Персонаж гри "Відьмак 2" - Бьянка

305 0 Новини високих технологій

Серія ігор "Відьмак" сповнена жіночих персонажів, багато з яких займають не менш важливі ролі, ніж чоловіки. Хтось з них встає на шляху Геральта - головного персонажа гри, хто йому протистоїть, а з ким-то проходить довга історія відносин від любові до ненависті. Один з таких персонажів - Б'янка. Гравець зустрічає Б'янку в "Відьмака 2: Вбивці королів" і "Відьмака 2: Дике полювання".

Персонаж гри "Відьмак 2" - Бьянка

Бьянка

З'явилася в грі "Відьмак 2" Бьянка - воїн із загону "Сині смужки", секретного підрозділу на службі Темерии і короля Фольтеста. Вона єдина дівчина в загоні. Коли їй було шістнадцять років, на її село напали "білки", перебивши всіх жителів і залишивши в живих тільки саму Б'янку. Вона сподобалася ватажкові загону і неодноразово піддавалася насильству. Зрештою загін був знищений Верноном Роше, який врятував Б'янку. З тих пір вона стала безмежно віддана йому. Вона воює не за Темерию, не за короля Фольтеста і навіть не за свій загін - вона сліпо підкоряється своєму командирові Роше.


Бьянка - спокійна і врівноважена, але разом з тим досить жорстока і цинічна. Вона неодноразово бачила, як гинуть її друзі і часто сама вбивала. Бьянка - типовий солдат. Але вона не позбавлена окремих жіночих слабостей. У неї нелегка доля, протистояти якій зміг би не кожен чоловік.

Бьянка у грі "Відьмак 2"

Де знайти Б'янку в "Відьмака 2"? На самому початку гравець зустрічає її в пролозі, після смерті короля Фольтеста. Тут вона буде допитувати Геральта. Після втечі вона відпливає в Флотзам з "Синіми смужками".
Персонаж гри "Відьмак 2" - Бьянка
У місті гравець зустрічає її у складі загону, де вони пиячать, відзначаючи поломку статуї Вейопатиса, місцевого бога. Можна приєднатися до веселощів, отримавши квест "Похмілля". В ході проходження цього квесту користувач зіграє в ножички з Бьянкою в "Відьмака 2": потрібно буде потрапити в окіст, карту і весло на стіні. Після цього квесту Геральт обзаведеться новим татуюванням на шиї.


Після п'янки Вернан Роше відправить Б'янку під прикриттям до Бернарду Лоредо з метою його вбивства. Під виглядом повії вона проникне до того в покої, але ця спроба буде провалена, а Б'янка схоплена. Якщо гравець в ході проходження першої глави прийме сторону "Синіх", а не "Білок", то допоможе в порятунку Бьянкі. Якщо у другій главі вибрати шлях Роше, то можна зустріти Б'янку в таборі. В кінці глави король Хенсельт розкриє змову проти нього і накаже повісити весь загін "Синіх смужок" на очах у Б'янки, а сама вона буде згвалтована. Бьянка відправиться на корабель очікувати Роше, і більше гравець її не побачить. Якщо вибрати шлях Йорвета, то можна зустріти її з Роше на шляху до Каэдвен, коли головний герой буде пробиратися через імлу. Потім вони врятують Геральта від імперських військ.

Як переспати з Бьянкою

Персонаж гри "Відьмак 2" - Бьянка
У другій главі, якщо ви підете шляхом Вернана, буде можливість побитися на арені. Господар таверни Проксі запропонує вам взяти участь в боях після перемоги над Аветом. Спочатку головному герою доведеться перемогти трьох бійців (Гідеон, Ренданг, Борін), а потім вийде і єдина дівчина у "Синіх смужках". Для того, щоб переспати з Бьянкою в "Відьмака 2", потрібно її перемогти. Якщо Вовк піддасться Б'янці, вона цього не оцінить. Але якщо гравець переможе, Б'янка запросить його в свій намет, де пізніше "подякує" за те, що той бився чесно, тим самим проявивши до неї повагу.

Бьянка у грі "Відьмак 3"

"Сині смужки" ведуть партизанську війну проти Імперії. З часів "Відьмака 2" Б'янка стала ще гарячішою і постійно рветься в бій. Їй не терпиться врятувати якомога більше жителів і послабити гніт Эмгыра. Під час одного з партизанських вилазок вона з загоном звільнила село від загарбників всупереч наказу Вернана Роше. Це не схоже на зазвичай дисципліновану Б'янку. Після інциденту Роше усунув Б'янку від бойових дій, і їй доводиться сидіти в таборі. Але якщо Геральт попросить "Синіх" допомогти йому з обороною замку відьмаків Каер Морхена, то вона піде на підмогу разом з Вернаном.
Персонаж гри "Відьмак 2" - Бьянка
Також Бьянка може взяти участь у замаху на короля Радовида ближче до кінця гри. Якщо замах вдається, Сигізмунд Дійкстра, колишній шеф реданской розвідки, а нині один з четвірки кримінальних авторитетів Новиграда, вступить у змову з Филиппой Эйльхарт і вирішить видати спільників. Він хоче вбити Талера і Роше. Якщо Геральт не буде втручатися, то в числі інших загине і Б'янка. Якщо ж гравець буде опиратися і вб'є Дийкстру, Б'янка залишиться в живих.

Популярі новини
Загрузка...