Доповнення до The Sims 3 "Рорин Хайтс": огляд. The Sims 4: доповнення

339 0 Новини високих технологій

The Sims - одна з найпопулярніших ігор, які коли-небудь виходили на ПК і консолі. Цей проект розпочав своє існування у 2000 році. До нинішнього часу є серією ігор з сотнями доповнень і модів.

Жанр

Жанр проекту максимально наближений до пісочниці, хоча і став самостійним після появи цієї гри. The Sims не ставить перед геймером які-небудь цілі. За винятком тих версій і доповнень, які вимагають від гравця проходження місій і отримання досягнень. У грі потрібно створювати симов (віртуальних персонажів, стежити за їх настроєм, здоров'ям і розвивати їх. Можна купувати вже готові будинки, а можна починати будівництво з нуля: продумувати планування, інтер'єр і закуповувати меблі. З кожною новою серією «Сімс» проект надає все більше можливостей для геймплея. А доповнення відправляють гравця в особливий світ. Наприклад, можна відвідати місто Рорин Хайтс.


Третя частина

The Sims 3 був анонсований в 2008 році і вже через рік вийшов у світло. Гра була довгоочікуваною і популярною, оскільки знову обіцяла багато нововведень, які б урізноманітнили геймплей. Однокористувацький режим і симулятор життя, як і раніше залишалися ключовими параметрами цього проекту.
Доповнення до The Sims 3 "Рорин Хайтс": огляд. The Sims 4: доповнення
Основною особливістю новинки стала розробка відкритого світу. Над цією ідеєю почали працювати ще в 2006 році. Потрібно було щось кардинально змінювати, оскільки друга частина вже зжила себе, навіть незважаючи на масу доповнень. Природно, такі нововведення позитивно позначилися на продажах, і «Сімс 3» випередив свого попередника, ставши найпопулярнішим проектом того часу. Третя серія вважається найбільшою за частини випущених доповнень і каталогів, одним з яких і став «Сімс 3: Рорин Хайтс». Про нього й піде далі мова.


Доповнення третьої серії

Всього було випущено 11 DLC, які кардинально відрізнялися один від одного. Деякі з них навіть стали популярнішими основної частини. «Світ пригод» з'явився через півроку після випуску The Sims 3. Гравець зміг подорожувати по Єгипту, Китаю та Франції. Розробники додали головоломки і квести в дусі «Індіани Джонса». Ще через півроку відкрилося додаток «Кар'єра», в якому додали багато нових професій і умінь для симов. «У сутінках» - DLC для тусовщиків, тих, хто любить нічне життя і клуби. Але щоб урізноманітнити одноманітний геймплей, розробники подбали про існування вампірів.
Доповнення до The Sims 3 "Рорин Хайтс": огляд. The Sims 4: доповнення
«Всі віки» дозволили гравцям дізнатися про особливості віку та події, які відбуваються з симом в різні періоди його життя. З'явилося більше свят і милих спогадів. «Вихованці» - одне з найулюбленіших доповнень багатьох симфанов. Тепер у кожного з'явилася можливість завести собі віртуального вихованця. Причому необов'язково купувати собі звичного пса чи кота. Можна було обзавестися ящіркою і навіть дітям. В «Шоу-бізнесі» гравцеві належало пройти шлях суперзірки. Але додаток не стало популярним і виявилося для багатьох надто нудним. Чого не скажеш про «Надприродне». Тут геймер міг поринути у фантастичний світ різних тварюк. По вулицях стали бродити перевертні, зомбі, феї і відьми, а тим часом у будинках розпочалося приготування еліксирів і зіль.
«Пори року» принесли з собою зміну погоди, а «Студентське життя» допомогла повністю зануритися в атмосферу навчання, іспитів і тусовок. «Райські острови» кардинально змінили локацію звичної гри «Сімс». Опис можливостей для гравців привернуло велику кількість геймерів, але не всі залишилися задоволені. Не всім сподобалося управляти курортами або досліджувати морські глибини.
Доповнення до The Sims 3 "Рорин Хайтс": огляд. The Sims 4: доповнення
І останнім доповненням стало «Вперед у майбутнє». Воно дозволило поглянути на світ, в якому рівень розвитку технологій помітно вище. Гравець зміг політати на реактивному ранці та в «турболифте».

