Новини високих технологій
» » Як на клавіатурі ставиться апостроф (кома вгорі)

Як на клавіатурі ставиться апостроф (кома вгорі)

2-03-2017, 15:34
3 662
Кома вгорі, або апостроф, якщо правильно називати цей знак, часто зустрічається в граматиці мов народів різних країн. У ряді випадків кома вгорі застосовується і в граматиці російської мови. Поставити даний знак можливо за допомогою використання клавіш клавіатури, спеціального меню символів у текстовому редакторі «Ворд» або гарячих клавіш.

Застосування верхній коми

Апостроф є одним з орфографічних символів у вигляді надстрочной верхній коми, яка знаходить застосування в російській мові в наступних моментах: написання слів або імен іноземного походження із застосуванням апострофа, часто перед комою вгорі знаходяться символи «О» або «Д», наприклад, імена всім знайомі: д'артаньян, О'коннор; зарубіжні загальноприйняті назви географічних об'єктів, наприклад, Кот-д'ор; слова, які пишуть латиницею, але додають російський суфікс (E-mail ом).

Основні способи створити в документі апостроф

Кома вгорі у документах може ставитися різними способами. Почнемо з самого простого – при активній англійській розкладці клавіатури натиснути кнопку "е", в результаті на екрані з'явиться потрібний символ "'".


При використанні української розкладки кома вгорі винесена на окрему клавішу, яка відповідає розташуванню букви «е» в українській розкладці.

Інші способи

Розглянуті вище способи найчастіше є досить незручними, тому що потрібна постійна зміна розкладки клавіатури. При наборі великої кількості символів людям, постійно займається набором текстів, доводиться шукати інші варіанти вставлення апострофа. Отже, розглянемо, як поставити кому вгорі слова, не змінюючи розкладку клавіатури.


Встановіть курсор у документі на те місце, де потрібно поставити верхню кому. Натисніть клавішу Alt і, утримуючи її. Наберіть шифр «0146». Після чого відпустіть клавішу Alt.
В кінцевому підсумку отримуємо потрібний нам символ у потрібному місці документа, тільки обов'язково використання цифрової панелі клавіатури, а не цифр, розташованих над панеллю букв.

Висновок

Підводячи підсумок, можна зробити висновок, що простановка апострофа можлива з використанням символу «кома вгорі» на клавіатурі або за допомогою набору коду символу. Також можна поставити апостроф, використовуючи меню символів. Який би спосіб ви не вибрали, остаточний підсумок буде тим, який вам необхідний. Однак таке розмаїття методів дозволяє користувачу самостійно обрати той, що є для нього більш зручним.
Цікаво по темі
Параграф - значок у "Ворді"
Параграф - значок у "Ворді"
У цій статті ми поговоримо про параграф. Значок цей використовується повсюдно. Ви його можете спостерігати найчастіше в книгах. Він позначає нову
Способи, як написати римські цифри у "Ворді"
Способи, як написати римські цифри у "Ворді"
Кожен з нас звик користуватися арабськими цифрами, так як сьогодні вони найбільш поширені. Римські використовуються рідше. Однак іноді доводиться
Три способи, як у "Ворді" поставити квадратні дужки
Три способи, як у "Ворді" поставити квадратні дужки
Про те, як у "Ворді" поставити квадратні дужки на клавіатурі, знає практично кожен. Але є ще безліч ...
Як зробити на клавіатурі квадратні дужки: кілька способів
Як зробити на клавіатурі квадратні дужки: кілька способів
Напевно, запитувати в людини, чи він знає, як поставити квадратні дужки на клавіатурі - це щонайменше ...
Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"
Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"
Робота з програмою "Ворд" може бути найрізноманітнішою. Часом вам необхідно надрукувати сухий текст, в інший раз ви будете працювати з зображеннями в
Як відкрити панель завдань? Де знаходиться панель задач і як її відкрити з допомогою клавіатури
Як відкрити панель завдань? Де знаходиться панель задач і як її відкрити з допомогою клавіатури
Будь-який користувач операційних систем сімейства Windows постійно стикається з таким поняттям, як ...