"Обливион": заклинання, їх види. характеристики, функції, умови отримання, чіти, коди і прокачування

304 0 Новини високих технологій

В Імперії був прийнятий закон, згідно з яким Гільдія магів повинна навчати заклинанням або прийомам будь бажаючих. Але щоб отримати нове заклинання, засоби для його виробництва або створення якогось предмета, необхідно стати членом Гільдії. Крім того, знадобиться хороша репутація, а у персонажа повинен бути відкритий доступ до Університету. Багато гравців так і роблять - роблять, але тільки щоб мати можливість влаштовувати експерименти з заклинаннями. Поки ви перебуваєте на хорошому рахунку, Гільдія закриє на це очі. Більшість навичок і заклинань можна купити у якогось торговця, наприклад, основи Містицизму продає Дружачи в Скинграде. Якщо вам потрібна магія Руйнування, вирушайте в Бравил - Дельфін Дженд допоможе.


Дії

Персонаж може завдати шкоди, який знижує рівень чого-то. Це може бути магія, навички, здоров'я. Але втрата від утрати відновлюється при використанні сприятливих ефектів, наприклад, персонаж може отримати благословення у храмі. У грі "Обливион" заклинання мають наступні дії:
 • "Поглинання". Може знижувати що-то, приміром, запас сил або тимчасово, або поступово.
 • "Опір". Дії для зниження шкоди, в основному від стихії вогню, холоду і блискавки.
 • "Відновлення". При використанні можна отримати запас сил або магії, а також здоров'я.
 • "Обливион": заклинання, їх види. характеристики, функції, умови отримання, чіти, коди і прокачування
 • "Ослаблення". Шкода наноситься магією або зброєю, підвищує цю втрату. Також діє при отрути, хвороби або паралічі.
 • "Відображення". Якщо герой отримує пошкодження від магії, то відображає тому.
 • "Ілюзія". Жертва вважає, що маг - союзник, а її колишні соратники - це вороги.
 • "Поглинання"

  Взагалі, "Поглинання" - досить цікава штука, ефект рідкісний. Ваш персонаж може не просто оборонятися, поглинаючи заклинання противника і відновлюючи свою магію. Наприклад, бретонці володіють вродженим заклинанням "Драконова шкіра", яке дає 50-відсоткове поглинання заклинань. Таким чином, раз у добу на одну хвилину вони успішно можуть поглинути вороже заклинання.


  Є також камінь-зберігач, званий Знак Атронаха. Він дасть ефект поглинання заклинань 50 % (постійний). У грі "Обливион" заклинання "Поглинання" дозволяють взяти навик Атронаха, який дасть також постійний ефект 30 %. Відрізняється від "Опору магії" тим, що "Поглинання" блокує (іноді навіть повністю) ушкодження з якимось відсотком. Цей відсоток дорівнює тому, скільки магії поглинає ваш персонаж. Таким чином, 5 одиниць, поглинених магом, дорівнює 5 % поглинання. У зв'язку з цим поглинання більш 100 % абсолютно марно, оскільки не можна поглинути 101 %. Однак заклинання не спрацьовує, якщо ви отримуєте шкоди від утоплення, падіння, а також від бою - близького чи далекого. В основному, застосовується бретонцями, у інших персонажів лише 80 % ефект. У вампіра повинні бути відкриті кілька навичок, лише тоді він може досягти стовідсоткового ефекту. Варто знати, що заклик і поглинання заклинань разом не працюють, оскільки останній поглинає перше. Якщо такий баг виникає, то можна встановити патч і виправити його.

  "Ілюзія"

