Докладно про те, як відкривати файли NEF

162 0 Новини високих технологій

В даній статті розповідається про те, як відкрити файл NEF на комп'ютері. Мова йде про формат необроблених зображень RAW, які були створені цифровими камерами Nikon. У такому вигляді зберігаються фотографії, отримані безпосередньо з матриці камери, ще до того, як вони пройдуть обробку сторонніми кодеками.

Опис

Докладно про те, як відкривати файли NEF
Вирішити питання, ніж відкривати NEF файли, трохи складніше, ніж може здатися на перший погляд. Справа в тому, що зображення RAW неможливо роздрукувати або переглянути за допомогою звичних програм. Однак для взаємодії з даним форматом існує кілька спеціальних програм, які дозволяють переглядати зображення, а також проводити їх корекцію.

Зручний перегляд

FastStone Image Viewer - одна з таких програм. Ось чим відкривати NEF файли. Додаток дозволяє не тільки швидко переглядати зображення, але також конвертувати і редагувати їх. Інструмент має дружній інтерфейс, що радує око. Файли також можна порівнювати між собою. Додаток дозволяє навіть усунути ефект червоних очей. Розмір зображення також можна легко змінити.


Рішення про «Гугл»

Докладно про те, як відкривати файли NEF
Picasa – це створена програма Google. Відкрити файл NEF можна також за допомогою неї. Додаток дозволяє створювати колекції з фотознімків. Цей інструмент можна застосовувати, не маючи доступу до мережі інтернет, проте при його наявності потенціал програми розкриється повною мірою. У програмі передбачені різні параметри для сортування фотографій.

Інші програми

Докладно про те, як відкривати файли NEF
Якщо ви ставите питанням, ніж відкривати NEF файли, зверніть увагу на додаток PhotoScape. Це графічний редактор, що володіє широкими можливостями. Програма поєднує в собі засіб для перегляду зображень, потужний редактор, інструменти для пакетної обробки, функцію створення колажів, а також можливості для зручного друку знімків.


Говорячи про те, чим відкривати NEF файли, не можна не розповісти докладніше про Adobe Photoshop. Дана програма задає стандарти для всієї індустрії обробки зображень. Цей зручний графічний редактор дозволяє вносити різні зміни в знімки без видимих якісних втрат. Photoshop володіє декількома унікальними можливостями, серед яких розумна автокорекція, створення знімків HDR, маски, управління кольором, інструменти точного виділення, набори кистей і накладення ефектів. За допомогою даного інструменту можна швидко виправити фотознімок, виключивши спотворення від об'єктивів. Управління кольорами – це відносно легкий процес, доступний в Adobe Photoshop. Розібратися з додатком може навіть початківець користувач, однак його основна цільова аудиторія – це експерти в сфері обробки фотографії. У програмі є особливі інструменти Content-Aware, які дозволяють прибрати будь-який фрагмент фотографії і замінити його іншою частиною зображення. Таким чином легко проводити ретельне ретушування знімків. Використання движка Mercury Graphics дозволило значно збільшити продуктивність програми. В результаті користувач може з вражаючою швидкістю відредагувати фотознімки. У програмі був спрощений процес управління тонами. Функція перетворення зображень в чорно-білий варіант дозволяє вибрати найбільш підходящий з багатьох варіантів. Photoshop доступний у двох виданнях: розширеному і стандартному. Повний варіант має більше функцій, ніж базовий. XnView Extended підтримує також роботу з форматом NEF. Ця програма є універсальним засобом для перегляду графічних зображень. Програма розповсюджується безкоштовно і не має будь-яких рекламних доповнень. Інтерфейс програми зручний і простий. Крім того, програма має якісну україномовну версію. В панелі інструментів доступні різні функції, що полегшують перегляд файлів.

Популярі новини
Загрузка...