Atheros Client Installation Program - що це за програма і як її видалити

195 0 Новини високих технологій

Як рекомендовано багатьма комп'ютерними фахівцями, необхідно періодично чистити комп'ютер від вже непотрібних програм і утиліт. Коли користувач буде виконувати це, він може наткнутися на додаток під назвою Atheros Client Installation Program. Що це? У статті буде розказано про це, а також наприкінці ми з'ясуємо, чи можна видаляти це додаток, і якщо так, то як.

Atheros Client Installation Program - що це?

Представлена програма - це файл, який потрапляє в систему разом з адаптерами "Блютуз" і "Вай-Фай" від виробника Atheros, про що свідчить перше слово в назві. Воно виконує роль інсталятора драйверів для них. Простими словами, це програма, яка шукає і встановлює програмне забезпечення обладнання від Atheros.


Atheros Client Installation Program - що це за програма і як її видалити
Варто також відзначити, що програма заноситься до реєстру у розділ автозавантаження, тому запускається при старті системи. Після цього продовжує працювати у фоновому режимі, періодично перевіряючи на сайті компанії нові версії драйверів, і при виявленні їх пропонує встановити.

Що таке Atheros Communications Inc

Ми розібралися, що програма Atheros Client Installation Program необхідна для оновлення і установки драйверів. Тепер варто поговорити про компанії Atheros Communications Inc. Це назва ви можете бачити в описі якогось іншого програмного забезпечення на комп'ютері. Видаляти його вкрай небажано. Як правило, воно поставляється разом з обладнанням і служить для підтримки його роботи.

Можна видалити

Atheros Client Installation Program - що це за програма і як її видалити
Видаляти програми, в описі яких є назва Atheros Communications Inc, вкрай небажано - це ми вже з'ясували, але можна видалити представлену в цій статті програму? Взагалі-то можна, але попередньо потрібно зважити всі за і проти. Так як дана програма виконує роль інсталятора драйверів для обладнання Atheros, то після деінсталяції в якийсь момент воно може перестати працювати, тому що не були встановлені драйвери останньої версії.


Як видалити

Якщо ви зважилися її видалити, то для цього вам потрібно виконати наступні дії:
 • Запустіть "Програми та компоненти". Цей системний елемент знаходиться в "Панелі управління", але простіше його знайти, провівши пошук по системі.
 • У переліку всіх встановлених програм знайдіть потрібну програму.
 • Натисніть по ньому ПКМ (правою кнопкою миші).
 • Виберіть опцію "Видалити".
 • Відкриється дєїнсталлятор. Дотримуючись простий інструкції, виконайте очищення диска від цього додатка.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, що Atheros Client Installation Program - це програма, яка встановлює, оновлює драйвера для пристроїв від компанії Atheros, нині іменується Qualcomm Atheros. Також ми з'ясували, що її можна видаляти, але це вже на ваш розсуд, адже якщо ви користуєтеся пристроями від цього виробника, вони можуть перестати працювати.

  Популярі новини
  Загрузка...