Як вставити в текст знак нижнього підкреслення

540 0 Новини високих технологій

Користувач, який тільки почав своє знайомство з комп'ютером, може зіткнутися з величезною купою проблем, які досвідченому юзеру здадуться банальними. З розряду таких - написання символу нижнього підкреслення. У цій статті буде розказано, де знаходиться ця клавіша на клавіатурі і як поставити цей знак в тексті. Буде наведено два способи вставки.

Де знаходиться на клавіатурі

Першочергово потрібно з'ясувати, де знаходиться цей знак на клавіатурі, адже традиційний спосіб його введення увазі використання саме цього девайса. Знак нижнього підкреслення розташований у верхній частині клавіатури в цифровому ряду. Йде він відразу після клавіші нуль, яка розташована ближче до кінця ряду. Насправді, потрібна нам клавіша виконує відразу дві функції: вона необхідна для написання тире та підкреслення. На зображенні нижче ви можете побачити точне місцезнаходження даного знака.


Як вставити в текст знак нижнього підкреслення

Як поставити

Дізнавшись, де на клавіатурі розташований знак нижнього підкреслення, можна переходити безпосередньо до способів його написання. Відразу варто сказати, що буде представлено два, і тільки один з них передбачає використання названої клавіші. Іншого ж так і зовсім не вимагає наявності клавіатуру, підключену до комп'ютера.

Спосіб перший: з клавіатури

Як і було сказано раніше, самим простим і традиційним способом написання цього знака є використання безпосередньо клавіатури. Однак тут є нюанси. Ви не зможете його написати, просто натиснувши клавішу. Перевіривши це, ви помітите, що в тексті буде введений знак "тире". Щоб поставити нижнє підкреслення, необхідно задіяти ще одну клавішу - Shift. Знаходиться вона в нижній лівій частині клавіатури. Попередньо затисніть її, і, утримуючи її, натисніть клавішу підкреслення. Тільки в цьому випадку буде вставлений потрібний символ.


Як вставити в текст знак нижнього підкреслення

Спосіб другий: через таблицю символів

Цей символ можна вписати навіть в тому випадку, якщо у вас немає клавіатури. Для цього потрібно використовувати таблиці символів - утиліту, яка встановлена у кожної версії операційної системи Windows.
 • Відкрийте меню "Пуск".
 • Перейдіть в меню "Всі програми".
 • Відшукайте папку "Стандартні" і увійдіть в неї.
 • Знайдіть додаток "Таблиця символів" і запустіть його.
 • З'явиться однойменне вікно. У ньому буде перелік всіх символів, які можуть бути вставлені в текст. Нижнє підкреслення знаходиться за замовчуванням у четвертому ряду третім за рахунком.
  Як вставити в текст знак нижнього підкреслення
  Щоб вставити його в текст, треба:
 • Клацнути по ньому лівою кнопкою миші.
 • Знайти "Вибрати".
 • Натиснути "Копіювати".
 • Встановити курсор в тій частині тексту, де потрібно вставити символ.
 • Натиснути правою кнопкою миші і вибрати опцію "Вставити".
 • Ось так можна написати символ підкреслення за допомогою таблиці символів. Цей спосіб відмінно підійде тим людям, у яких зламалася клавіатура.

  Висновок

  Тепер ви знаєте не тільки, де нижнє підкреслення на клавіатурі, але і як його можна вписати в текст двома різними способами. Підсумувавши, можна сказати, що перший метод хороший своєю простотою і швидкістю виконання, але якщо у вас зламалася клавіатура або просто не працює потрібна клавіша, то другий буде просто незамінний.

  Популярі новини
  Загрузка...