Навушники для КС ГО: кілька гарних моделей для гри в КС ГО

148 0 Новини високих технологій

Довгий час вважалося, що в мережевих ігрових матчах для впевненої гри необхідна дорога і дуже продуктивна зв'язка з потужного комп'ютера, високочастотного монітора, зручної клавіатури і приємною миші. Проте нещодавно всі геймерське співтовариство включив у цей список ще і відмінний звук. Адже, як з'ясувалося, ті ж навушники для КС ГО значно впливають на ігровий процес, особливо в спеціалізованих матчах.

Навушники для КС ГО: кілька гарних моделей для гри в КС ГО

Звук як засіб для орієнтування

Традиційно гравець орієнтується переважно по картинці на екрані, і в цьому немає нічого дивного. Навіть в реальному світі людина отримує більшу частину інформації саме від органів зору. І в реальному світі, і в комп'ютерних іграх візуальний контакт — це найбільш доступний спосіб орієнтування в просторі, проте не єдиний.


Нещодавно було виявлено, що навушники для КС ГО істотно впливають на результати гри. Звуки кроків, які видають супротивники, в деяких випадках можна почути не тільки через стіну, але і через половину карти. Так, не спостерігаючи противника візуально, можна визначити його місце розташування по шуму ним же і видаваному. Так виник небувалий попит на ігрові навушники найрізноманітнішого калібру, а також на якісні колонки. Звичайно ж, слідом за брендами з'явилися численні китайські клони оригінальних пристроїв і власні китайські виробники. Іншими словами, вибір досить великий, щоб у ньому заплутатися. Які ж навушники для КС ГО найкраще купувати?
Навушники для КС ГО: кілька гарних моделей для гри в КС ГО

Киберспортивные моделі

Насамперед треба запам'ятати, що вся аудіотехніка створюється не для гри, а для всіх. Звичайно, кожні колонки і навушники володіють своїми власними характеристиками. Якщо необхідно придбати саме ідеальні і одночасно дорогі навушники для КС ГО, то варто звернути увагу на киберспортивные моделі. Наприклад, навушники SteelSeries Siberia v2 Navi. До того ж, придбання саме цієї моделі є фінансової підтримки однойменної кіберспортивної команди «Нави».


Дешево і сердито

Як правило, у цільової аудиторії КС ГО недостатньо грошових коштів на придбання нормального і функціонального ігрового обладнання. Для таких гравців доведеться економити. Можна придбати будь-які китайські навушники з відомого всім сайту. Вони будуть з підсвічуванням і вельми посереднім звуком. Інакше кажучи – таку техніку купувати не потрібно. В даному випадку ідеальні будуть вакуумні навушники. Вони маленькі і зручно сидять. Після них також не болять вуха. Навіть найдорожчі і якісні моделі коштують дешевше якісних кіберспортивних навушників. Різниця у вартості величезна – іноді більше 20000 рублів! Звук в КС ГО в навушниках наступних моделей буде досить непоганим:
 • Canyon CNS-TEP1;
 • AKG Y 20;
 • Creative Sound BlasterX P5;
 • Azer Hammerhead Pro V2.
 • Навушники для КС ГО: кілька гарних моделей для гри в КС ГО

  Налаштування

  Налаштування навушників для КС ГО нічим не відрізняється від звичайної установки. Проблеми виникають тільки з поганими і неякісними пристроями. Однак скільки їх не налаштовуй – звук краще не стане. З дорогими моделями все трохи складніше. Якщо потрібно максимальну якість – варто відключати придушення шумів і всілякі фільтри в диспетчері звуку. Це дозволить прибрати зайві спотворення і чути трохи більше. Хороші навушники відмінно налаштовані спочатку. Якщо ж звук не влаштовує – можна трохи підправити його в еквалайзері. У самій же грі необхідно вимкнути музику і бажано голос. Гравець повинен чути, що відбувається там, де він нічого не бачить, а не слухати музику або голоси інших гравців. Іншими словами – потрібно відключити все, що може стати джерелом постійного спотворення звуку і все, що буде зайвим і непотрібним шумом. Також бажано використовувати якісну звукову карту. Якщо вбудованої карти належної якості немає – можна придбати зовнішню звукову і насолоджуватися грою.

  Популярі новини
  Загрузка...