Огляд декількох програм для роботи зі сканерами

254 0 Новини високих технологій

Хоча в системі Windows є вбудовані засоби сканування, вони не завжди можуть задовольнити користувача своїм функціоналом і підходять більше для швидкої оцифрування матеріалів. У наведеній нижче статті описано декілька сторонніх інструментів, які допоможуть оцифрувати документи або фотографії при наявності сканера.

VueScan

Зазвичай в домашніх умовах сканери використовуються за багато років. І хоча через час рівень апаратних можливостей пристрою не знизиться, виробник може припинити його підтримку. Таким чином, для нових версій ОС драйвера випускатися не будуть, що виключить можливість використання сканера. Програма для роботи зі сканерами VueScan дозволяє підключити майже будь-скануючий пристрій до ПК під керуванням будь-якої версії Windows, навіть якщо рідних драйверів немає. Також існують версії утиліти для Linux і macOS. Розробником заявлена підтримка більш ніж трьох тисяч моделей сканерів.


Огляд декількох програм для роботи зі сканерами
Додаток працює в двох режимах: майстри та детальних налаштувань. В режимі роботи майстра зі сканером програма не запитує у користувача введення багатьох параметрів - досить вказати, що планується зробити з майбутнім сканом: роздрукувати, відправити по e-mail, зберегти на жорсткому диску. Покроковий помічник підійде для недосвідчених користувачів і для швидкої оцифровки документа. Досвідченим користувачам сподобається режим детальної настройки, який дозволяє налаштувати всі параметри вручну. Крім основної функції, в утиліту вбудовані функції редагування отриманого скана. Наприклад, на цифровому знімку можна усувати зернистість, змінювати рівні квітів, регулювати різкість, застосовувати автоматичне кадрування. Один раз сконфигурировав додаток, можна зберегти налаштування як окремий профіль. Такий підхід дозволяє економити час, завантажуючи раніше записані параметри під конкретні потреби.


HP Scan and Capture

Програма для роботи зі сканером HP Scan and Capture, як зрозуміло з назви, підтримує тільки пристрої, випущені компанією HP. З її допомогою можна оцифровувати фотографії і документи. Після сканування можна змінювати відскановані сторінки місцями і експортувати їх в кілька різних форматів.
Огляд декількох програм для роботи зі сканерами
Інтерфейс утиліти простий і зрозумілий, тому для роботи в ній не потрібно спеціальних навичок. Після включення додаток автоматично шукає сканери, причому воно вміє працювати як з локальними пристроями, так і з бездротовими і мережевими. У програмі для роботи зі сканерами доступні базові функції редагування оцифрованих матеріалів. Після сканування користувач може повернути зображення або кадрувати його. Також у програмі доступна функція створення багатосторінкових PDF-документів.

RiDoc

RiDoc - програма для роботи зі сканерами, яка допоможе користувачеві не тільки оцифровувати документи, але і впорядковувати їх. Для цього в додатку доступна функція створення швидких папок. Таким чином, при скануванні користувачеві не доведеться розсортовувати різні документи в різні директорії. Досить вибрати швидку папку перед оцифруванням документа, в яку згодом автоматично буде переміщений документ.
Огляд декількох програм для роботи зі сканерами
Програма для роботи зі сканерами RiDoc дозволяє зберігати оцифровані документи і фотографії як в графічні формати, так і створювати багатосторінкові PDF файли. Після сканування документ можна вставити в програму Word або надіслати за e-mail. Коли документ слід передати іншому користувачеві, але бажано захистити його від редагування, утиліта допоможе накласти на зображення водяні знаки. З ними розпізнати текст і згодом змінити його буде важко.

Популярі новини
Загрузка...