"ГТА 1": проходження, особливості, відгуки

161 0 Новини високих технологій

У "ГТА 1" проходження являє собою процес виконання цілого ряду завдань. Тут немає сюжетної зав'язки, драматизму або любовної лінії. У грі не зачіпаються питання зради, помсти за рідню чи інші напрямки. Ви просто стаєте частиною злочинного світу і починаєте активно діяти. Може здатися, що гра втрачає всякий інтерес, але на ділі все виявляється інакше. Ми постараємося розкрити всю інформацію, і ви особисто переконаєтеся в цьому.

Що це за гра?

Але перш ніж ми розберемо проходження "ГТА 1", хотілося б поговорити про сам ігровому проекті. GTA 1 є первісною частиною масштабного пригоди, у якому користувачу дають повну свободу дій і пропонують просто пройти по стопах особливо небезпечного злочинця. Порівнювати дану частину з сучасними проектами, звичайно, не має сенсу, але саме в ті часи можливість викрадати будь-який автомобіль, вільно пересуватися по місту та влаштовувати хаос викликала дикий захват у користувачів. Навіть незважаючи на те, що ігровий процес має далеко не таку хорошу графіку і вид зверху, проходження "ГТА 1" доставляє масу задоволення.


"ГТА 1": проходження, особливості, відгуки

Де відбувається дія гри?

Відразу варто розкрити головну особливість даної частини ігрового пригоди, а саме місце дії. Справа в тому, що розвага поділено на кілька частин, і кожна з них відбувається в певному місті: Вайс-Сіті, Сан-Андреас і Ліберті-Сіті. Тільки потім розробники вирішили окремо показати кожен з мегаполісів, а тут вам належить відвідати відразу все. Але варто відзначити, що дизайн рівнів влаштований настільки шаблонно, що єдиною відмінністю нових місць стане колірна палітра і види транспорту.
"ГТА 1": проходження, особливості, відгуки

Короткий проходження

Не варто думати, що вам вдасться зайнятися проходженням "ДТА" від 1 особи. Даний ігровий процес передбачає виключно вид зверху і ніякі інші варіанти неможливі. Тому варто приготуватися і бути готовим до постійних битв, крадіжок, бійок і втечам. Проходження місій в "ГТА 1" виглядає наступним чином:
ГлаваКількість місійНеобхідна сума доларів для проходженняОсновні примітки1111000000Початковий період гри передбачає ваше навчання. Тому всі завдання будуть в основному орієнтовані виключно на доставку товару і транспортування важливих персон. Поступово ви доведіть свою відданість гангстерам і вони почнуть видавати більш серйозні завдання.2132000000Після того, як ви доведете свою відданість, бандити почнуть вам видавати більш серйозні завдання. Приміром, в одній місії вам належить рятувати собаку дочки боса. Потрібно знайти злодія, забрати тварину і покарати викрадача. Інші завдання будуть вже орієнтовані на пограбування банків, викрадення автомобілів і передачу наркотиків.3182000000Дана глава дозволить вам взяти участь в розборках. Наприклад, бос дізнається, що проти банди будує плани китайський авторитет і тепер вам належить розібратися з цим. Спочатку потрібно буде збирати данину з азіатських закладів, потім мінувати автомобілі і залякувати дружків суперника. Потім вже можна перейти до серйозних перестрілок і знищення майна.4163000000Показавши, що вам не страшні азіатські авторитети, ви поступово почнете рости. Навіть самі якудза стануть цікавитися вашою персоною, тому тепер пригоди будуть куди більш небезпечними і непередбачуваними. Та ще й представники закону починають поступово вас притискати, тому всі місії в цій главі будуть спрямовані на запекле протистояння і виживання в умовах постійної стеження і нападів.5163000000Розібравшись з усіма агресивними суперниками, прийшла пора задуматися про вирішенні внутрішніх проблем. Тут дружина боса викрала дітей і втекла з якимось коханцем, в місті з'явилися панки, які грабують фінансові організації і не мають наміру ділитися здобиччю. Хтось постійно краде дорогі авто з гаражів і т. д. Потрібно діяти жорстко і агресивно, інакше авторитет банди може сильно впасти.6165000000Останній етап проходження передбачає активне протистояння проти федералів. Тепер уряд підняв проти вас спецагентів, які почали трощити банду і мають намір її повністю знищити. Треба щось з цим робити, тому настав час нанести удар у відповідь: знищити військову базу, викрасти танк, не дати знищити вершину банди і ліквідувати агентів, яким вдалося нашкодити вам.

