Угрупування "Гріх": опис гри та проходження

231 0 Новини високих технологій

Напевно, самої маловідомої угрупуванням в іграх СТАЛКЕР є угруповання "Гріх" . На жаль, зібрати достовірну інформацію про неї просто неможливо. Адже ні в одній з трьох офіційних ігор ця угруповання навіть не згадується – вона з'являється тільки в модах. А їх найчастіше розробляють любителі, кожен з яких має певну точку зору. В результаті дані бувають вельми суперечливі. Але все-таки спробуємо класифікувати наявну інформацію, щоб зрозуміти, що являє собою ця загадкова угруповання.

Угрупування "Гріх": опис гри та проходження

Хто вони?

Вже з самого почала з'являються розбіжності. Одні творці модів вважають, що угрупування "Гріх" і її члени, які називають себе грішниками, виникла в результаті нелюдських дослідів, проведених на закритій території до другого вибуху, що породив Зону. Більшість людей (зазвичай використовувалися зеки, закоренілі злочинці) просто не витримали і померли. Решта ж були скалічені, але в той же час отримали унікальні здібності.


Однак не всі фанати дотримуються такої точки зору. Існує також версія, що грішники – звичайні релігійні фанатики. Вони свято вірять, що Зона була створена богом, щоб покарати людство за його гординю. Таким чином, будь-яке проникнення сталкерів в Зону, пошук артефактів, спроба зрозуміти природу цієї унікальної території є єрессю, богохульством і повинні жорстоко присікатися. Тому відносини з більшістю угруповань або натягнуті, або відверто ворожі.
Угрупування "Гріх": опис гри та проходження
Відносини з іншими угрупуваннями досить суперечливі. Іноді вони спочатку нейтральні до всіх. В інших випадках єдиним союзником є угруповання "Свобода". Але зустрічаються і моди, в яких, убивши грішника, гравець псує відносини з "Обов'язком". Тому точно сказати, яку нішу займають грішники в Зоні, просто неможливо.


Як бачите, дуже суперечливою інформацією володіє в грі СТАЛКЕР угруповання "Гріх". Мод перший суперечить моду другого, а адже це тільки початок!

Де розташована їхня база?

Одне з небагатьох, в чому сходяться всі розробники модів, де присутня угруповання "Гріх", це місце постійної дислокації. У всіх без винятку доповнення це локація Темна долина. Втім, у більшості модів про це є лише згадки. Сама ж база показана всього в декількох додатках – "Павший периметр", Ultimate v055 Lost Alpha.
Угрупування "Гріх": опис гри та проходження
Але за деякими даними грішники також успішно контролюють Дику територію, Темну видолинок, Кинутий кордон. Зустріти ж їх можна практично на всіх локаціях: Кордон, Звалище, Армійські склади та інших. Зазвичай вони просто ходять – поодинці або групами по три грішника – не вступаючи у розмови, неохоче відповідаючи на питання. Втім, іноді з ними можна досить вигідно торгувати.

Трохи про символіку

Кожна угруповання в іграх всесвіту S. T. A. L. K. E. R має власну емблему. А яка ж емблема угруповання "Гріх"? Тут також складно сказати хоч що-то з високою часткою впевненості. Справа в тому, що в різних модах використовуються різні символи. Достовірно відомо про двох варіантах. Наприклад, Lost Alpha це кельтський хрест (чотирикінцевий християнський з колом) на коричневому тлі.
Угрупування "Гріх": опис гри та проходження
В деяких інших зустрічається зовсім інший символ – на чорному тлі розташовано сонце, перев'язана стрічкою з написом "ГРІХ". У лівому верхньому куті розташована извивающаяся змія, а у верхньому – восьмикутний православний хрест, що додатково натякає на походження угруповання з релігійних фанатиків.

Основні цілі угруповання

На жаль, тут хоч якоїсь визначеності також немає. Багато залежить від бачення творців мода. До того ж далеко не завжди йдеться про цілі прямо – часто доводиться здогадуватися з натяків і дій грішників. Але основних версій як і раніше дві. Перша випливає з припущення про те, що грішники стали результатом жорстоких експериментів над людьми. В результаті цього вони найчастіше зустрічаються саме на тих локаціях, де є підземні лабораторії. Мабуть, шукають якісь секретні документи, звіти, здатні пролити світло на їх минуле, проводяться досліди. Тому в моді Lost Alpha вони найчастіше з'являються на таких локаціях, як "Росток", "Радар", "Янтар", "Прип'ять", "ЧАЕС". Але існує і зовсім інша точка зору, що виникає з того, що угруповання "Гріх" являє собою зібрання релігійних фанатиків. Так як Зона була створена самим Богом, то будь-які спроби вивчити її є страшним гріхом, за який людство може бути покаране. Тому артефакти не повинні добуватися в Зоні і відправлятися за її межі, як і вчені не повинні намагатися розібратися в природі аномалій і самої незвичайної території. Що досить дивно і трохи суперечливо – адже грішники запекло знищують мутантів – породжень Зони, які, судячи з їх логікою, також є творіннями божими.
На жаль, поки що доводиться задовольнятися настільки суперечливою інформацією.

Улюблене спорядження

Що радує, так це майже однакова екіпірування в більшості модів. Ходять всі грішники в коричневих довгих плащах з капюшонами, насунутими на обличчя. Виготовлений зі шкіри, посилений спеціальними броневыми елементами, він не лише надійно захищає власника, а й приховує його зовнішнє каліцтво. Зовні плащ грішників схожий на плащ бандитів. А ось зі зброєю все йде досить складно. В одних модах грішники використовують звичайне зброю – АК-74 дробовики, кулемети, Гаус-гармати. В інших же розробники не полінувалися створити унікальну лінійку зброї, якої озброїли саме грішників. Так з'явилися Гаусс-гармата "Гріха", Чейзеров-13 "Гріха" і Colt 1911 "Гріха".

В яких модах з'являються

Якийсь один мод на угрупування "Гріх" не був створений. Натомість представники цього загадкового об'єднання з'являються в багатьох інших модах. В одних мають важливе значення, дають сюжетні і другорядні завдання, в той час як в інші вставлені скоріше для того, щоб гравець відчув атмосферу Зони, постійного відчаю, небезпеки.
Угрупування "Гріх": опис гри та проходження
Так чи інакше, грішники з'являються в таких відомих модах, як: Ultimate v055 Simbion Mod, Oblivion Lost Remake, HS-COP, RLoCZ, Lost Alpha, REVOLUTION MOD: Друга всесвіт Legend Returns 0.9 Чорний Сталкер 2. Одні з цих модів майже не поступаються за опрацювання офіційних ігор, в той час як інші є просто аматорськими виробами. Але якщо вас цікавить угруповання "Гріх", буде корисно ознайомитися з кожним з цих доповнень.

Популярі новини
Загрузка...