Завантаження міста

Щоб геймер міг відправитися в Рорин Хайтс, розробники дали можливість купити це місто за симпоинты або придбати коробку з ключем. Його потрібно було запровадити на офіційному сайті гри. Крім нової локації, яка помітно відрізнялася від вже звичних, гравець отримував ексклюзивні предмети. З 2011 по 2013 рік вийшло 10 міст для «Сімс 3». Додаток Рорин Хайтс не можна вважати офіційним DLC, оскільки воно лише змінювало локацію, але жодним чином не зачіпало геймплей. Саме це місто стало десятим у списку і з'явився 13 грудня 2013 року.

Новий місто: опис і особливості

До десятки нових міст для «Сімс 3» увійшов невідомий раніше Рорин Хайтс. Всі нові локації разюче відрізнялися один від одного. Гравець міг перенестися на пляжний курорт, в гірську місцевість, зелений оазис, людську колонію і т. п. Десятий місто пропонував відвідати і пожити в мегаполісі. Розробники сюди ж додали трохи вінтажного стилю і розкоші.
Доповнення до The Sims 3 "Рорин Хайтс": огляд. The Sims 4: доповнення
В описі «Сімс 3: Рорин Хайтс» йдеться про те, що в цьому місці проживають сіми, які ведуть розкішне і насичене життя, а саме місто є перспективним мегаполісом з галасливими пляжами і морем розваг.

Купівля міста

Щоб почати подорожувати з Рорин Хайтс, потрібно було вибрати з двох варіантів покупки. У «Золотому виданні» за 1300 рублів гравець отримував 1900 симпоинтов, машину в стилі ретро, але потребує ремонту, можливість прогулюватися по набережній, а також сам місто. «Стандартне видання» за 1000 рублів передбачало 100 симпоинтов і все те ж саме, але без прогулянок по набережній. Тим, хто все ж таки придбав «Золоте видання», багато гравців рекомендували за симпоинты купити заклад «Набережна», разом з яким відкривалися ексклюзивні матеріали - «Американські гірки».

Історія

У міста Рорин Хайтс є своя історія, яку почує кожен, хто придбав додаток. Її розповідає сімейна пара Контесса і Консорт Кап. Вони говорять про свій відпочинок в мегаполісі. Діляться враженнями про романтичні заходи сонця і яскравого нічного життя. Контесса і Консорт розповідають про ар-деко, який втілився майже в кожній деталі цього міста, і про неонових підсвічуваннях пляжу. Пара вже підшукує вдалий варіант для житла і, можливо, саме вони стануть нашими сусідами.

Локація

У «Сімс 3» Рорин Хайтс представлений як місто на острові. Причому розумієш це не зі слів розробників, а коли оглядаєш місцевість з висоти пташиного польоту. Острів оточений океаном і весь пронизаний затоками, струмками та озерами.
Доповнення до The Sims 3 "Рорин Хайтс": огляд. The Sims 4: доповнення
З водопровідною водою тут все гаразд. Немає ніяких проблем з туалетами і душовими. Навіть у спортзалах розміщені спеціальні кабінки, в яких завжди є вода. По всьому місту розкидано величезна кількість мостів для такої невеликої локації. Вони з'єднують невеликі ділянки, які розділені затоками. Всього в місті Рорин Хайтс близько 8 мостів. Вночі місцевість стає чарівною. Хмарочоси освітлені яскравими вогнями, а на пляжах облаштовано багато будівель з неону та гірляндами.

