Новини високих технологій
» » Три способи, як у "Ворді" поставити квадратні дужки

Три способи, як у "Ворді" поставити квадратні дужки

1-03-2017, 14:02
2 264
Про те, як у "Ворді" поставити квадратні дужки на клавіатурі, знає практично кожен. Але є ще безліч інших способів. Саме про них і піде мова в даній статті. Ми розберемо самі витончені. Поговоримо про ALT-код, про шістнадцятковий код і про таблицю символів. Дочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися, як у "Ворді" поставити квадратні дужки трьома способами.

Використовуємо таблицю символів

Найпоширенішим способом є якраз той, що використовує вбудовану таблицю символів програми "Ворд". Зараз, з її допомогою, ми розберемося, як поставити квадратні дужки у "Ворді" 2007-го року. Просимо звернути увагу на те, що всі дії будуть проводитися саме в цій версії, але це не означає, що спосіб не підійде і для інших.
Отже, для початку необхідно відкрити саму таблицю з усіма символами. Для цього перейдіть на вкладку "Вставка" і в правій частині панелі інструментів зверніть увагу на кнопку "Символ". Якщо натиснути на неї, з'явиться підменю, в ньому вам потрібно вибрати "Інші символи" - з'явиться таблиця.

Як можна помітити, символів неймовірна кількість, і серед них є необхідні нам - квадратні дужки. Ясна річ, вручну їх шукати дуже довго, тому простіше скористатися пошуком. Будемо шукати за кодом символу. Код відкриваючої дужки - 005B, а закриває - 005D. Введіть один з кодів в однойменне поле для введення. За підсумком вам необхідно буде натиснути кнопку "Вставити", щоб символ друкувався в документі. Це був перший спосіб, як у "Ворді" поставити квадратні дужки, але не останній. Тепер переходимо до наступного.

Використовуємо шістнадцятковий код

Шістнадцятковий код дасть можливість набагато швидше поставити потрібний символ, на відміну від попереднього способу. Але його використання може комусь здатися більш складним, але головне - у всьому розібратися. Зараз як раз розберемося, як у "Ворді" поставити квадратні дужки з допомогою шістнадцяткового коду. Насправді у статті ми вже говорили про нього, коли ми здійснювали пошук потрібного символу в таблиці символів. Тоді необхідно було написати код знака - 005B або 005В. Це і є шістнадцяткові коди відкриваючою і закриваючою квадратної дужки. Зараз потрібно пояснити, як їх вводити в сам документ.

Отже, спочатку визначтеся, де ви будете відкривати дужку. Встановивши в тому місці курсор, введіть відповідний код. Після цього залишається натиснути потрібну комбінацію клавіш ALT+X. Щоб поставити заслони дужку, потрібно проробити ті ж самі маніпуляції, тільки вказати інший код.

Використовуємо ALT-код

Зараз буде розібраний самий універсальний спосіб, він дозволяє ставити дужки не тільки в програмі "Ворд", але і за її межами, на відміну від попередніх методів. Зараз поговоримо, як поставити квадратні дужки у "Ворді" 2010 року. Проте дана версія буде наведена як приклад, а всі виконані маніпуляції підійдуть абсолютно до всіх. Для початку уточнимо самі коди цих двох символів: для відкриває - 91; для закриває - 93.
Знаючи код, можна сміливо починати його вводити. Спочатку встановити курсор у потрібне місце, після, затиснувши клавішу ALT, почніть вводити код. Після того як ви відпустіть ALT, з'явиться потрібний символ.
Цікаво по темі
Параграф - значок у "Ворді"
Параграф - значок у "Ворді"
У цій статті ми поговоримо про параграф. Значок цей використовується повсюдно. Ви його можете спостерігати найчастіше в книгах. Він позначає нову
Як у "Ворді" ставити лапки ялинкою
Як у "Ворді" ставити лапки ялинкою
У даній статті ми розповімо, як ставити лапки ялинкою в "Ворді". Розповімо всі відомі способи їх вставки. Також розповімо, де на клавіатурі лапки
Способи, як написати римські цифри у "Ворді"
Способи, як написати римські цифри у "Ворді"
Кожен з нас звик користуватися арабськими цифрами, так як сьогодні вони найбільш поширені. Римські використовуються рідше. Однак іноді доводиться
Як зробити на клавіатурі квадратні дужки: кілька способів
Як зробити на клавіатурі квадратні дужки: кілька способів
Напевно, запитувати в людини, чи він знає, як поставити квадратні дужки на клавіатурі - це щонайменше ...
Всі способи, як у "Ворді" поставити квадратні дужки
Всі способи, як у "Ворді" поставити квадратні дужки
А ви знаєте як у "Ворді" поставити квадратні дужки? Якщо так, то ви все одно не назвете чотири способи, як це зробити, а вони існують. Саме про них і
Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"
Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"
Робота з програмою "Ворд" може бути найрізноманітнішою. Часом вам необхідно надрукувати сухий текст, в інший раз ви будете працювати з зображеннями в