Гра «Лара Крофт: Ангел тьми»: проходження, коди. Tomb Raider: The Angel Of Darkness

102 0 Новини високих технологій

Серія ігор про героїчну дівчині вже давно підкорює серця геймерів. Багатьом подобаються тільки сучасні варіанти цього проекту, хтось з задоволенням досі проходить перші частини гри. Так чи інакше, Лара Крофт полюбилася багатьом ще в кінці минулого століття. Ми сьогодні поговоримо про переломною, критичної шостий частини Tomb Raider - The Angel of Darkness.

Історія

Але так як у всього є своя історія, то побіжно варто згадати і початок шляху Лари Крофт у віртуальному світі. Перша частина з'явилася ще в 1996 році. Нею стала займатися британська студія Core Design. Після провальною 6-ї частини, про яку ми сьогодні поговоримо, права були передані Crystal Dynamics. Компанія сильно змінила графічну складову і отримала позитивні відгуки про трилогії.


Героїня Lara Croft (Tomb Raider) була вперше представлена саме в 1996 році. Перша частина ознаменувала народження шутера від третьої особи як ігрового жанру. Проект став нереально популярним і донині породжує десятки нових аналогічних ігор.
Гра «Лара Крофт: Ангел тьми»: проходження, коди. Tomb Raider: The Angel Of Darkness
На наступний рік була представлена друга частина іграшки - Tomb Raider II: The Dagger of Xian, яка знайомить гравця з китайською культурою. Третя частина - Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft - з'являється в 1998 році. Tomb Raider: The Last Revelation – нова частина серії, яка стала відома світу в 1999 році, але до Росії дійшла лише у 2006-м. Tomb Raider: Chronicles – п'ята частина, яка не змінилася щодо четвертої. Вийшла в 2000 році.

Шоста частина

А ось шоста частина - Tomb Raider: The Angel of Darkness - з'явилася лише через 3 роки, в 2003-м. Шанувальники чекали чогось кардинально нового, поліпшеного, але нічого подібного з проектом не сталося.


Жанр залишився все той же – пригодницький бойовик з рольовими елементами. З кардинального можна відзначити новий режим маскування, деякі навички, а також розбір реплік. Проблемою нового проекту стала поспіх розробників. Справа в тому, що вони намагалися випустити гру паралельно з другою частиною, але не встигали це зробити. Тому довелося істотно скоротити терміни здачі роботи, а на ринок гра вийшла незакінченою. Але про її проблеми поговоримо трохи пізніше.

Сюжет

Історія нової частини «Лара Крофт: Ангел тьми», проходження якої ми незабаром розглянемо, вийшла досить захоплюючою. Розкрадачка гробниць потрапляє в неприємну історію. Її наставника вбивають при невідомих обставинах. Причому під час вбивства Лара знаходиться поруч з ним, але в несвідомому стані. Природно, дівчину підозрюють у злочині.
Гра «Лара Крофт: Ангел тьми»: проходження, коди. Tomb Raider: The Angel Of Darkness
Вона ховається від поліції і приходить до подруги покійного. Коли вона дізнається всі подробиці смерті її друга, вона також починає підозрювати Крофт і знову викликає поліцію. Дівчина, тікаючи, встигає забрати щоденник покійного Крою. Звідти Крофт дізнається деякі подробиці співпраці професора зі злочинцем. Все крутиться навколо картин Обскура. Пройшовши низку випробувань, гравець дізнається, що якийсь алхімік намагається знайти твори мистецтва, щоб розбудити нефіліма. Ларе доводиться відправитися в Лувр через каналізацію, там їй потрібно відшукати картину. Але на її шляху встає Крутис Трен. Після Крофт скоюється замах, але вона успішно уникає фатальної долі і вирушає до Праги. Тут і розвиваються всі основні події.