Житло

У місті Рорин Хайтс («Сімс 3») величезна кількість висотних будівель, які відразу багатообіцяюче «дивляться» на новачків. Головний герой вже мріє оселитися на 100 поверсі, щоб щоранку прокидатися і спостерігати схід сонця і океан. Але не тут-то було. У хмарочосах, звичайно, є квартири, які можна придбати. Апартаменти тут дійсно шикарні. Деякі можуть займати цілий поверх або відразу два. Але всі вони розташовуються внизу будівлі. А що там нагорі, ніхто ніколи не дізнається. Незважаючи на позиціонування міста Рорин Хайтс в «Сімс 3» як розкішного і багатого, жодних гаджетів тут немає. Про це варто пам'ятати, оскільки, крім розкоші і багатства, локація зроблена в стилі ретро. Тому ніяких смартфонів, телевізорів і комп'ютерів. Щоб подивитися кіно, доведеться відправитися в кінотеатр.
Тут же варто згадати про те, що в квартирах є тільки ванні, і якщо знадобиться душова кабінка, її потрібно буде купувати самостійно. При цьому у гравця може статися когнітивний дисонанс, оскільки, незважаючи на всю навколишню розкіш, все виявляється дещо простуватим. Ну і, нарешті, про те, що ви багач чи бідний, дізнаються все і вся, тільки глянувши на ваше житло. Чомусь розробники зробили акцент на особняках і простеньких будинках, середнього не дано.

Транспорт

Купуючи будь-яке видання доповнення «Рорин Хайтс», гравець отримує ретроавтомобиль, який потребує ремонту. Цікавим виявляється і те, що у всьому мегаполісі немає жодної майстерні, а значить, ремонтувати машину доведеться самостійно. Але в цілому результат дійсно того варто, оскільки поганяти на такій крутій тачці хотів би кожен в цьому місті. Якщо перший ремонт пройшов вдало, це не означає, що можна зупинитися на досягнутому. Доробляти машину можна постійно, змінюючи в ній все. Цей кабріолет виявився дуже романтичним, хоча і не завжди практичним, оскільки в дощ або сніг сіму не дуже комфортно.
Доповнення до The Sims 3 "Рорин Хайтс": огляд. The Sims 4: доповнення

Інфраструктура

Рорин Хайтс в «Сімс 3» здається могутнім містом, тому від нього чекаєш наявність різноманітних структур і різних корисних закладів. У центрі міста є ратуша. Це урядова будівля, в якому нібито можна отримати всі державні послуги. На ньому розробники помістили зображення симов з основної серії, що в місті 30-х років здається недоречним і лякаюче-дивним. Міська площа міста - одна з визначних пам'яток. Виглядає красиво і дорого. Навколо пальми, доглянуті алеї і фонтани. Посередині стоїть красива арка, чимось нагадує ту, що є в Парижі. Але ось всередині неї чомусь є тільки туалети. Поліцейський ділянку під назвою «Золота варта» буквально натякає всім, що будинок дійсно зроблено з золота. Навіть важко уявити, що всередині цього хмарочоса. Непоганий вийшла міська бібліотека, яка все одно викликає певні питання. Книг тут дуже і дуже небагато. Чи це черговий натяк на те, що місто створений для вечірок і розваг, а «нудні» книги тут нікому не потрібні, то розробники полінувалися домалювати кілька стелажів. У будь-якому випадку сюди сіми приходять, напевно, для спілкування та оповідань про нічне життя. Кінотеатр пропонує перегляд кінофільмів. А от у музеї дійсно можна знайти багато цікавого. Чого вартий один пам'ятник, який знаходиться на даху будівлі і до якого дістатися немає ніякої можливості. Усередині музею скульптур і картин не багато, а от сучасної меблів тут хоч відбавляй. Можна навіть відкрити магазин свій. Або залишитися тут жити, оскільки саме тут виставили комп'ютери і телевізори, а також зручні душові кабінки. Крім всього цього, є пара магазинів, в яких можна придбати книги або відправитися в продуктову лавку. У салоні краси надають стандартні послуги. Є пара будівель, розрахованих під офіси. Є в місті «Сімс 3» Рорин Хайтс академія, лікарня, притулок і кладовище.