  Ви можете обдурити тварина, спрямувати на супротивника гіпнотичний погляд, використовувати контроль над розумом, наприклад, нежиттю, а також налякати супротивника до смерті.
  "Обливион": заклинання, їх види. характеристики, функції, умови отримання, чіти, коди і прокачування
  У грі "Обливион" заклинання "Ілюзії" дуже корисні в цій сфері. Наприклад, є мета, але ви не знаєте куди йти. Тоді вмикайте "Ясновидіння" - це покаже, де знаходиться мета на секунду. Або використовуйте "Невидимість". Вона дається приблизно на півхвилини на рівні експерта, поки що застосовує її персонаж не зіткнеться з яким-небудь предметом, або на нього не нападуть. Або він нападе. "Істерія" активується, якщо у істот 25-й рівень яких нижче - рівно на хвилину вони починають від вас тікати з усіх ніг. Для друзів або союзників можна використовувати "Заклик до зброї", при цьому ваші приятелі отримають навички на певну кількість часу (10 хвилин). Або ви можете влаштувати ворогам формений "Катавасію", власне, так і називається заклинання. Якщо у істот рівень 25 або нижче, направте на них заклинання, після чого вони починають атакувати кого попало. Це може зробити Майстер. Просто направте заклинання на цілі і відійдіть в сторону, щоб поспостерігати за поданням. Не забудьте взяти попкорн!

  Магічні школи

  Всього шість шкіл. До першої відноситься "Відновлення". До другої - "Зміна", третя - це "Ілюзія", четверта - "Чаклунство", п'ята - "Містицизм", і нарешті, шоста школа - це "Руйнування". Крім отримання заклинань шляхом розвитку персонажа, проходження квестів і т. д., є ще один хитрий спосіб у грі "Обливион" - коди на заклинання. Магія трьох видів - "Лід", "Блискавки" і "Вогонь". На картинці в статті можна побачити приклад битви з застосуванням двох стихій.
  "Обливион": заклинання, їх види. характеристики, функції, умови отримання, чіти, коди і прокачування
 • "Відновлення" в основному поглинає який-небудь параметр, наприклад, силу волі, здоров'я, навички. Також підвищує швидкість, запас сил та атрибут.
 • "Зміна", відповідно, змінює параметри у якої-небудь мети. Приміром, є затримує дотику, коли цілі починають рухатися з помітною затримкою. Або "Пір'їнка" - дуже добре зменшувати їм вантаж. Таким чином, зручно перетягувати багато речей.
 • У грі "Обливион" заклинання "Руйнування" ушкоджують здоров'я, речі, запас сил, знижують магію, завдають певної шкоди.
 • "Зміна" може допомогти відкрити замок, зробити щит, отримати плавучість.
 • "Ілюзія" - заспокоює, змінює, навіває чари, віддає якого-небудь суті наказ, можна зробити "Сказ", "Невидимість" і повну деморалізацію противника.
 • "Чаклунство" корисно тим, що при його допомозі призиваються зброя і амуніція - чоботи, або сокиру, можна викликати істота, відлякати ніжити.
 • "Містицизм" - розсіює отриману магію, допомагає захопити душі, поглинути заклинання або відобразити їх.
 • Слід додати, що є в грі "Обливион" ID заклинань. Наприклад, зцілення від паралічу - ID 0003C3FB на рівні учня. А майстер може вилікувати навіть найважчі поранення - ID 00083714.
  Про ID більш докладно написано нижче.

  "Чаклунство"

  Воно ж "Шаманізм". У грі "Обливион" заклинання чаклунства допомагають викликати собі помічника, оживити якогось мерця, покликати до себе зброю або захопити душу. Наприклад, навичка "Призыватель" дозволить вам викликати до себе Атронахов, а Сила стихій подарує їм 50 % сили.
  "Обливион": заклинання, їх види. характеристики, функції, умови отримання, чіти, коди і прокачування
  "Некромантия" збільшує тривалість реанімації вашій нежиті. Заклинання дозволить воскрешати когось. Зручність в тому, що цей хтось буде боротися за вас або працювати щитом. Забавно, що в грі "Обливион" заклинання "Чаклунства", а конкретно застосування "Мерців", не вітається жителями міста. Якщо ви ходите у супроводі зомбі, то городяни часто будуть говорити вам що-небудь на зразок: "Це заклинання дуже небезпечно".

  Ви можете піднімати мертвих або викликати Атронахов, які часто вирішують битву. Рівень заклинання підвищується, коли покликане істота або якась річ (наприклад, цибуля) використовуються в битві. Працює, якщо заклинання використовувалося до початку бою, але поза полем бою не збільшується. А ще дається досвід за заподіяну шкоду.
  "Обливион": заклинання, їх види. характеристики, функції, умови отримання, чіти, коди і прокачування
  Дозвольте іншим битися - Атронахам або зомбі. На початку гри геймери часто закликають зброю - його плюс в тому, що воно нічого не важить. Також використовуються у грі "Обливион" коди на заклинання, в т. ч. і на заклик. У цибулі купа стріл, поки ви його використовуєте. Подібну зброю набагато сильніше, ніж більшість того, що можна відшукати на початку гри.

