Ghost Recon Future Soldier: проходження ігри, квести, персонажі, системні вимоги

180 0 Новини високих технологій

Проходження Ghost Recon Future Soldier порадує всіх фанатів ігор в жанрі шутера від третьої особи. Завдяки красивій графіці і численним місіям у користувачів є можливість не тільки приємно провести час, але і насолодитися ігровим пригодою, попутно оцінюючи всі доступні деталі. А щоб сформувати думку про гру і вирішити, чи варто взагалі витрачати на неї час, ми постараємося розповісти про всі цікаві моменти, які пов'язані з пригодою.

Ghost Recon Future Soldier: проходження ігри, квести, персонажі, системні вимоги

Що це за гра?

Перш ніж ми почнемо розбирати проходження Ghost Recon Future Soldier, необхідно розглянути сам ігровий проект. Як ви вже могли здогадатися, на цей раз належить відправитися виконувати особливо складні завдання, граючи за професійних солдатів з футуристичним озброєнням. Ігровий процес реалізований від першої особи, події відбуваються на різних картах і з однією метою - знищення супротивників. Спочатку може здатися, що гра має ухил у стелс-режим, але потім стає ясно, що часом діяти приховано просто не вийде.


Дане розвага вийшло у 2012 році, але до цих пір тримає планку якості та інтересу. Крім основної гри, є кілька DLC:
 • Raven Strike.
 • Arctic Strike.
 • Khyber Strike.
 • Вони додають нові карти, спорядження і випробування для користувачів. Крім доповнень clancy's Ghost Recon Future Soldier, має кілька ігрових видань, які відрізняються лише повнотою контенту. В основному в них пропонують додаткові елементи кастомізації персонажів, озброєння та інші незначні ігрові елементи.
  Ghost Recon Future Soldier: проходження ігри, квести, персонажі, системні вимоги

  Історія гри

  Будь ігровий проект має історію, яка є основою всього пригоди. Проходження Ghost Recon Future Soldier розповідає про спеціальному загоні професійних солдатів під назвою "Примари". Ці солдати навчені діяти приховано, впевнено і швидко, прагнучи тільки до одного - виконати місію, навіть якщо буде потрібно для цього пожертвувати життям.


  Що стосується оповіді, то воно складається просто з декількох завдань, які надходять від уряду. В основному, вони спрямовані на знищення терористичних організацій, що загрожують світовій спокою і порядку. Тому ніяких сюжетних поворотів не буде, хіба що смерть героїв або несподівана зміна завдання. Деколи буде траплятися так, що доведеться відразу виконувати кілька завдань одночасно, щоб не дати ватажкам терористів домогтися задуманого. А деякі місії зажадають порятунок заручників або особливо важливої персони. Clancy's Ghost Recon Future Soldier не розповість цілісної історії, а просто дозволить стежити за розвитком подій з допомогою різноманітних завдань. Одні будуть пов'язані між собою, інші виявляться просто самостійними попутними місіями. Єдине, що відчує гравець - складність завдань загону "Привид", їх ставлення до відбувається і деякі цікаві сюжетні моменти, пов'язані з біографією самих героїв.
  Ghost Recon Future Soldier: проходження ігри, квести, персонажі, системні вимоги