Професії

На відміну від Оазису Приземлення, в Рорин Хайтсе можна спокійно продовжувати свою кар'єру, займатися улюбленою справою, заробляючи за це гроші. Тут доступні:
 • державна посада;
 • робота в поліцейській ділянці;
 • журналістика в одному з офісних хмарочосів;
 • робота лікарем в місцевій лікарні;
 • приготування страв в ресторані або кафе;
 • заняття спортом;
 • акторська майстерність;
 • наукові відкриття;
 • секретні завдання на військовій базі;
 • шахрайство і розбій з подільниками з притулку.
 • Також можна влаштуватися на роботу в один з магазинів, працювати в салоні краси або на цвинтарі.

  Набережна

  Одна з визначних пам'яток Рорин Хайтс в The Sims 3 - набережна, а точніше американські гірки. Тут є дві траси: коротка підійде для тих, хто не готовий до таких екстремальних розваг і хоче просто покататися з вітерцем, а от довгий тематичний маршрут підготував для симов справжнє випробування.
  Доповнення до The Sims 3 "Рорин Хайтс": огляд. The Sims 4: доповнення
  Для останньої траси можна вибрати декілька тематик:
 • «для дивних»;
 • «чудеса на віражах»;
 • «фільм жахів».
 • У першому випадку приготуйтеся до того, що вода в басейні поміняє колір, буде підніматися вгору дим, а з глибини то і час будуть з'являтися дивні щупальці морського чудовиська. Можна вибрати тематику «чудеса на віражах», щоб вся вода перетворилася в пухирці, і з неї вискакували морські котики. На трасі «жахів» можна і акул зустріти, і привидів. На американські гірки допускаються всі сіми зі шкільного віку. А ось якщо малюк ще не доріс до таких розваг, з ним можна вирушити на каруселі. Якщо ви втомитеся від екстремальних розваг, можна буде піти з компанією до більярдного столу або настільного футболу. Можна навіть знайти тут телевізори. І виглядають вони ніби як сучасно, що досить дивно. Тут же можна послухати пісні на музичному центрі. Є пристосування для кумедних фотографій, які, мабуть, встановлені просто заради декорацій. А ось справжні фото можна зробити в фотокабинках. Є поруч парочка фудкортов, але приготування, як завжди, самостійне, з допомогою гриля і бару. Можна також повечеряти на березі океану в альтанці, але сюди доведеться прихопити вже готову їжу.

  Свята та інші розваги

  Оскільки саме місто є справжнім святом, якихось спеціальних заходів тут немає. Але при бажанні можна влаштувати сезонні ярмарки. Для цього на головній площі буде встановлено фестивальний лот. Досить забавно виглядають ці ретросимы, які на швидкість поїдають бургери.
  Доповнення до The Sims 3 "Рорин Хайтс": огляд. The Sims 4: доповнення
  Серед розваг є також пара особливих міських визначних пам'яток. Наприклад, міський парк. Хоча варто бути готовим до того, що він більше схожий на город, де висаджені помідори, цибулю, картоплю і часник. Є сад, в якому можна скуштувати яблука. А головною особливістю парку стала альтанка. У парку «океану» можна насолодитися стравами з гриля і провести ідеальне побачення. Тут є будинок, в якому на першому поверсі розміщені туалети, вище два поверхи з лавочками, а на даху можна насолодитися прекрасним видом на місто. В місті є можливість зайнятися риболовлею або відправитися відпочивати на один з місцевих пляжів.

  The Sims 4

  Четверта частина серії ігор з'явилася в 2014 році. На ПК проект був запущений одразу, а от для ігрових консолей став доступний лише в 2017 році. У четвертій частині у геймера раніше немає ніяких цілей і сюжету. Він може керувати персонажами (до 8-ми чоловік), які створив власноруч. Все так само важливо стежити за потребами сіма, його здоров'ям і бажаннями. Можна будувати і ремонтувати будинки. У новій частині розробники розширили емоційний спектр. Трохи змінився редактор персонажа. З нього зникли всі повзунки. Всі зміни, що стосуються тіла та обличчя, можна робити мишею. При виборі одягу з'явилося більше варіацій і підкатегорій. Набагато простіше стало будівництво будинків. Тепер можна повертати цілі кімнати, обертати і змінювати розмір. Перетягувати або розтягувати стіни. Механіка управління стала набагато зручніше. А ось недоліком нової частини стала відсутність відкритого ігрового світу, за який так боролися розробники в попередній главі серії. Також зникло обертання меню завантажень. У «Сімс 4» немає жодного неігрового персонажа, який зустрічався раніше. Прибрали редактор стилів, який дозволяв урізноманітнити будь-який предмет в грі. Зникла можливість вирівнювати рельєф під будівництво будинку.
  Доповнення до The Sims 3 "Рорин Хайтс": огляд. The Sims 4: доповнення

