"ГТА Сан-Андреас": список місій, сюжет, головні і другорядні персонажі, проходження місій і квестів

684 0 Новини високих технологій

Отже, коли Брайан, брат Карла, помер, Шон (якого всі звуть Світ), старший брат, звинуватив Карла у цій трагедії. Герой жив в Ліберті-Сіті, але змушений був повернутися, так як маму вбили, і її потрібно було поховати. Коли він приїжджає, то розуміє, що його банда Grove Street Families практично на межі зникнення. Йому доводиться самостійно домагатися буквально реанімації банди і своєї сім'ї, оскільки розлад настільки сильний, що без його допомоги вони не впораються.

Персонажі гри

Світ GTA досить великий, тому персонажів теж багато. Основна тема - це бій банд. Вони воюють не тільки за свою територію, але і за зони впливу. В банду Карла входять (крім нього самого) його брат Шон і сестра Кендл, а також четверо приятелів.


Varrios Los Aztecas - це конкуруюча банда, але її лідер Цезар Виалпандо зустрічається з Кендл, тому між ним і героєм зав'язуються дружні відносини, вони згодом б'ються разом з іншими угрупованнями. В основному, у грі багато хіпі, представників місцевих тріад, наркокартелів. Більшість з них тусується в Сан-Фіерро. Якщо герой відправиться в Лас-Вентурас, то зустрінеться там з трьома різними кланами, які взяли під контроль весь гральний бізнес. Є ще два важливих персонажа: Майк Торено, він агент уряду, Карл працює саме на нього. Також Карл зустрічає Каталіну, яка пізніше стане його дівчиною.
"ГТА Сан-Андреас": список місій, сюжет, головні і другорядні персонажі, проходження місій і квестів

Сюжет гри

Карл дізнається, що його мама померла. Він покидає Ліберті-Сіті і повертається в Лос-Сантос. Власне, з повернення і починається список місій "ГТА Сан-Андреас". Карл починає відновлювати банду, а Цезар розповідає йому, що Біг Смоук і Райдер, яких Карл вважав своїми найкращими друзями, насправді працюють на іншу банду Баллас і Тенпенни, корумпованого поліцейського. А також саме вони влаштували на Шона засідку. В результаті Шона заарештували, а Карлу доводиться виконувати завдання Тенпенни, бо тільки таким способом він може витягнути його брата з в'язниці.


"Компашка" з C. R. A. S. H. - Френк Тенпенни, Едді Пуласкі і Джиммі Ернандес.
"ГТА Сан-Андреас": список місій, сюжет, головні і другорядні персонажі, проходження місій і квестів
З часом у героя з'являється безліч друзів і союзників. Він знайомиться і починає дружити з Ву зіму; це бізнесмен, який очолює китайську угруповання.
"ГТА Сан-Андреас": список місій, сюжет, головні і другорядні персонажі, проходження місій і квестів
Також є товариш, якого називають Правда, він хіпі, прекрасно знає різні урядові секрети.
"ГТА Сан-Андреас": список місій, сюжет, головні і другорядні персонажі, проходження місій і квестів
У Правди є приятелі-техніки, які допомагають герою відкрити магазин, займатися тюнінгом різних автомобілів. Карл зустрічає Майка Торено, той каже, що зможе допомогти у звільненні Шона, але він також просить у героя допомоги. Карлу доведеться працювати в Лас-Вентурасе. Однак Шон звільняється, Карл повертається назад, і брат каже йому, що засуджує його, так як Карл забув своїх друзів і місто. Карл вирішує, що настав час помсти - треба помститися негідникові офіцерові, адже Тенпенни звільнили, і громадяни Лос-Сантоса були настільки обурені цією подією, що влаштували бунт. Така подія дійсно мала місце у 1992 році і сталося в Лос-Анджелесі.