  Про зомбі

  Найсильніше заклинання - Dead Thrall - зомбі воскресне назавжди. Якщо зомбі загине, можете повернути його назад. Поки блискавка його не вб'є, істота можна воскрешати хоч до 800 разів. Мрець використовує зброю, яке йому даєте ви, в залежності від навичок зомбі б'ються мечами або луками. Для зміни екіпірування у мерця, убийте його знову або покличте іншого. Після чого обшукайте тіло і візьміть предмет, який хочете поліпшити.
  "Обливион": заклинання, їх види. характеристики, функції, умови отримання, чіти, коди і прокачування
  Але мрець використовує тільки ту амуніцію, що була на ньому за життя. Таким чином, якщо ви дасте йому Даэдрическую Броню, сенсу в цьому не буде. Тому кількість броні, яку може вибрати зомбі, обмежена. Є хитрий спосіб, щоб визначити їх броню. Можна застосовувати для скидання власного спорядження, якщо втратите, або накласти зачарование.
 • Ідіть у свій будинок. Ваш зомбі піде за вами.
 • Убийте його.
 • Візьміть з тіла те, що треба, і оживіть.
 • Вийдіть з будинку.
 • У зомбі з'являться нові речі.
 • Можна повторювати процес перед поверненням додому і дізнатися, що у зомбі з'явилося. Оновлюючи амуніцію і зачаровуючи її, вбивайте і воскрешайте зомбі, розміщуючи в інвентар свого зомбі новий предмет. Воскреснувши, вони будуть ходити у цій екіпіровці. Іноді воскресіння залежить від вашого рівня. Якщо левл нижче 30-го і ви закінчили всі квести Громадянської війни на стороні Імперії, то можна вбити Ульфрика Буревісника, який володіє особливим криком. Але після 30-го левла зробити це ви не зможете. Деякі унікальні персонажі, такі як Ульфрик і Цицерон, можуть бути розграбовані за свої унікальні вбрання, використовуючи зазначену вище стратегію для відновлення спорядження. Це один простий творець грошей.

  Створення заклинання

  Щоб зробити в грі "Обливион" створення заклинання, необхідно отримати базову, тому вам обов'язково дають його в розпорядження. Також поки ви не отримаєте конкретний ефект, то не зможете накласти якісь чари або створити заклинання. Щоб у вас був ефект, необхідно вивчати заклинання. Наведемо приклад: є заклинання під назвою "Спалах", його дадуть, коли ви тільки починаєте створювати свого персонажа. Воно надає доступ до Удару вогню.
  "Обливион": заклинання, їх види. характеристики, функції, умови отримання, чіти, коди і прокачування
  У чому нюанс? Чим могутніше заклинання, тим воно дорожче. Тому, якщо потрібен якийсь ефект, і ви купуєте заклинання для отримання доступу до неї, краще всього пошукати найбільш слабке. А ще їх існує кілька видів, тому, щоб отримати ефект, можна купити заклинання, у якого є така різновид. Найчастіше беруть з двома ефектами (іноді декількома), тому гравець може створити абсолютно нові заклинання. Приклад: ви хочете створити заклинання стихій, призначене для перемоги над супротивником. Можна взяти 2 ефекту, підсилюють шкоди від вогню. Якщо тримати таку під рукою, то міняти заклинання в бою не доведеться. Також можна об'єднати самі необхідні параметри перед боєм. Багато гравців так і надходять. На відео, розміщеному в статті, показаний гайд по створенню заклинань. Про все розповідається на конкретних прикладах.
  "Обливион": заклинання, їх види. характеристики, функції, умови отримання, чіти, коди і прокачування
  Найчастіше у ефектів є характеристики, їх 3 штуки. Ви можете їх комбінувати як завгодно. Перша характеристика - це сила, друга - тривалість заклинання, ну, а третя - площа його дії. У деяких ефектів лише одна така характеристика. Тривалість - це те, скільки діє конкретний ефект у часовому відношенні. Площа - це певний радіус навколо вашого супротивника. Чим вище оцінка, тим більше ефект. Але у відповідності з рівнем вашого заклинання, його вартість підвищується. Наприклад, у новачка базова вартість становить від 0 до 25 золотих монет, в учня - від 26 до 62 а у майстра 400 і більше.