  Всі доповнення до «Сімс 4»: список і опис

  Новинка отримала поки що лише 4 офіційних DLC:
 • «На роботу».
 • «Веселимося разом».
 • «Життя в місті».
 • «Кішки і собаки».
 • Додаток «На роботу» вперше стало відомо в березні 2015 року. Воно поширилося відразу на два містечка: Магнолія і Променейд. У ньому персонажі змогли познайомитися з трьома новими професіями: детектив, лікар і вчений. У кожній з них гравець сам може контролювати успіхи персонажа. Тут же можна самостійно заснувати фотостудію або магазин, займатися закупівлями та іншими організаційними питаннями. «Веселимося разом» - доповнення, яке вийшло в грудні 2015 року. Разом з ним з'явилася можливість додавати локацію, яка повністю копіює великий старовинне європейське місто. Сіми тут можуть бути діджеями і влаштовувати групові танці і вечірки. Також можна придумати і заснувати своє тематичне співтовариство. «Життя в місті» відкриває можливість відвідати будь мегаполіс й улаштуватися в ньому. Можна придбати простеньку квартиру або купити розкішну пентхаусом. А після вирушати облаштовувати суспільне життя в мегаполісі, беручи участь в культурних і політичних заходах. «Кішки і собаки» - доповнення, яке говорить саме за себе. Гравець може створити кота чи пса, а після дресирувати його. Разом з цим завдяки DLC відкрилася можливість стати ветеринаром і обзавестися своєю клінікою.

  Проблеми з «Сімс 4»

  Багато зіткнулися з тим, що не знали, що робити, якщо «Сімс 4» дуже сильно лагает. Багато в чому це було пов'язано з тим, що не всі ознайомилися з системними вимогами, які помітно зросли з попередньої версії. Потрібно вже не менше 2 Гб оперативної пам'яті. Рекомендувалося запускати гру з процесором Intel Core i5 хоча навіть Intel Core 2 Duo все ще справлявся з роботою. Рекомендованою відеокартою стала Nvidia GTX 650. Бажано було звільнити більше 10 Гб для інсталяційного файлу і самої гри. Якщо у геймера ПК з середньою продуктивністю, то питання про те, що робити, якщо лагает «Сімс 4», вирішується з допомогою деяких операцій:
 • можна спробувати відключити всю «красу» операційної системи, виставивши її на продуктивну роботу;
 • потрібно оновити драйвера на відеокарту;
 • під час гри відключати всі сторонні програми;
 • позбавити систему від вірусів;
 • використовувати сторонній софт для прискорення ігор.
 • Найрідше проблеми виникають при використанні ліцензійних ігор, які раніше продавалися на дисках, а зараз можна придбати на офіційному сайті та у дистриб'юторів. Помилки ж і збої в піратських версіях - поширена проблема, яку не завжди вдається вирішити. А ось що робити, якщо лагает «Сімс 4» з модами? Тут справи йдуть трохи складніше. Справа в тому, що всі моди є стороннім неофіційними доповненням до гри. Тому якихось системних конфліктів дуже непросто уникнути, особливо, якщо кількість модів перевалює за пару сотень. В цьому випадку краще видалити всі наявні сторонні файли або зовсім перевстановити гру. Після цього можна буде завантажити нові моди, але робити це треба в помірних кількостях, щоб не стикатися з подібними помилками. Деякі гравці рекомендують завантажувати по 20-30 модів, а після перевіряти працездатність гри. У цьому випадку буде нескладно визначити «зіпсовані» файли.

  Популярі новини
  Загрузка...