Геймплей

Щоб у грі «Лара Крофт: Ангел тьми» проходження було не таким складним, краще, звичайно, почати з першої частини. Якщо ви все-таки хочете пограти саме в цю шосту, тоді потрібно ознайомитися з геймплеєм. Як вже говорилося раніше, жанр гри – пригодницький бойовик. Є тут і деякі елементи РПГ, але вони практично непомітні. Лара часто спілкується з деякими персонажами, які є неігровими. Вона повинна вибирати певні репліки, які, звичайно ж, впливають на результат і сюжет. До речі, щоб гравець розумів, наскільки все серйозно, потрібно знати, що будь-яка неправильна відповідь може призвести до смерті Лари.
Гра «Лара Крофт: Ангел тьми»: проходження, коди. Tomb Raider: The Angel Of Darkness
Не варто забувати і про стелс-механіки, яка з'явилася саме у цій частині. Крофт тепер може маскуватися, валити супротивників на землю, глушити їх. Також може безшумно пересуватися, притулятися до поверхонь і визирати з будівель. В цілому спочатку було заявлено, що в грі «Лара Крофт: Ангел тьми» проходження займе більше 20 годин. На практиці виявилося, що деякі геймери справляються і за 10.

Проходження

Отже, варто перейти безпосередньо до проходження. Сюжет складається з декількох десятків місій. Деякі дуже прості, в них вам потрібно буде лише спілкуватися з певним персонажем. Є й такі завдання, над якими доведеться «попітніти». В принципі, для завзятих геймерів гра досить проста. Тут все зрозуміло відразу: наприклад, в першій місії, коли Лара тікає від поліції, ви знаходите шоколадку, яка відновлює здоров'я героїні. Якщо ви підійдете до скриньки, то Лара сама вкаже, що на нього можна залізти. Щоб зачепитися за балкон, потрібно лише підстрибнути, і героїня сама все зробить. Основні труднощі зазвичай зустрічаються конкретно з діалогами.
Друга місія є збиральної. Ларе на час потрібно пересуватися по кімнатах, збирати аптечки, ящики, зброя і патрони. Доведеться відсовувати шафи, шукати шоколадки та інші корисні для нас предмети.
Гра «Лара Крофт: Ангел тьми»: проходження, коди. Tomb Raider: The Angel Of Darkness
В наступної місії є кілька альтернативних варіантів, тому її ви можете проходити так, як вам зручно. Можна дуже швидко піднятися на дах, там підібрати аптечку, знову піднятися, взяти монети - і це практично все. Є і більш тривалий варіант, при якому можна отримати навіть поліпшення сили.

Розмови

Далі йде місія, в якій ми зустрічаємося з мадам Кави. Єдине, що потрібно, – це забрати щоденник покійного. Якщо ми їй нагрубим, то доведеться самостійно шукати його, а от якщо будемо з нею ввічливі, то вона сама нам його видасть. В наступної місії потрібно обов'язково поговорити з дівчиною Денис. Потім нам знову доведеться шукати набої і аптечки. А от далі завдання буде більш корисним. Потрібно повернутися, якщо ви там ще не були, піти в кафе до бармена, який дасть нам код від дверей. Нам потрібно буде ввести його і увійти в будівлю. А от у наступній місії знову доведеться говорити з жінкою. Буде і альтернативний варіант, при якому потрібно зустрітися з людиною в саду. Як бармену, так і цьому чоловікові потрібна коробка. Тільки от кому з них ви принесете - вирішувати вам. Один дасть вам ключ від заднього входу в клуб, інший - ключ від гаража. Взагалі, розмови у всіх місіях досить важливі. Особливо якщо ви не хочете використовувати в грі «Лара Крофт: Ангел тьми» коди. Краще бути завжди ввічливим і поступливим. Охоронців краще заспокоювати, ніж вбивати. Крім того, багато неігрові персонажі не просто допоможуть у розвитку сюжету, але і добудуть для вас предмети і апгрейд сили.