Місії, які потрібно виконати в Лос-Сантос

З чого починається список місій "ГТА Сан-Андреас"? Перша місія вступна - In The Beginning, коли ваш герой приїжджає в рідне місто. Там він зустрічає Тенпени, що "шиє" йому липове справу, щоб контролювати. Далі не без допомоги того ж офіцера ви опинитеся в районі Ballas Hood, де знайдете велосипед. Вам потрібно навчитися керувати ним.
"ГТА Сан-Андреас": список місій, сюжет, головні і другорядні персонажі, проходження місій і квестів
Sweet and Kendl – місія, пов'язана з Бігом Смоуком. Ви вже зустрінете цього громадянина в будинку Карла, тепер вам належить втекти від його банди. Все відбувається на кладовищі, коли приїдуть бандити, вам потрібно доїхати до будинку і знайти зброю, а також броню. Броня валяється під мостом, який знаходиться біля дренажного каналу. Ще під одним мостом ви неодмінно роздобуде micro-MP5. Далі вам знадобиться супермаркет під назвою Roboi's Commerce. Вам потрібно обійти там точки, причому порядок їх обходу будь на першому рівні. А ось на другому, третьому та четвертому рівнях порядок поводження точок досить суворий. Як тільки ви це зробите, у вас буде деяка сума грошей, і якщо вам потрібно де взяти монети, то робота кур'єром вам підійде.
"ГТА Сан-Андреас": список місій, сюжет, головні і другорядні персонажі, проходження місій і квестів
Зустрічаєтеся з Райдером, який покаже перукарню, як водити автомобіль. Після чого показує вам піцерію. Tagging Up Turf - будете мати справу зі своїм улюбленим братом Шоном, який вчить вас зафарбуванню графіті конкуруючої банди.
"ГТА Сан-Андреас": список місій, сюжет, головні і другорядні персонажі, проходження місій і квестів
Отже, Шон скаже вам, щоб ви самостійно зафарбували, ви побачите графіті на карті. Головне, щоб вас не помітили хулігани або поліцейські. Якщо від хуліганів можна відбитися, поліцейські доставлять вам багато неприємностей.
Потім ви зможете викрасти таксі і займатися роботою таксиста. це теж входить в список місій "ГТА Сан-Андреас". Чим більше ви отвезете пасажирів куди треба, тим більше у вас буде грошей. Але треба звертати увагу на поліцейських, які ганяються за порушником, вони можуть влаштувати вам підставу, врізавшись в автомобіль. Найголовніше - пам'ятати, що якщо ви сіли в таксі, то залишати його не рекомендується, тому потрібно заздалегідь підкріпити вашого персонажа. Є також завдання необов'язкове, можна прокачати свій навик керування мотоциклом. Рекомендується взяти мотоцикл NRG-500. Ви знайдете його, якщо підете в той самий канал, де валялася броня, дійдете до кінця, знайдете там тунель праворуч, пройдете його, після повернете наліво - мотоцикл знаходиться на другому поверсі або нагорі. Також брат дасть вам завдання Cleaning The Hood - вбити наркоторговців з ворогуючої угруповання. Ось приклад, як в "ГТА Сан-Андреас" проходження місій відбувається.
 • Firefighter – сюжет зажадає від вас різних навичок, важливо навчитися водінню. Гра дасть вам можливість покататися на пожежній машині. Звичайно вона знаходиться десь на вулиці. Потрібно попрацювати трохи пожежником.
 • Buying Properties - місія пов'язана з купівлею нерухомості.
 • Drive-Thru. Ваше завдання полягає в тому, щоб перешкодити машині Баллас. Вони прямують у бік Грув Стріт, але дістатися туди вони не повинні. Коли ви закінчите цю місію, зможете піти в тренажерний зал.
 • Nines and AKs -присвячена тому, щоб повчити вашого персонажа правильно стріляти і прицілюватися.
 • Ви повинні відправитися в район, де править банда Баллас, і вбити кількох.