  Вартість

  Вартість заклинань залежить від того, наскільки розвинене ваше майстерність. Для визначення вартості можна застосувати наступну формулу: базова * (1.4-0012 * заклинання). Ви повинні досягти рівня навику, щоб мати можливість використовувати заклинання. Рівень навику для новачка 0-2425-49 - для учня, 50-74 = адепт, 75-99 = експерт, 100 = майстер. Базова вартість - це те, що ви повинні заплатити за заклинання. Вона завжди в 3 рази перевищує вартість заклинання (поточну). Але враховується левл персонажа і його удача. Фактично ви платите в залежності від того, наскільки добре розвинений навик торгівлі. Тому, якщо маєте заклинання для удачі, можна укладати більш вигідні угоди. Ефективність заклинання залежить від його величини, але фактично обчислюється по-іншому. Тому рівні заклинання можуть відображатися неправильно, якщо у вашого персонажа броня. Приклад: рівень 18 для заклинання уповільнення, але ефективність становить 85 %. Фактично 6375 (75 * 085), в результаті заклинання працює тільки до 15-го рівня.

  Вівтар

  Щоб мати можливість робити в грі "Обливион" створення заклинань, вам знадобиться вівтар, після чого ви вибираєте зі списку якийсь ефект, налаштовуєте параметри за допомогою пересування повзунка, потім називаєте (даєте йому який-небудь власну назву). Далі потрібно натиснути кнопку "Створити". Вівтар знаходиться тільки в Університеті таємних мистецтв, який покладено в імперському місті. Є ще один вівтар, але він знаходиться в покоях Арх-мага. Коли ви наводите на вівтар курсор, то з'являється кнопка "" і меню вівтаря. Далі ви бачите список відомих ефектів, вони з'являються у відповідності з рівнем ваших навичок. Ще ви можете використовувати ефекти, які даються при народженні (або виходять від магічного каменя). Якщо ви натиснете ліву кнопку миші на ефекті, то він з'явиться в списку як доданий. При натисненні лівої кнопки на ефекті з'являється випадаюче меню, там можна вибрати параметр ефекту. Дальність дії показує, куди він повинен бути спрямований на персонажа, при торканні, на якусь мету. Після того, як ви визначили параметри, поверніться в меню вибираєте ефект, щоб включити його в заклинання. Вартість мани показує, скільки її потрібно для того, щоб застосувати заклинання. Якщо мани треба більше, ніж у вас є, то все одно можна його створити. Навичка визначається мінімальним рівнем, тобто саме з цього левла можна застосовувати конкретні заклинання. Якщо ваш рівень менше, а у заклинання більше, то створити його не вийде. Ціна заклинання розповість про те, скільки потрібно віддати грошей, щоб створити заклинання. У меню вівтаря можна ввести назву заклинання. Слабкість - це від'ємний опір. А ось дієвий опір - сума активних ефектів. У меню опір і слабкість вказані окремо. Тому в меню "Активні ефекти" треба перевірити опір і показники слабкості. Не завжди вказується інформація про імунітет - у вампірів 100 % до хвороби, однак, вони можуть заразитися, якщо активна схильність до захворювання. Інший приклад - примари. Здавалося б, вбити їх не можна, але якщо застосувати заклинання, пов'язане з морозом + слабкість, то привид може отримати пошкодження і навіть загине. Єдиний імунітет 100 % - "Опір магії", оскільки вона зменшить величину до 0. Немає ніяких інгредієнтів з подібним ефектом. На щастя, вороги з імунітетом до магії дуже рідко трапляються. Але ті, хто є, можуть бути вбиті отрутою.

