Ван дер Декен: проходження, характеристика персонажа

336 0 Новини високих технологій

Існує легенда про «Летючого голландця». Капітаном цього корабля був Філіп Ван дер Декен. У 1689 році він відправився з гавані в Амстердамі в ост-індійський порт. На своєму шляху каравела потрапила в сильний шторм поруч з мисом Доброї Надії. Капітан не поставився до погрози з належною серйозністю. Зовсім скоро напівзруйнований корабель вже йшов до дна, тягнучи за собою всю команду. Згідно з легендою, Бог покарав капітана Ван дер Декена за ігнорування попереджень про небезпеку і за те, що він був занадто самовпевнений. Одним з очевидців появи цього легендарного корабля-примари є екіпаж британського судна. У 1835 році моряки стверджували, що потрапили в жахливий шторм, і в самий розпал повз їх борти корабля пройшов ще один корабель: старий, напівзруйнований, виснажений. Описом він дуже сильно був схожий на «Летючого голландця». Корабель йшов близько, мало не торкаючись своїми снастями снастей британського корабля, але блиснула блискавка, і примарний корабель зник у морських хвилях.


Знову корсар Ван дер Декен і його корабель були помічені вже в 1881 році. Його побачили два члена екіпажу HMS Bacchante. Через день після інциденту, один з очевидців помер за дивних обставин. Корабель знову був помічений в 1939 році біля узбережжя Південної Африки. Примарна каравела була побачена десятком людей, що відпочивали на узбережжі. Дивно те, з якою точністю вони описували легендарний купецький корабель, немов тільки що вийшов з далекого XVIII століття. Востаннє корабель-легенда був помічений біля берегів Кейптауна. Четверо очевидців стверджували, що він виник на горизонті, проплив якийсь час, а після розтанув у променях сонця. Це легенда має великий вплив на культуру всього світу. «Летючим голландцем» захоплювалися багато літератори, поети, художники. Так що не дивно, що і світ аніме також вирішив взяти цих культових персонажів і перенести у свою унікальну всесвіт.


Світ Ван Піс

Ван дер Декен – це капітан «Летючих піратів», членів команди Летючого голландця. Пірат є представником раси рыболюдей. Він виступає другорядним антагоністом під час арки «Острова рыболюдей». Також він є восьмим нащадком легендарного капітана Філіпа Ван дер Декена.

Зовнішність пірата

Ван дер Декен: проходження, характеристика персонажа
Ван дер Декен відрізняється своїм високим ростом і худорляву статуру. У цього рыбочеловека сіро-бежева шкіра. Відмінною рисою його виступає наявність чотирьох ніг. Як і у більшості рыболюдей на руках у нього можна побачити перетинки. На обличчі він носить коротку цапину борідку, великі вуса, а його волосся – колючі і стоять сторчма. Його одяг – це зелений комбінезон і біла сорочка. Він носить жовту капелюх з смугою фіолетового кольору і такий же жовтий плащ на своїх плечах. З прикрас можна виділити тільки намисто, а також золотисті браслети на його ногах. На руках у нього завжди рукавички, які він носить, щоб зберегти свою «головну мету» – принцесу Сирахоси. Раніше він одягав смугасту футболку з смугами червоного кольору, а також коричневий комбінезон і легка зброя. Бакенбарди ще не були такими довгими, а вуса були схожі на котячі. Також у нього була відсутня цапина борідка. Часто ходить, схрестивши руки на грудях, а в руках схрещує пальці на знак «перемоги».