  Шон розповість, що потрапив у засідку. Важливо знати, що здоров'я вашого брата буде поступово погіршуватися. Якщо він загине, то ваша місія буде провалена. Вам потрібно врятувати свого брата і його дівчину від бандитів, а також їх обох відвести додому.
  "ГТА Сан-Андреас": список місій, сюжет, головні і другорядні персонажі, проходження місій і квестів
  Необхідно піти в гараж, загнати туди свою машину, а потім замовити все нове, головне - не забути про Nitrous. Далі, ви відправляєтеся слідом за своєю улюбленою сестрою на змагання. Там буде звучати музика, а вам потрібно просто підстрибувати. Далі вам потрібно придбати собі квартиру на півдні, проїхавши кілька кварталів. Не забудьте поставити ваш автомобіль у гараж, а потім зберегтися. High Stakes, Low Rider. Вас покличуть на перегони, де вам потрібно буде перемогти, ось чому ви поставили всілякі примочки. Коли ви вийдете на вулицю, де буде чотири ряди, ви побачите довгий прямий ділянку, там вам знадобиться прискорювач Нитрос. Інший список місій порядком "ГТА Сан-Андреас":
 • Lowrider Challenge. Власне кажучи, схожа на місію з танцями, ви отримаєте тільки гроші.
 • Home Invasion - завдання від Райда. Вам потрібно забратися в будинок Полковника і поцупити у нього 6 ящиків зі зброєю.
 • Наступна пов'язана з пограбуванням. Слід запам'ятати, що такими справами можна займатися лише вночі, починаючи з 20:00 і закінчуючи 6:00.
 • Райдер доручить вам пограбувати поїзд. Для цього вам доведеться поїхати до тунелю.
 • Вам потрібно забратися на склад і вкрасти там зброю.
 • OG Loc - легко знайти біля поліцейської дільниці.
 • Running Dog - потрібно знайти, наздогнати бандита і вбити його.
 • Ви прямуєте за поїздом, ваша місія у вбивстві бандитів, які тікають на цьому поїзді.
 • Вам належить врятувати Біг Смоука від дуже недружньо налаштованих росіян мафіозі.
 • О Джі Лок відправить вас на крадіжку, вам треба потягти звукову систему, щоб О Джі міг влаштувати вечірку на пляжі.
 • Ви вирушаєте до будинку Догга і крадете у нього книжку з віршами.
 • Пов'язана з Доггом, але на цей раз вам належить вкрасти небагато-немало, а його менеджера.
 • Джі запрошує вас "потусити" разом з ним, але на вечірку прийдуть товариші з Баллас.
 • Завдання дає Темпенни - потрібно відправитися до банди Вагос і підпалити їх будиночок. Також доведеться витягнути звідти дівчину.
 • Місія пов'язана з врятованою дівчиною. Даруйте квіти, увійдіть в бар, Dance Club, покатайте на мотоциклі.
 • Френк скаже вбити одного товариша, цей російський громадянин і торгує наркотиками.
 • Даний пункт у списку місій "ГТА Сан-Андреас" призначений для того, щоб ви відкрили для себе Ammunation, торговий магазин, знаходиться в центрі міста.
 • Від улюбленого брата - відбити Green Park. В даний час їм володіє банда Баллас, потрібно відібрати власність.
 • Взяти участь у змаганнях, призначені для простого пістолета, а також для пістолета-кулемета. Якщо ви пройдете, то зможете брати два ствола одночасно.
 • Вам буде потрібно дуже багато боєприпасів, тому що це пов'язано з постачанням. Ви повинні відшукати байкерів, у яких знаходяться пакети з наркотиками, відібрати їх.
 • Los Sepulcros - у банди Баллас є лідер, його звуть Кейн. Ваша місія полягає в тому, щоб убити цього товариша. Проблема полягає в тому, що ви виконувати цю місію можете тільки з дев'ятої ранку і закінчуючи 17.
 • Пов'язана з вашим братом Шоном. Ви повинні супроводити його, він відправляється в готель, де має відбутися примирення угруповань. Однак невідома особа розповіла поліцейським про дане зібрання, після чого вони і прийшли.
 • Якщо вирушити від центру міста на південь, то зустрінете Цезаря, який розповість, що Райдер і Біг Смоук вас зрадили. Також ваш брат потрапив у засідку, належить його врятувати.
 • В Сантос не можна, грошей немає, всі володіння, навіть те, де перебував ваш будинок, тепер належать Балласам, якщо вас побачать, то застрелять. Знадобиться мобільний парк, де ви можете зберегтися. Після чого вирушайте в сільську місцевість.
 • На селі