  Короткий проходження квестів

  Тепер поговоримо безпосередньо про сам проходження Ghost Recon Future Soldier, яке розтягнеться на 13 місій. Залишилося тільки уважно поговорити про кожну з них і намагатися розібрати основний сенс:
 • "Нікарагуа" - найперше завдання, яке було видано загону "Примара" для запобігання терористичної загрози. Солдатам необхідно перехопити ворожий конвой, який транспортує небезпечну бомбу. Гравцеві пропонується вибрати місце для снайперського обстрілу, щоб підтримувати своїх товаришів. Але в результаті активної перестрілки небезпечний вантаж вибухнув.
 • "Моторний страж" - отримана інформація з конвою підтвердила той факт, що бомба пройшла через кілька рук, а значить в справі замішані багато терористичні організації. На щастя, один наркоторговець вирішив зіграти в "благородного" і злити всі персони, правда, його засікли і тепер тримають у заручниках. Тому ця місія буде спрямована на порятунок цієї персони на ім'я Габріель Рейс. Разом із загоном вам належить відправитися на простори невеликого містечка, який доведеться поступово зачищати від ворогів. Завдяки спеціальному датчику відстеження, ви зможете заздалегідь отримувати відомості про ворогів і ефективно зачищати сектора. Як тільки заручник виявиться у вас, треба буде евакуювати його, тільки не варто покладатися на рятувальний вертоліт, вороги не дозволять вам просто так зникнути. Будьте готові до активного бою і постійним перебіганням вулицями міста.
 • "Тонка стріла" - з великими труднощами вам вдалося врятувати заручника, але не варто розслаблятися, так як його персона виявилася куди менш значною, ніж очікувалося, зате він злив інформацію щодо ще однієї "шишки" в цій справі по імені Діда Макабу. Він займається торгівлею зброї в Африці і має там особистий форт, тому ваш загін повинен знищити цього чоловіка і отримати відомості про небезпечний вантаж. Ви вирушите в Замбію і спочатку почнете діяти на теренах невеличкого поселення. В якості переваги у вас буде спеціальний костюм, здатний робити солдатів невидимими. Намагайтеся якомога частіше користуватися цією функцією, щоб залишатися непомітним. Поступово належить знищити ворогів одинаків, поки ви не доберетеся до форту. В ньому потрібно буде відшукати центр - саме там ви схопите основного ворога. Отримавши від нього інформацію, не забудьте застрелити торговця, щоб він більше не промишляв злощасними справами. Після цього вирушайте в аеропорт, так як саме там починається завантаження небезпечного вантажу. Потрібно зачистити територію і постаратися повернути літак на злеті, якщо ви постараєтеся, то літак впаде над пустелею. Потрібно буде терміново дістатися до нього, зібрати інформацію і чекати рятувальний конвой. А поки він летить до вас, доведеться тримати запеклу оборону проти численних ворогів.
 • "Благородний порив" - уламки літака дозволили отримати загону "Привид" чорний ящик, в якому була зібрана цінна інформація щодо діяльності терористів в африканському регіоні. Виявилося, що в регіоні вирують неабиякі пристрасті з приводу нафтових вишок і НПЗ. До конфлікту залучені навіть приватні військові організації, які влаштовують справжню бійню між селами і місцями видобутку цінного ресурсу. Більш детальну інформацію знає агент ЦРУ Деніел Сайкс, правда, він вже давно не виходив на зв'язок. Вам належить відправитися на місце останньої активності агента і зачистити територію від ворогів. Постарайтеся відшукати агента і врятувати його, а в якості допоміжного спорядження вам стане доступний спеціальний дрон.
 • "Тигрова пил" - свіжа порція інформації вказала на високопоставленого торговця зброєю з Пакистану. Він промишляє небезпечними речовинами і здатний навіть дістати радіоактивне озброєння. Тому необхідно терміново його відшукати, отримати всі відомості і нейтралізувати мета. Виконати завдання загону "Привид" самотужки буде складно, тому в якості допоміжної сили до вас приєднаються пакистанські спецагенти. Разом ви будете штурмувати штаб-квартиру з допомогою снайперських гвинтівок. Потім виявиться, що торговця зброєю немає на місці - він стоїть в пробці в місті. Діяти потрібно швидко: вирушайте на місце, починайте блискавичну атаку машин і постарайтеся знищити ворогів до того моменту, поки вони не стали вести вогонь у відповідь. Будьте готові, ворог має зв'язок з бойовим вертольотом, тому битви з ним не уникнути.
