MSDN образ Windows 7. Що це таке?

240 0 Новини високих технологій

Багато користувачів ПК і ноутбуків мріють знайти де-небудь максимально оригінальну (а краще і ліцензійну) "Віндовс" з мінімальними витратами зі свого боку. На торрентах з'явилися цікаві образи з абревіатурою MSDN. Вони позиціонуються як повністю оригінальні дистрибутиви. Але що насправді означає фраза "MSDN образ Windows 7"? Спробуємо розібратися.

Розшифровка абревіатури

Як дослівно розшифровується абревіатура MSDN, ніхто толком не знає. Достовірно відомо лише одне: це офіційний проект від "Майкрософт", на якому можна знайти оригінальний образ Windows 7 MSDN. Щоб було зрозуміло: найсвіжіші версії системи (прямо з лап програмістів та тестувальників) викладаються саме на цьому проекті. І вже звідти викачуються як цифрові копії або записуються на диски для подальшого продажу. Тобто версія MDSN – це максимально чиста і оригінальна версія "Віндовс". Але це зовсім не означає, що в неї вже вшитий ліцензійний ключ. Ліцензію доведеться купувати. Зате у вас буде гарантія, що він використовує повністю оригінальний продукт, в якому не копалися "кулібіни" з торрент-трекерів. А це (теоретично) повинно позитивно позначатися на стабільності дистрибутива.


MSDN образ Windows 7. Що це таке?
Загалом, під цією абревіатурою розуміється проект (або на сайті), з якого можна запросто скачати Windows 7 оригінальні образи від Microsoft. MSDN, однак, не дозволяє отримати їх кожному бажаючому. Потрібно підписатися на проект. А підписка платна. Саме тому добрі люди викладають ці образи на торрент-трекерах. У деяких випадках такі образи можна завантажити з сайту "Майкрософт". Однак там тільки фінальні релізи. А на торентах і проекті MSDN можна знайти "бети" з цікавими нововведеннями.
MSDN образ Windows 7. Що це таке?

Як перевірити оригінальність образу?

Кожен MSDN образ Windows 7 супроводжується файлом, в якому прописана хеш-сума образу. Хеш-сума – це набір цифр, який присвоюється образом і записується в окремий файл. Якщо над образом проводилися якісь маніпуляції, то сума просто не співпаде. Перевірити її дуже просто. В сучасних файлових менеджерах (типу "Тотал Командер") є спеціальна опція в меню, для перевірки. Також можна вбити суму в "Гугл", і він видасть правильний відповідь. Саме так у "Майкрософт" моніторять достовірність образів. Така система дозволяє завантажити повністю оригінальну "Віндовс" з повною гарантією того, що потрібні файли не були змінені якими-небудь хакерами.


MSDN образ Windows 7. Що це таке?

Переваги використання таких дистрибутивів

Які переваги у тих користувачів, які встановлювали ОС, використовуючи оригінальний MSDN образ Windows 7? Вони очевидні. Є стовідсоткова гарантія, що операційна система дійшла до кінцевого споживача саме у тому вигляді, який замислювався її творцями. Крім того, підвищується стабільність і надійність ОС. Таку редакцію "Віндовс" можна активувати ключем від "Майкрософт" зі стовідсотковою гарантією. Також не буде ніяких проблем з оновленням операційної системи з серверів компанії. І це тільки основні переваги. Про такі очевидні речі, як повноцінна підтримка системи з боку "Майкрософт" і повний захист від вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення, і мови не йде.

Висновок

Отже, MSDN образ Windows 7 – це стовідсотково оригінальний дистрибутив операційної системи, який не піддавався ніяким змінам. Він існує в тому вигляді, в якому вийшов з відділу розробників "Майкрософт". Це означає, що система стабільна, може бути легко активована за допомогою ключа, може нормально оновлюватися (без всяких несподіваних пригод) і підтримуватися компанією "Майкрософт". Тому бажана установка саме з оригінальних образів, які можна завантажити на сайті компанії або на торрент-трекерах. Потрібно тільки шукати в описі роздачі абревіатуру MSDN. Якщо вона є, то можна сміливо качати такий спосіб.

Популярі новини
Загрузка...