Як поставити знак галочки у «Ворді»: два способи

365 0 Новини високих технологій

Під час роботи за комп'ютером може знадобитися потужний текстовий редактор, яким і є «Майкрософт Ворд». У ньому є величезна кількість інструментів, що дозволяють форматувати написаний текст всіма можливими способами. Але ця програма досить складна, наприклад, не кожен знає, як поставити галочку в «Ворді» в квадратику. Хоч на перший погляд це може здатися простим дією.

Як зробити галочку в «Ворді»

Приступаємо безпосередньо до справи. Зараз ви дізнаєтеся, як вставляти галочки у «Ворді». Що найголовніше, програма дозволяє це робити двома різними способами. У статті будуть розглянуті обидва. Перший передбачає використання всім відомої таблиці символів, другий же пропонує виконання поставленого завдання шляхом використання гарячих клавіш. Відразу можна сказати, що другий метод в рази швидше, але і у нього є свої нюанси.


Спосіб 1: через таблицю символів

У програмі «Ворд», як і в самій системі, є спеціальна таблиця із символами, в якій знаходиться величезна кількість значків. Саме з неї можна взяти і вставити потрібну нам галочку. Забігаючи вперед, варто сказати, що на вибір є кілька варіантів. Наприклад, є просто галочка або вона ж, тільки вже в квадраті. На щастя, спосіб їх вставки абсолютно однаковий, так що не доведеться запам'ятовувати кожен окремо.
Як поставити знак галочки у «Ворді»: два способи
Отже, щоб встановити галочки у «Ворді» за допомогою таблиці з символами, вам необхідно виконати наступні дії.
 • Відкрийте програму і перейдіть на вкладку «Вставка».
 • Далі в групі інструментів під назвою «Символи» натисніть на кнопку «Символ», а в випадаючому меню виберіть «Інші символи».
 • Перед вами з'явиться вікно з символами. Як нескладно здогадатися, саме тут і потрібно знайти галочку. Символів дуже багато, щоб прискорити пошуки виберіть спеціальний шрифт Wingdings 2.
 • Вам залишається виділити потрібну галочку і натиснути на кнопку «Вставити».
 • Після цього на аркуші у «Ворді» з'явиться бажаний вами символ. Зверніть увагу, що він вставляється в те місце, де був встановлений курсор, тому перед виконанням вищезазначеної інструкції встановіть його в потрібне місце.


  Спосіб 2: за допомогою гарячих клавіш

  З таблицею символів ми розібралися, тепер зрозуміло, як можна вставити галочки у «Ворді». Це досить зручний спосіб, але ніхто не стане заперечувати, що він виконується досить довго, тим більше якщо необхідно в багатьох місцях в тексті ставити ці символи.
  Як поставити знак галочки у «Ворді»: два способи
  Зараз розповімо, як встановити галочку в тексті шляхом натискання спеціальних гарячих клавіш. Але для цього попередньо потрібно дізнатися код символу. Інформацію беремо з таблиці символів. Відкривши її, виділяємо бажану галочку. У полі «Код символу» буде число, його потрібно запам'ятати. Наприклад, ми хочемо вставити звичайну галочку, код у неї - 80. Потрібно зробити наступне:
 • встановіть курсор у те місце, де хочете, щоб була вставлена галочка;
 • натисніть і утримуйте клавішу Alt, розташовану з лівого боку;
 • на циферблаті впишіть код символу;
 • відпустіть клавішу Alt.
 • Як поставити знак галочки у «Ворді»: два способи
  Після цього символ буде вставлений із текст.

  Висновок

  Тепер ви знаєте два методу, як можна без особливих зусиль і хитрощів ставити галочки в «Ворді». Сподіваємося, ця стаття була для вас корисною, і ви змогли з її допомогою досягти поставленої мети.

  Популярі новини
  Загрузка...