Короткий проходження лабораторії Х-16 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля"

313 0 Новини високих технологій

Перш ніж перейти до опису самого процесу проходження лабораторії Х-16 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля", варто відзначити, що тим, кого закачує у транспорті, дана місія дасться нелегко. Через псі-впливу персонажа буде хитати з боку в бік, як алкоголіка. Ну що, почнемо?

Отримання інформації

Короткий проходження лабораторії Х-16 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля"
Щоб почати завдання, отримаєте у бармена інформацію про вижигателе мізків. Він розповість, що, згідно з наявними документами, цей самий вижигатель, він же експериментальний випромінювач Кайманова, - насправді річ, зібрана людиною. Головні деталі були створені в іншому місці. В лабораторії X18 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля", проходження якої тут описано не буде, адже там ви вже були.


Дика територія

Тепер же ваш шлях лежить на озеро Бурштин. Через дику територію. Тут вас будуть чекати не тільки бандити, але також і кровососи. А тому, незважаючи на вигуки ворогів і крики, прислухайтеся до оточення. До речі, першу барикаду ворогів ще до проходження лабораторії Х-16 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля" можна пройти як раз за рахунок оних. Просто виманити одного за собою, після чого полізти на вишку і почати драконитимуть ворогів. В результаті кровосос просто почне гасати по майданчику, поки не спалиться перед бандитами, які відкриють по ньому вогонь. Однак врахуйте, що спосіб спрацьовує не завжди.

Вчені на зв'язку

Як тільки ви дійдете до залізничної колії, загальною зв'язку заговорить професор Круглов, який буде волати про допомогу. І хоч його смерть не завадить вам дістатися до Бурштину, цього краще не допускати, так як він зможе допомогти вам при зборі даних для пристрою ослаблення псі-випромінювання. А це досить корисно при проходження лабораторії Х-16 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля".


Ваше завдання полягає в тому, щоб разом з цим ученим відбитися від ворогів і дійти до тунелю. Після цього можна піти і позбирати лут з трупів. Далі можна йти на перевірку переходу. Там буде кілька вогняних аномалій і зомбі. Як тільки ви розберетеся з нечистю, Круглов передасть вам флешку з інформацією, за яку Бармен готовий добре заплатити. Можна переходити до наступного етапу проходження лабораторії Х-16 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля". Тепер же просто дістаньтеся до лабораторії по доріжці. Але обережно! По полю навколо укріпленої бази бродять зомбі. Слідкуйте за оточенням.

В ім'я науки!

Короткий проходження лабораторії Х-16 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля"
Коли ви опинитеся всередині, можна поговорити з професором Сахаровим. Він запропонує вам зробити замір випромінювання, щоб налаштувати роботу захисного пристрою. Робити це ви будете разом з Кругловим, якого знову потрібно зберегти живим. А тому після входу в тунель просто йдіть попереду нього. Щоб він штовхав вас. Вимірювання робляться три рази:
 • на вході в тунель;
 • на виході з нього;
 • біля автобуса.
 • Там станеться викид, і ви відключитися. Якщо все було зроблено правильно, то, прокинувшись в автобусі, ви почуєте стогони Круглова десь неподалік. В іншому випадку він труп, і пристрій не буде налаштоване. Після повернення вам необхідно буде знайти групу з вченого Васильєва і сталкера на прізвисько Привид. Труп першого на болотах, біля вертольота (стережіться снорков!). Другий постраждалий від випромінювання - всередині лабораторії, розташування якої не відомо.
  Х-16 ще "веселіше", ніж проходження лабораторії X18 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля". Коди на патрони і безсмертя можуть стати в нагоді тим, хто хоче просто пробігти по сюжету.

  Назустріч пригодам

  Тепер ваш шлях лежить на завод "Янтар". Там необхідно буде прорватися через натовп зомбі в будівлю. У ньому спускайтеся по сходах вниз і по дорозі шукайте схованки. Йдіть через ворогів до самого выжигателю. Він буде представляти собою споруду з декількох рівнів. На кожному з них є вимикач.
  Короткий проходження лабораторії Х-16 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля"
  Будьте уважні: на проходження кожного рівня дається 5 хвилин, після чого пристрій відключається. Як тільки пристрій буде вимкнено, ви втратите свідомість.

  Пред'явіть квиточок!

  Наступним етапом проходження лабораторії Х-16 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля" буде пошук Примари. Його координати позначені на карті, а тому просто йдіть до точки завдання. Знаходиться він за металевими дверима. Труп лежить посеред кімнати, але не варто до нього поспішати, так як навколо бродить контролер. Знищити його гранатами, або ховаючись і вистрілюючи раз через раз (але останній варіант досить довгий, так як монстр любить бродити по клітинам). І як тільки контролер усунутий, можна обібрати сталкера - у нього буде запис з КПК. Обов'язково візьміть бронежилет. Тепер спускайтеся вниз через дірку в десятій клітинці.

  На волю

  Короткий проходження лабораторії Х-16 в "Сталкері: Тінь Чорнобиля"
  Ми вже практично вирішили питання про те, як вибратися з лабораторії X16 у "Сталкері: Тінь Чорнобиля". Проходження останнього етапу досить просте. Ідіть по тунелях і готуйтеся до появи снорков, зомбі і одного псевдогіганта. Після блукання ви вийдете на болотах. Там вже щосили будуть працювати військові з вертольотів. Тепер все, що вам залишається, - повернутися до Сахарову.

  Популярі новини
  Загрузка...