на роботу комп'ютера, але той факт, що на ньому є вірус, змушує зробити відповідні дії.


Що таке swhk.dll?

Так що це - системна помилка SmartwebApp.exe? Це реакція Windows некоректно працюючий процес. А що ж таке swhk.dll? Swhk.dll - це динамічна бібліотека, яка необхідна для коректної роботи програми SmartwebApp.exe. Зважаючи на те, що сам додаток є вірусом, файл swhk.dll теж заражений. Навіть більше того, переглянувши базу даних офіційних бібліотек операційної системи Windows, ви не знайдете там цей файл. Його можуть запитувати і інші програми, краще відразу звернути увагу на їх назви - вони шкідливі і їх необхідно видалити.

Симптоми зараження

Чому з'являється системна помилка від SmartwebApp.exe "Відсутній swhk.dll" і як її усунути?
Якщо на вашому комп'ютері є бібліотека swhk.dll, то помилка з'являтися не буде. Але це зовсім не означає, що на вашому пристрої немає вірусу, навпаки, він працює, адже отримав відсутній файл. На щастя, можна виділити кілька симптомів зараження, в числі яких такі:


 • Значне уповільнення роботи комп'ютера. Звичайно, ця формулювання розпливчаста, адже сповільнювати ПК може будь-яка програма. Але при появі підвисань зверніть увагу, який саме процес гальмує систему.
 • Постійно відкриваються сторінки в браузері. Шкідлива програма впроваджується в браузери і під час роботи відкриває нові вкладки з рекламою.
 • Додаткова реклама на сайтах. Якщо ви помітили рекламу на сайті в тому місці, де її не було, можливо, на вашому комп'ютері вірус.
 • Зверніть увагу на всі ці зауваження, і якщо помітите щось подібне, то негайно зробіть дії щодо усунення вірусу.

  Як видалити SmartwebApp.exe (Exedb)

  Щоб усунути загрозу, потрібно видалити антивірусну програму. Стає ясно, чому з'являється системна помилка від SmartwebApp.exe "Відсутній swhk.dll", тому можна сміливо переходити до усунення проблеми. Найпростішим способом буде використання антивіруса Exedb, але потрібно буде зробити все вручну:
 • Завершіть роботу всіх браузерів в системі.
 • Відкрийте "Диспетчер завдань" і відшукайте всі процеси, в назві яких згадується SmartWeb, після чого закрийте їх, натиснувши ПКМ і вибравши опцію "Завершити процес".
 • Запустіть системну програму "Програми та компоненти" і через неї видаліть всі додатки з згадкою SmartWeb.
 • Увійдіть в системний реєстр Windows і відшукайте там всі файли з назвою SmartWeb, після чого додайте їх в корзину.
 • Відкрийте "Планувальник завдань" і також видалити всі файли з згадкою вірусної програми.
 • Перейдіть в папку Temp, що розташована на системному диску, і очистіть всі елементи шкідливої програми.
 • Скиньте налаштування у всіх браузерах.
 • Чому з'являється системна помилка від SmartwebApp.exe "Відсутній swhk.dll" і як її усунути?
  Після цього проблема буде усунена.

  Висновок

  Тепер ясно не тільки те, чому з'являється системна помилка від SmartwebApp.exe "Відсутній swhk.dll", але і як від неї позбутися. Головне, що необхідно робити, - ретельно перевіряти завантажені з інтернету файли на комп'ютер, адже в якийсь момент вони можуть виявитися зараженими.

  Популярі новини
  Загрузка...