  Тут можна побачити, де в "ГТА Сан-Андреас" проходять місії в сільській місцевості.
 • Вступ.
 • Badlands від Темпенни. Потрібно ліквідувати типу, який збирався дати свідчення проти Френка.
 • Chiliad Challenge. – взяти участь у байкерських змаганнях.
 • Birdseye Winder Yellow Route – вивчення маршруту.
 • Отримання речей для траси. Не сходьте зі стежки!
 • Ammunation ч. 2 те ж, що і в Сантосі. Можна застосовувати 3 види зброї.
 • Від Каталіни - Зустріти кузину Цезаря і разом з нею пограбувати кого-небудь
 • Tanker Commander – ви будете керувати бензовозом.
 • Trucking Missions - водіння вантажівки.
 • Body Harvest – від Правди. Відправитися на ферму і поцупити там комбайн.
 • Зустріч з Кендл і Цезарем.
 • 3 місії по грабуванню разом з Каталіною.
 • Від Цезаря – перемога в гонці.
 • Остання місія тут – влаштувати пожежу на плантаціях конопель Правди.
 • San Fiero

  Місії:
 • Вступ.
 • Гроші Смокі - дає Цезар кожну середу та понеділок. Машина, що везе гроші, не повинна дістатися до пірсу.
 • Кур'єр. Виловити байкера, який пробирається в Лос-Сантос околицею.
 • Місії, пов'язані з мотоциклом і купівлею нерухомості. Також треба найняти людей.
 • Побачення з Кеті. Плюс в тому, що вона медсестра. Якщо у вас з нею хороші відносини, і ви попадете в лікарню, вона збереже і гроші, і зброю.
 • Робота кур'єром, фото міста, стрибки, пошук раковин, участь у змаганнях.
 • Далі C. R. A. S. H. дасть місію підставу прокурора.
 • Valet Parking парковка машин - місія від готелю.
 • Знайти виконроба, який образив Кендл, і записати його (буквально) у бетон.
 • Photo Opportunity - фотографувати.
 • CJ " s Garage – стрілянина.
 • T-Bone Mendez – гонитва за 4 товаришами з метою відібрати пакет.
 • Порятунок Торено в аеропорту.
 • Snail Trail – місія від Пуласкі (напарника Темпенни).
 • Помста T-Bone – і Райдеру.
 • Toreno's Last Flight – збити вертоліт.
 • Supply Lines – вбивство кур'єрів Берклі.
 • New Model Army – захищати Зеро.
 • Beefy Baron – схожа на Саппли Лайнс – знищувати фургони Берклі.
 • Mountain Cloud Boys – Ву зіму зібрався йти на збори, де будуть присутні і інші клани. Ви йдете з ним і захищаєте його.
 • Ран Фа – забрати його тачку.
 • Вдавайте Фа і дурити бандитів.
 • Amphibious Assault – ази плавання. Встановлення жучка на судні.
 • Порятунок заручників з судна.
 • Далі, вас чекають місії в пустелі.
 • Скільки разом?