 • "Безшумний кіготь" - тепер з'явилися відомості про те, що в справі замішана Катя Пругова - колишній професійний розвідник з Росії. Доведеться спочатку уважно вивчити коріння її зв'язків і постаратися підірвати кілька важливих пунктів для залучення уваги. На цей раз загін "Привид" відправиться на простори Арктики, де потрібно буде зачистити форт ворога. Ситуація ускладнюється сильною хуртовиною, яка знижує видимість до нуля і добре озброєний ворог. Тому для виконання місії вам буде надано спеціальний робот "Бульдог", здатний бути укриттям або перетворюватися в мінометного знаряддя. Разом з ним ви повинні дістатися до метеостанції і зачистити її. Правда, діяти доведеться швидко, на ній є система блокування, а значить на виконання завдання буде всього лише 10 хвилин. В кінці вас чекає зіткнення відразу з декількома тяжеловооруженными вертольотами.
 • "Зорепад" - виявилося, що Катя Пругова пов'язана з радикальним угрупуванням "Вороний камінь" російського походження. І саме зараз вони планують укласти угоду про постачання високоточної системи наведення ракет. Потрібно знищити це озброєння будь-яку ціну. Місцем дії стане Калінінградська область, де вам належить відправитися в аеропорт, встановити вибухівку і влаштувати хаос. Спочатку доведеться діяти приховано, а потім можна влаштувати бійню з максимальними руйнуваннями.
 • "Полювання на птахів" - незважаючи на всі спроби змінити ситуацію, ядерна ракета була все ж запущена. Але за цим актом агресії не варто уряд РФ, а задіяні зовсім інші сили. "Вороний камінь" намагається дестабілізувати ситуацію в світі і прагне змістити президента РФ Володіна з посади, щоб просунути свою людину. Грузинський спецназ спробував схопити всіх причетних осіб в районі запуску, але не зміг виконати завдання і перестав виходити на зв'язок. Загін "Привид" вирушає в Дагестан, щоб не тільки розібратися в ситуації, але і постаратися врятувати потрапили в полон солдатів. Правда, не варто сподіватися на легкість місії. Діяти доведеться в умовах тотальної заглушки зв'язку і проти розлючених ворогів. Ця місія не пройде безслідно для членів загону.
 • "Потужний вогонь" - події почали стрімко розвиватися. Виявилося, що терористичне угруповання "Вороний камінь" кілька років планувала свої дії і тепер вони в максимально короткі терміни змогли захопити Кремль, кораблі з буровими установками і дати відсіч російському опору. Як виявилося, до складу угруповання увійшов генерал Бухаров, який зміг організувати військовий переворот і допомогти Махмудову досягти цілей. Тепер вони планують влаштувати тотальний хаос і їх потрібно терміново зупинити. Але з огляду на численну армію ворогів, доведеться діяти приховано. Спочатку потрібно захопити бурові установки, краще це зробити таємно і тільки після злому і захоплення важливих об'єктів, можна починати відкритий опір.
 • "Молот доблесті" - незважаючи на успіх операції загону "Привид", російське опір поки ще не централізовано. Потрібно терміново знайти людину, яка зможе очолити їх і направити потрібної стратегії. Особистість визначена - це генерал Олексій Дука, правда, на даний момент він притиснутий терористичним угрупуванням, тому потрібно терміново його врятувати. Доведеться проникнути на захоплену ворогами територію, постаратися знищити всіх свідків і постаратися не допустити смерті генерала.
 • "Галантний злодій" - виявилося, що президента Володіна тримають в добре закритій тюрмі, тому належить проникнути в неї, врятувати високопоставленого людини і постаратися вижити. Використовуйте дрони, глушники і дійте максимально швидко і потай. Ви знаходитесь в самому епіцентрі ворожого тилу, тому тривога вам тут точно не потрібна. Як тільки президент опиниться у ваших руках, необхідно швидко залишити територію і врятуватися на вертольоті. Будьте обережні, вся тюрма оснащена спеціальними камерами стеження, отже, спочатку взламывайте їх і тільки потім починайте рухатися далі.
 • "Невидимий ведмідь" - тепер армія РФ знову зібрана в єдину міць і готова штурмувати генерала Бухарова. Вам належить приєднатися до загального опору і взяти участь в тотальному битві. Вам належить прорватися через щільні ряди супротивників, проникнути в головний офіс командування і постаратися знищити ключову мету. Місія буде схожа на хаос, так як бойові дії розтягнуться на кілька вулиць міста.
 • "Розбитий камінь" - після того, як влада над РФ відновлена, необхідно знищити керівництво радикального угруповання. Треба штурмувати останній штаб "Воронячого каменя" і ліквідувати ключові цілі. Вони спробують втекти, але від загону "Привид" ще ніхто не тікав. Як тільки ви виконаєте останнє завдання, гра закінчиться.
 • Ось, власне, і все проходження гри Ghost Recon Future Soldier. Як бачите, пригоди насичені, цікаві і складні. Варто відзначити, що перед кожною місією ви будете особисто споряджати загін озброєнням і вибирати тип додаткових агрегатів. Підходите до цього питання серйозно, інакше ви просто втратите можливість виконати поставлені цілі.
  Ghost Recon Future Soldier: проходження ігри, квести, персонажі, системні вимоги