  Як видалити

  Припустимо, що створено заклинання чи існує спочатку вбудоване, але воно з якихось причин не сподобалося і ви хочете його видалити. Але майте на увазі - якщо ви створили заклинання, то його ім'я вже використовувати не можете, тому що система їх запам'ятовує. В основному в грі "Обливион" видалити заклинання можна, використовуючи консоль. Для цього потрібно написати для вбудованих заклинань: player.removespell (Form ID). Для створених шлях буде трішки інший:
 • Знайдіть директорію вашої гри - зазвичай вона знаходиться в Program Files.
 • Там розташований файл під назвою LevelUpData_1.txt.
 • Відкривати його слід тільки блокнотом Wordpad, т. к. Otepad не підійде.
 • Вам потрібно персонаж, знайдіть його рівень, перегорніть направо.
 • Можна побачити і всі використані заклинання.
 • Після назви заклинання знаходиться ID, його слід переписати, а потім видалити.
 • Важливо! Гра використовує заклинання Internet Minor Wounds як резервне, тому не рекомендується видаляти його. Щоб перейменувати або видалити заклинання, використовується модифікація: Wrye Bash. Є мод на основі OBSE - завдяки йому можна видаляти заклинання прямо під час гри. В інших випадках - лише через консоль.

  Де знайти ID заклинання

  Є два способи.
 • Перший. Вам знадобиться редактор під назвою Construction Set. Завантажуєте в нього файл Oblivion.esm, після чого потрібна закладка Magic. Перейдіть на заклинання, тобто Spell, де в колонці прописано ID заклинань "Обливион". Колонка може бути дуже маленька і прихована, розширюється за допомогою мишки.
 • Другий спосіб - ID " можна знайти на спеціальних сайтах, присвячених грі.
 • Чити

  Щоб у грі "Обливион" отримати заклинання, можна застосувати чит-код. Для цього треба відкрити доступ до чит-кодами, потрібно спочатку відкрити консоль, в цьому вам допоможе знак "тільда". Тепер ви можете додати собі всі заклинання. Для цього потрібно написати наступне: PlayerSpellBook. Важливо! Код дасть вам заклинання (у тому числі з модів), але кількість доданих заклинань велике, тому продуктивність гри може сильно знизитися при відкритті списку. Деякі заклинання, які додає команда, будуть працювати. Частина буде діяти не зовсім коректно. Якщо мета - у грі "Обливион" додати заклинання, то потрібно набрати: Player. Addspell FormID. Власне, для цього і необхідний ID заклинання. Приклад:
 • 0003C3DA додає "Кульову блискавку".
 • 0009812A - "Пожвавлення".
 • Також можна використовувати цікаві ефекти. Наприклад, хочете стати вампіром? Напишіть: Player.addspell 000B8780. Після цього повинно пройти 3 дні. Якщо в активних ефекти з'явиться вразливість до вогню, то вітаємо - тепер ви вампір! У грі "Обливион" чіти на різні заклинання. Наприклад, player.setav дозволяє збільшити шкоди від якого-небудь навику. Однак слід знати, що базове значення треба помножити на параметр у відсотках. Припустимо, ви хочете поліпшити зброю. Базовий шкоди воно завдає 15 одиниць. Значить, ви вказуєте параметр 200. Таким чином, 200 ділиться на відсотки - виходить 2. Далі 15 х 2 = 30 + 15 всього 45. Після вищевказаного необхідно написати код на застосування зброї або магії.
 • LockpickingPowerMod - збільшить ваш навик злому.
 • DestructionPowerMod - шкоди від магії руйнування.
 • EnchantingPowerMod - зачарование.
 • Player.setav RestorationPowerMod - відновлення.
 • У грі "Обливион" чіт заклинання advskill - дозволяє підняти скілл на якусь кількість одиниць досвіду: Enchanting - зачарование, Marksman - стрілянина і так далі. Припустимо, ви вказали advskill Destruction 500 - таким чином, ви піднімаєте скілл руйнування на 200 одиниць досвіду. Крім застосування чіт-кодів, існують ще моди. Для їх одержання досить набрати в пошуковому рядку відповідний запит, після чого вибирати в грі "Обливион" моди заклинання - одного або кількох.

  Популярі новини
  Загрузка...