  Багато хто не може зрозуміти, скільки місій в "ГТА Сан-Андреас"? Якщо взяти всі основні, то виходить 120 а якщо ви хочете пройти гру повністю, то додати додаткові місії, вийде 170. Порахуємо разом в "ГТА Сан-Андреас" місії - список поспіль, ці потрібно пройти обов'язково.
 • 1 стартова місія, друга така ж.
 • 2 місії за товариша Правду.
 • 2 місії за Сальвадоторе.
 • 2 місії за Розенберга.
 • Ваш брат Шон дасть вам 15 місій.
 • Місія за кур'єра плюс тренажерний зал.
 • PUNK BITCH - 3 штуки.
 • JIZZY - теж 3.
 • За далекобійника 8.
 • Кар'єр і транспортні засоби місій.
 • Від Ву 10 місій.
 • Правда дасть ще 2 місії плюс 13 для самого себе.
 • Від BIG SMOKE 4 штуки.
 • Стільки ж від Зеро, Торено, Ог Лог, AIRSTRIP теж дадуть по 4.
 • Школа водіння, стадіон, гонки в LAS VENTURAS.
 • Цезар дасть вам 9 місій.
 • Автоперегони плюс місія від Каталіни.
 • Від Тенпенни - 6.
 • За викликом - 5.
 • Літаки і гонки в SAN FIERRO.
 • HEIST також дасть 6.
 • Мэдд 1 + амуніція 1.
 • Додаткові місії

  Скільки всього?
 • За поліцейського - 12 рівнів, ваша броня збільшиться на 150 пунктів.
 • За медика - стільки ж рівнів, здоров'я збільшиться на таку ж кількість пунктів.
 • За пожежного - 12. Ваш герой буде протипожежні.
 • За таксиста, мета досягається, коли розвозяться всі 50 пасажирів. Отримаєте гроші і Нітро.
 • Злодійство, потрібно заробити гроші, кінцева сума 10000 доларів. Отримаєте гроші.
 • Сутенер, 12 рівнів. Після проходження усі повії будуть ділитися заробленим.
 • Далекобійник. Потрібно пройти 8 рівнів, після чого отримуєте дохід від RS Haul.
 • Паркувальник, 5 рівнів, готель буде давати гроші.
 • Вантажний поїзд, два рівня, бонус - гроші.
 • Lowrider - це змагання, чим більше очок заробите, тим краще. Призом є гроші.
 • Трюки на велосипеді, теж прибуток.
 • Трюки на мотоциклі, також швидкісний спуск із гори, за це даються монети.
 • Кур'єр Roboi's Food Mart, 4 рівня і в нагороду отримуєте Roboi's Food Mart. Така ж місія від Hippy Shopper. Ще одна схожа від Burger Shot.
 • Імпорт і експорт. Вам дадуть два списку машини, з них треба пригнати 30. Якщо ви виконаєте цю місію, то можете купувати різні авто, включаючи бонусні, а також отримаєте гроші.
 • Кар'єр, 7 завдань, знаходиться біля Лас-Вентураса. Після проходження дає дохід.
 • Стадіон у Лос-Сантосі, потрібно брати участь у перегонах і стати одним із трьох переможців, в нагороду отримаєте 100000 доларів.
 • Стадіон у Сан-Фіерро, ви повинні протриматися хоча б одну хвилину, гонка без правил, приз такий же, як і попередній.
 • Гоночні турніри, перемога в кожному турнірі приносить гроші.
 • Тир можете знайти його в будь-якому магазині, що торгує зброєю, там можна постріляти, чим краще ви володієте зброєю, тим краще пройдете.
 • Спортзал. Прокачувати свої м'язи і бойові мистецтва. Таких спортзалів 3 штуки, один знаходиться у Лос-Сантосі, 2 в Сан-Фіерро, 3 в Лас-Вентурасе.
 • Дівчата. Разом - 6 2 ви знайдете, виконуючи місії за сюжетом, 4 - шукайте самі. Ви повинні доглядати за ними, дарувати квіти, при 100 % успіху дівчина дає бонус.
 • Покупка нерухомості, на карті ви побачите зелені будиночки, які необхідно купити.
 • У Лас-Вентурасе необхідно знайти 50 підков, це приховані предмети, краще всього застосовувати Jet Pack.
 • В San Andreas можна знайти у водоймах 50 раковин.
 • У Лос-Сантосі за завданням брата зафарбувати сто графіті.
 • Сан-Фіерро. Потрібно сфотографувати рівно 50 пам'яток. Відшукати їх досить непросто!
 • Популярі новини
  Загрузка...