Особливості характеру

Пірат дуже формальний, це можна помітити, коли він представляється Ходи Джонсу. Часто використовують фразу «Я так думаю» в кінці своїх пропозицій. Ван дер Декен ніколи не підкоряється нікому. Це була одна з причин, чому він не приєднався до піратів Арлонга. Однак він завжди готовий співпрацювати з тими, хто поділяє його цілі і ставиться до нього, як до рівного. Ван дер Декен любить поезію. Це можна судити з того, як він читав хайку після відкидання його Сирахоси. Також він розповідав вірш, коли Мугивары вперше з ним зустрілися. Він сильно одержимий принцесою, з-за чого часто надходить, не обдумуючи свої дії. Перші кроки його йдуть попереду ситуації, в якій він знаходиться. Це можна сказати про відправлення запрошення на весілля до того, як зробити пропозицію, або ж усвідомлення того, що у нього немає друзів, яких він може запросити на одруження. Також він стає божевільним, коли справа доходить до Сирахоси, адже він готовий піти на будь-які заходи, навіть кинути Ної на весь острів, лише б убити одну людину, що йому заважає. Проте на відміну від більшості рыболюдей, і незважаючи на свої об'єднання з Новими піратами, він ніколи не був ні за, ні проти вікових упереджень рыболюдей щодо людства.
Він був описаний, як бандит морського дна, у зв'язку з чим мешканці Острова рыболюдей смертельно боялися його довгий час. Як і більшість піратів він вважає, що насильство є відповіддю для всього. Приміром, свою прихильність до Сирахоси він показує тим, що кидає в неї зброю. Як і пірати, він прагне роздобути скарби і ніколи не схвалював того, як його гігантська риба Анкоро поїдає суду до того, як він міг забрати звідти все цінне. Він часто занадто бурхливо реагує на деякі ситуації, що дивують його. Це можна сказати про його реакції потрясіння і придушення, коли Сирахоси відмовила йому: він почав ридати і читати хайку, а після налисо поголив свою верхівку з-за депресії. У нього була схожа реакція вдруге, коли вона його відкинула, навіть незважаючи на те, що в той момент принцеса була в смертельній небезпеці. Як і більшість персонажів, Ван дер Декен Ван Піс відрізняється унікальним стилем сміху: «Ба-хо-хо-хо».

Відношення з іншими персонажами

У пірата дуже вірна команда. Вадцуми завжди слухняний і слід повчанням капіталу, а вся інша частина команди яро підбадьорює його. Вони чудово знають про сімейних амбіції самого капітана, який хоче отримати легендарну русалку, що спілкується з морськими королями. Цю легенду мало хто знає. На відміну від більшості жорстоких піратів, які силою домінують над своїми підлеглими, у Декена налагоджено зв'язок зі своєю командою. Тим не менш він легко може відвернути їх, якщо буде потреба. Коли Ной стикається з бульбашкою, що оточує Острів рыболюдей, Вадацуми падає з корабля. Але капітан ігнорує прохання про порятунок, називаючи його жертвою.

Русалка Сирохоси

Ван дер Декен: проходження, характеристика персонажа
Декен намагається привернути до себе увагу з боку принцеси. Русалці він посилає листи, посилки і часто загрожують пропозиції руки і серця. Він твердо вирішив одружитися на Сирохоси після того, як дізнався про її здатності спілкуватися з морськими королями. Цю особливість його родина вперто шукала протягом багатьох століть. Він одержимий одруженням на принцесі, часто проявляє ознаки еротоманія. Пірат вважає, що принцеса любить його, незважаючи на те, що вона ніколи не подавала знака і завжди відмовлялася від його залицянь. Його нав'язлива ідея настільки, що свою праву руку він відвів виключно для однієї Сирохоси, поставивши на неї мітку, коли їй було всього 6 років, і 10 років поспіль він не міняв її. Він відправляє їй любовні послання у вигляді зброї, використовуючи свої здібності. Через деякий час він приходить у палац, називаючи Нептуна своїм батьком, незважаючи на те, що Сирохоси зовсім не є його дружиною. Він був упевнений, що всі 10 років вона думала тільки про нього і любила його. Насправді принцеса не відчуває до нього ніяких почуттів, крім огиди. Коли він розуміє це, то забуває про шлюб і займається бажанням убити її. Тим не менше будь-яку зброю, що він кидав у неї, блокував Мугивара. Декен вирішує скинути на весь Острів рыболюдей величезний корабель, щоб зруйнувати його з принцесою.

Вороги

Декен відчуває неприязнь до короля адже, він вважав, що Нептун приховує Сирохоси від нього, щоб використовувати свою дочку в політичних інтересах. Нептун гнівається на Декена через погрози до своєї дочки, яка для нього цінніше будь-яких скарбів. Король наказує своїм синам зібрати армію, щоб відшукати Декена. Для того, щоб здолати короля Нептуна, пірат вирішує об'єднатися разом з Ходи.

Монки Д. Луффі

Ван дер Декен: проходження, характеристика персонажа
Луффі став ворогом Декена після того, як став на заваді його планам щодо Сирахоси. Капітан Декен кілька разів намагався вбити принцесу. Тим не менш Луффі заблокував кожне зброя, яка Декен намагався кинути в принцесу. Після цього він намагається кинути в неї гігантське судно, проте і на цей раз Мугивара завадило його планам.