Складності

Труднощі починаються, коли ви добираєтеся до Hall of Seasons. Кажуть, це найскладніша ділянка гри, ну, або один з таких. Тим не менш тут дуже цікаво і красиво. Тут починається непростий проходження гри «Тому Райдер (Лара Крофт): Ангел Тьми». «Зал часів» відразу зустрічає нас головоломкою.
Гра «Лара Крофт: Ангел тьми»: проходження, коди. Tomb Raider: The Angel Of Darkness
Нам потрібно розставити кристали сезонно. Перша двері - це The Sanctuary of Flame, перебуває справа, в її центрі - кружечок із зіркою. Тут потрібно дочекатися, поки вогонь заспокоїться, дістатися до кінця залу і забрати кристал. Тепер потрібно по платформах повернутися в «Зал часів» («Хол Сезонів»). Двері Breath of Hades також знаходиться справа, у її центрі розташований кружечок з трьома пелюстками. Увійшовши сюди, треба повернути праворуч, штовхнути виступаючу стіну і опустити важіль. За ним стрибаємо в кінець залу і беремо кристал. Знову повертаємося. Третя двері - neptune's Hall - має в центрі три хвилі в кружечку. Тут потрібно активно діяти. У кімнаті знаходиться лицар, який кидається хвилями вогню, потрібно відразу бігти в кінець залу. Тут треба кілька разів опускати важіль, щоб потихеньку наповнювати басейн. Після доведеться перепливати коридор з шипами, спритно ухилятися і тільки там знайти третій кристал. Вибратися в «Хол Сезонів» буде легко. Нарешті, четверта двері - Wrath of the Beast - має в центрі гурток з незрозумілою фігурою. Заходимо туди і відразу по лівій стороні без зупинки перестрибуємо всі перешкоди. Знаходимо кристал і повертаємося. Якщо ви думаєте, що на цьому все закінчиться, ви помиляєтеся. Після того як ви отримаєте всі кристали, їх потрібно поставити на місця і повернутися до дверей з трьома хвилями. Зайти туди, натиснути на важіль і провалитися вниз. Далі буде ряд перешкод, після чого починаються максимальні складності гри «Лара Крофт: Ангел тьми». Головне завдання - запустити велику машину, для цього треба крутити всі 4 вентиля. Далі потрібно буде знову подолати ряд перешкод. Головні складності знову почнуться, коли необхідно буде забрати картину. Але тут радше має просто повезти.

На шляху до Праги

Далі треба буде вибратися з картиною на волю. Також зустрітися з кількома неігровими персонажами. У підсумку в грі «Лара Крофт: Ангел тьми» проходження повинно привести нас в апартаменти Он Кройя. Доведеться наостанок вбити хлопця. Ну а те, що ви опинилися в Празі, Лара сама повідомить вам або ви зрозумієте з ролика.
Гра «Лара Крофт: Ангел тьми»: проходження, коди. Tomb Raider: The Angel Of Darkness

Замок

У столиці Чехії доведеться трохи потерпіти Ладдика, випросити у нього код, потрапити в бібліотеку і добути кришталевий кинджал. А ось наступна місія в грі «Лара Крофт: Ангел тьми» - «Фортеця страхів», проходження якої ми зараз розберемо, почнеться вже після фінального розмови з Ладдиком. В принципі, ця глава не особливо складна. Тут Ларі потрібно буде пристрелити парочку собак. Вбити кількох охоронців, а також повозитися з купою ящиків. Головний принцип цього завдання - те, що потрібно весь час пересувати ящики, тим самим не тільки апгрейдити силу Лари, але і також добиратися до потрібних кімнат і стін. До речі, не забувайте і збирати все знайдене: патрони, зброю, аптечки і т. д.

Фінал

Від «Фортеці страхів», в принципі, вже недовго до фіналу. У гравця буде можливість пограти за напарника Лари Куртіса. Всього потрібно буде пройти дві місії. Далі ми повернемося в гру знову як Крофт. Є прості місії, є й важкі, де потрібно буде впоратися з босом Боаз. Щоб її перемогти, необхідно цілитися прямо в обличчя. Потім у бічні отвори, з яких буде вивергатися отрута. Фінальний бій відбудеться в лабораторії Екхардт. Розповідати, як пройти останню місію, немає сенсу. Тут надто багато спойлерів. Єдине, потрібно буде запастися терпінням і в деяких випадках повторювати певні дії кілька разів.
Гра «Лара Крофт: Ангел тьми»: проходження, коди. Tomb Raider: The Angel Of Darkness

Допомога

Взагалі, багато гри Lara Croft: Tomb Raider мають свої певні коди, так звані чити. Звичайно, зараз їх стає все більше, так як у героїні з'являється багато навичок, зброї і т. д. Раніше кодів було не так багато. Було кілька комбінацій, які не сильно впливали на результат гри. Щоб задіяти у грі «Лара Крофт: Ангел тьми» чіти, необхідно запускати гру з певними параметрами. Можна вибирати потрібний рівень або ж покращувати зброю і патрони відразу до 10 лвл. Для власників ігрових консолей доступно трохи більше допомоги. Вони можуть швидко переходити на потрібну збереження, а також робити необмежену кількість предметів. В іншому В інтернеті можна знайти лише власні розширення, які допомагають полегшити проходження шостий частини.