  Основні персонажі гри

  Гра Ghost Recon Future Soldier пропонує вам стати членом елітного підрозділу, яке було створено для виконання особливо складних завдань. В основному загін бореться проти великих терористичних організацій і підтримує світовий порядок. Всього в загін входить вісім осіб:
 • Джо Рамірес - професійний солдат з високим рівнем інтелекту. Здатний аналізувати обстановку і виставляти пріоритетні цілі.
 • Річард Касл Аллен - влучний стрілець, здатний швидко перезаряджати зброю і вистрілювати точно в ціль навіть зі зламаним прицілом.
 • МакГенн Ведмідь - великий солдат, полюбляє використовувати важке озброєння в бою. Особливо небезпечний в рукопашній сутичці.
 • Хэйнс Ірландець - професійний розвідник, здатний прораховувати ходи ворогів і читати сліди.
 • Джон Дмитро Козак - новачок в загоні, який чудово розбирається з технікою і професійно використовує технології на полі бою.
 • Седрік Командир Фергюсон - холоднокровний солдатів, що зберігає пильність і тверезість навіть у безвихідній ситуації. Володіє сильною харизмою і підтримує бойовий дух в команді.
 • Роберт Пеппер Боніфаціо - не настільки могутній боєць, зате розумний і тямущий хлопець. Володіє високим показником IQ і швидко аналізує стратегію, здатний моментально знаходити помилки і недоліки в плануванні.
 • Джиммі Тридцятник Еллісон - стрімкий і рішучий солдат, готовий кинутися в бій, але при цьому навідріз відмовляється ризикувати своїми товаришами. Деколи його напористість рятувала весь загін.
 • Tom clancy's Ghost Recon Future Soldier зібрала в одному місці найкращих бійців, здатних виконувати складні завдання, кооперуватися і чітко діяти за планом. Хлопці мають харизматичною зовнішністю, цікавими характерами і напевно сподобаються всім любителям бойовиків.

  Ghost Recon Future Soldier: проходження ігри, квести, персонажі, системні вимоги

  Проходження випробувань

  Гра не обмежується лише одними завданнями під час пригоди. Наприклад, ви можете зайнятися проходженням випробувань Ghost Recon Future Soldier прямо під час сюжетної компанії. Вони являють собою звичайні додаткові квести, які не є обов'язковими:
 • зачистити територію і не потрапити в поле зору ворогів;
 • використовувати певний вид озброєння;
 • відмовитися від технологій і пройти рівень;
 • постаратися допомогти мирним жителям і т. д.
 • Поступово випробування будуть з'являтися під час проходження завдань, тому для їх виконання досить прочитати умови і постаратися виконати всі пункти. В якості нагороди за додаткову активність стануть різноманітні види озброєння і бонусний контент для кастомізації.
  Ghost Recon Future Soldier: проходження ігри, квести, персонажі, системні вимоги

  Механіки гри

  Для Ghost Recon Future Soldier Xbox спочатку став основною платформою, тому користувачі могли грати виключно на приставці. Але потім розробники оцінили перспективність пригоди і вирішили випустити ігровий проект на інші платформи, в тому числі і на PC. А оглушливий успіх забезпечив перспективи для створення другої частини пригоди, яка сильно відрізнялася від початкової і просто пропонувала відправитися до Японії, щоб запобігти початок війни. Для Ghost Recon Future Soldier 2 механіки гри залишилися колишніми:
 • ви знову станете частиною оновленого загону "Привид" і почнете виконувати складні завдання;
 • на вибір буде доступно понад 30 видів озброєння;
 • більше 10 технологічних нововведень забезпечать сприятливий ігровий процес і впевненість в успіху;
 • з'явиться можливість використовувати техніку прямо під час бою;
 • режим "невидимка" стане ключовою особливістю солдатів і т. д.
 • Механіка гри - універсальна особливість бойового пригоди. Порівняно з Crysis, в грі технології краще вписуються в оточення і зберігають баланс протистояння. Тому їх можна сміливо назвати унікальними.
  Ghost Recon Future Soldier: проходження ігри, квести, персонажі, системні вимоги