Ходи Джонс

Ван дер Декен: проходження, характеристика персонажа
Декен вступає в союз з Ходи Джонсом, рахуючи того рівним собі. У нього не було ніякого інтересу до цілей, до яких прагнули Нові пірати рыболюдей, він лише використовує цей союз для укладення свого шлюбу. Коли Сирохоси відкидає його, він намагається знищити острів Рыболюдей. Ходи стає ворогом Декена, так як в його плани було стати королем острова, а не знищити його. Ходи також використовував Декена для того, щоб усунути Сирохоси, але не досягнувши мети, він розуміє, що Декен для нього тепер марний.

Сили і здібності капітана

Декен вважається восьмим нащадком відомого пірата. Він командує Летючими піратами. У нього абсолютна влада над екіпажем, і він вправно керує легендарним кораблем. Також він керує принаймні двома істотами, як Анкоро і Вадацуми. Об'єднавшись з Ходи Джонсом, Декен також зміг збільшити свою силу для досягнення мети. Ван дер Декен сильніше звичайних людей в 10 разів, що характерно для всіх рыболюдей. У нього відмінна витривалість, яку не можна не помітити під час битви проти Луффі. Також він виживає після того, як Ходи протикає його тризубом. Декен є фруктовиком. Його Диявольський плід називається Мато Мато але Ми, типу парамеціі. Диявольський плід дає можливість кидати різні снаряди в ціль, в тому числі людей, навіть якщо він спрямований у протилежний бік. Достатньо лише доторкнутися оголеною рукою, щоб зробити предмет своєю метою. Цілей може бути стільки, скільки у Декена кистей рук, тобто 2. Випадково торкнувшись вже зайнятої долонею нову мету, вона зміниться, незалежно від бажання власника. Саме тому Декен завжди носить рукавички, щоб уникнути такого збігу обставин. Якщо Декен втрачає свідомість, то його здатність перестає діяти.

Зброя

Незважаючи на те, що він є капітаном піратів, при ньому не помічаєш великої кількості зброї. Однак у нього завжди заповнений арсенал найрізноманітнішими предметами, які він успішно використовує в поєднанні зі своєю здатністю. У нього є мечі і булави, великі сокири і багато іншого. В сандалях у нього також знаходиться зброя, що дозволяє йому ефективно битися ногами.

Летючий Голландець в Корсарів

Було б дивно, якби така легендарна серія ігор про піратів, як «Корсари», обійшла стороною таку цікаву легенду. Тут корабель вважається легендарним судном, присутній практично у всіх додатках. Капітаном є Філіп Ван дер Декен, фото якого наведено нижче.
Ван дер Декен: проходження, характеристика персонажа

Як пройти квест?

Вам необхідно буде зняти прокляття з судна. Для цього зберіть 666 перлин. Як зібрати перли? Вирушайте по різних містах, відвідуючи губернаторів. Під час розмови будуть повідомлення стосовно нападів живих мерців. Вам потрібно відправитися на допомогу захисникам міста. Убивши скелета, неодмінно обшукайте його, на їх тілах ви неодмінно побачите перлини. Як тільки у вас буде достатня кількість, вирушайте до білого Хлопчика. Він допоможе зняти прокляття, що в результаті зробить корабель вразливим до атак.
Ван дер Декен: проходження, характеристика персонажа
Потопити корабель до того, як прокляття зникне, вкрай складно, тим більше взяти його на абордаж. Летючий Голландець практично невразлива до всіх атак, так що він просто утопить вас. Навіть якщо ви проявіть всю свою майстерність і зможете потопити судно, воно неодмінно воскресне. Якщо ви програєте Голландцеві, то потрапите на випадковий острів без грошей або яких-небудь предметів. Також ви втратите вашого судна. Перед зустріччю з легендою морів рекомендуємо залишити судно в порту, а гроші передати лихварям.

Що відомо про капітана?

Біографія Пилипа Ван дер Декена приховує безліч таємниць. Багато років тому він програв Натаниэлю Хаука. Після чого спільно зі своєю командою зайнявся будівництвом судна під водою. Пірат завжди буде безсмертний, приречений до кінця світу турбувати спокій моряків.

Цікавий факт

Ван дер Декен в «Кожному своє» виглядає інакше, ніж в інших частинах. Він болотного кольору, що вважається відсиланням до кінофільму «Пірати Карибського Моря», де головні герої також протистояли живим мерцям. На відміну від фільму, тут назва судна – «Летить Серце» або «Калеуче».
Ван дер Декен: проходження, характеристика персонажа
Можете ознайомитися з фото Ван дер Декена з гри вище. Також в Корсарів на кораблі можна відшукати рідкісне зброю Шот-Ган.

Популярі новини
Загрузка...