Як бачите, проходження "ГТА 1" буде досить насиченим і цікавим. Які завдання вам належить виконувати, що тільки не доведеться робити, але відомо одне - пригода буде цікавим.
"ГТА 1": проходження, особливості, відгуки

Особливі рекомендації для проходження

А щоб під час проходження ви раптом не зіткнулися з труднощами і проблемами, ми наведемо ряд корисних порад. Вони виглядають наступним чином:
 • У "ГТА 1" проходження 1 серій вважається простим навчанням, але саме в цей період вам буде доступний широкий простір активності. Скористайтеся цим періодом, щоб накопичити грошей, щоб купити зброю і броню. Справа в тому, що надалі займатися подібними справами буде вже просто ніколи.
 • Якщо вам потрібно терміново добратися до якогось місця або відірватися від переслідування, можете сміливо гнати по тротуарах. Так, жертв не уникнути, зате ніяких перешкод не зустрінеться і ви швидко досягнете кінцевої мети.
 • У грі можна підробляти таксистом, тому для різноманітності можете скористатися цією можливістю. Потрібно всього лише викрасти спеціальний автомобіль для цього.
 • Перед проходженням "ГТА 1: Сан-Андреас" (3 і 4 глави), постарайтеся обзавестися броньованим автомобілем. Він значно спростить процес виконання місій.
 • "ГТА 1": проходження, особливості, відгуки

  Особливості гри

  Враховуючи, що гра створювалася як проривний початкової частини ігрової серії, розробники постаралися внести в неї якомога більше цікавих моментів:
 • Між місіями у вас є вільний час. Можете скористатися ним, щоб досліджувати місто. Намагайтеся заглядати в різні куточки і важкодоступні місця, там завжди приховуються секрети: танки, ексклюзивне озброєння і т. д. Вони будуть видаватися в якості додаткових завдань по знищенню і створення хаосу. Постарайтеся виконувати ці завдання і тоді ви швидко зберете потрібну суму грошей для переходу в нову главу.
 • Незважаючи на те, що в грі реалізована слабка сюжетна складова, деколи зустрічаються досить цікаві та оригінальні місії. Приміром, під час розбирання з якудза вам належить привернути увагу їх ватажків. Доведеться відвезти їх на екскурсію, правда, не на природу, а на сосисковий завод, і пустити на м'ясо. Після цього потрібно завантажити товар у вантажівку і організувати продаж. Подібних місій зустрічається багато, залишається тільки уважно за ними спостерігати.
 • В грі представлено понад 30 видів озброєння.
 • Технічний парк включає в себе понад 60 автомобілів.
 • Необов'язково проходити всі місії, головне завдання - назбирати потрібну суму грошей.
 • "ГТА 1": проходження, особливості, відгуки

  Думка користувачів

  Тепер залишилося тільки розглянути відгуки користувачів, які в свій час були в захваті від такого цікавого і захоплюючого пригоди. В основному гравці досі згадують з великим задоволенням початковий ролик гри, який вважається самим атмосферних серед всієї серії GTA. Аналогічно в позитивному сегменті відгукуються про різноманітність місій, динамічному ігровому процесі і кількості транспорту. А що стосується негативних сторін, то користувачі відзначають слабкий рівень графіки, велику кількість багів і легкість проходження місій. "ГТА 1" стала культовим початком грандіозної ігрової серії, яка досі тримає планку самого популярного пригоди. Напевно розробники з компанії Rockstar Games не будуть випускати з своїх рук дану франшизу і надалі порадують шанувальників новими частинами. Вже зараз GTA налічує п'ять проектів, кожен з яких краще попереднього. Приємної вам гри!

  Популярі новини
  Загрузка...