  Озброєння в грі

  Зброя в Ghost Recon Future Soldier є ключовою особливістю, так як пропонує не тільки високу бойову ефективність, але і можливість використовувати різноманітні модифікації. Наприклад, спочатку ви отримуєте простий автомат Калашникова, потім можна спорядити його різноманітними прицілами і гранатометом, не варто забувати про лазерні указки і навіть сошки. Абсолютно кожен вид зброї можна повністю розібрати і зібрати абсолютно новий варіант. Правда, займатися подібним можна виключно перед початком самої місії. Крім того, у процесі проходження гри Ghost Recon Future Soldier, арсенал буде значно розширюватися, пропонуючи все нові рецепти збірок. Правильно використовувати ці можливості, щоб домагатися високого показника ефективності в бою. Якщо будете грати на високому рівні складності, то збірка зброї стане запорукою виживання і єдиним шансом на перемогу.

  Багатокористувацький режим

  В Ghost Recon Future Soldier Coop представлений у вигляді багатокористувацької гри. Гравці діляться на команди і змагаються між собою в різних ігрових режимах:
 • Conflict - стандартний режим битви з додатковими місіями.
 • Decoy - гра на інтуїцію, в якій буде дано три точки. На них закладені бомби, правда, справжня знаходиться тільки в одному місці. Одна команда намагається виконати завдання, друга буде всіляко заважати їм.
 • Saboteur - протистояння з метою заволодіти бомбою і транспортувати її на ворожу базу.
 • Siege - звичний режим протистояння, в якому немає респавна. Команди змагаються один з одним з використанням технологій розвідки.
 • На даний момент офіційні сервера гри закриті, але існує маса фанатських розробок. Тому якщо є бажання зіграти, то краще спочатку відшукати спільнота ігри і там вам точно підкажуть, де можна битися в PvP.

  Є в грі чіти?

  Безумовно, для проходження Tom clancy's Ghost Recon Future Soldier можна використовувати допоміжні плагіни. Для будь-якої подібної гри створюються окремі програмні утиліти, що здатні надати максимальну перевагу для користувача. Залишається тільки вивчити доступні варіанти і почати їх практикувати. Приміром, чіт Ghost Recon Future Soldier являє собою трейнер, який можна встановити і запустити разом з грою. Використовувати його просто, достатньо закріпити кнопки для певних дій, і ви отримаєте:
 • нескінченні патрони;
 • максимальну точність;
 • безсмертя;
 • максимальну потужність зброї;
 • постійну невидимість;
 • можливість використовувати всі види озброєння в бою і т. д.
 • Огляд гри від користувачів

  На даний момент мільйони користувачів встигли випробувати гру, а тому можна нарахувати тисячі різноманітних думок щодо якості та інтересу пригоди. Відзначити яку-небудь один огляд Ghost Recon Future Soldier не вийде, так як їх просто дуже багато. І щоб не втомлювати вас розбором думок, ми просто відзначимо позитивні і негативні сторони ігрового проекту: Плюси пригоди:
 • чудовий рівень графіки;
 • цікава концепція модифікації озброєння;
 • великий набір зброї;
 • динамічні місії;
 • затягуюча історія.
 • Мінуси гри:
 • короткий пригода;
 • сумовитість і повторюваність місій;
 • відсутність азарту;
 • слабкий ШІ;
 • нелогічність дій загону.
 • Як бачите, думки розділилися практично порівну, і це можна назвати гідним результатом. Так як спочатку Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier отримувала лише негативні відгуки, а пізніше скарбничка почала поповнюватися сприятливими оглядами від користувачів. Але варто розуміти, що зазначені моменти розраховані виключно на період релізу гри. Якщо порівнювати проект з сучасними розробками, то конкуренцію він явно не витримає.

  Технічні вимоги

  Якщо у вас раптом з'явилося бажання зіграти в цю пригоду, то варто обов'язково вивчити системні вимоги Ghost Recon Future Soldier:
 • Операційна система: Windows Vista і вище.
 • Процесор: двоядерний Intel Core 2 Quad Q9450 або вище.
 • Відеокарта: будь-яка модель з мінімальним запасом відеопам'яті в 1 Гб.
 • Оперативна пам'ять: мінімум 3 Гб.
 • Вільне місце на жорсткому диску: 25 Гб.
 • Популярі новини
  Загрузка...