Всесвіт "Марвел": Спостерігачі та інші космічні раси

239 0 Новини високих технологій

Сьогоднішня стаття присвячена самим могутнім інопланетним сутностей всесвіту "Марвел": Спостерігачам, Живому Трибуналу, Один Над Всіма і іншим персонажам. Багато з них живуть в місці, відомому, як "Надпространство", потрапити в яке можуть тільки герої збільшених розмірів. "Світ богів" здатний звести з розуму будь непідготовлений розум. Наприклад, суперлиходій Поглинач зміг протриматися в Надпространстве" всього лише десять секунд, після чого втратив свідомість. Поступово кіностудія Marvel починає знайомити з даними персонажами і звичайного глядача. Одним з найбільш запам'ятовуються прикладів (до речі, за участю самого Стена Лі) стала поява Спостерігачів "Марвел" в "Вартові Галактики". У фільмі ці істоти постали перед публікою у фінальних сценах після титрів, з'явившись буквально на кілька секунд, проте встигнувши породити безліч фанатських теорій та ідей. Саме з цієї раси ми і почнемо наш невеликий гайд по космічних сутностей Marvel.


Спостерігачі "Марвел"

Спостерігачами називають одну з найстаріших рас, яка коли-небудь існувала у всесвіті.
Всесвіт "Марвел": Спостерігачі та інші космічні раси
Їх головне і єдине призначення — спостерігати за тим, як розвиваються інші народи, при цьому втручатися в які-небудь події їм заборонено. Дана політика "нейтральної сторони" з'явилася після того, як Спостерігачі "Марвел" поділилися ядерними технологіями з одного інопланетної расою. Технології негайно пішли на створення потужної зброї, що призвело до руйнувань і множиною смертей. Вина за скоєне впала на самих Спостерігачів.

Уату

Ми вже говорили раніше про те, що вперше кіноглядачі побачили Спостерігачів "Марвел" в "Вартові Галактики". Там вони виконували свою звичайну роль — були сторонніми спостерігачами того, що відбувається. Однак не всім подобається слідувати подібним правилам. Спостерігач Уату, приставлений до планети Земля, не раз втручався в долі людей, і робив він це близько 400 разів.


Уату є найвідомішим Спостерігачем в "Марвел". Він часто з'являвся в пригодах Фантастичної четвірки, однак час від часу вмикав "правильного" Спостерігача і більше не бажав порушувати встановлені правила. В такі моменти героям Землі доводилося самим звертатися до нього з проханнями про допомогу. У коміксі Original Sin автори вирішили вбити Уату, подослав в його будинок групу лиходіїв. Вони не тільки викрали кілька цінних пристроїв, але ще й вирвали очей Спостерігача "Марвел". Після них до Уату навідався Нік Ф'юрі, який убив його і забрав з собою друге око.
Всесвіт "Марвел": Спостерігачі та інші космічні раси

Живий Трибунал

Персонаж Живого Трибуналу є одним з найсильніших космічних створінь. На його трьох особах утворюються символи Помсти, Рівноваги і Необхідності. Трибунал має здатність змінювати всесвіти цілих світів, переносячи їх з одного простору в інше. Навіть знищення планети для такого персонажа, як він — всього лише дрібниця. По могутності Живий Трибунал поступається хіба що тільки Один-Над-Всім, однак і його персонажа згодом вбили Потойбічні.

Один-Над-Всім

Наступний представник космічних сутностей — ніхто інший, як головне божество Мультивселенной "Марвел". Багато нерідко плутають Одіна Над Усіма з іншим героєм і представником раси Целестиал, відомим під таким же ім'ям.
Один є дійсно всемогущественным персонажем. Немає нікого, хто міг би змагатися з ним у силі, і навіть Живий Трибунал, сутність виключно могутня, не витримує конкуренції. Незважаючи на це, Один-Над-Всім віддає перевагу практично завжди залишатися осторонь і не брати участь у подіях Мультивселенной.
Всесвіт "Марвел": Спостерігачі та інші космічні раси

Абраксас

Абраксаса називають живим руйнуванням. Місцем його народження стала сама Вічність. Трохи пізніше, як протилежності, був створений Галактус — втілення рівноваги. В момент, коли Галактуса наздогнала смерть, Абраксас, який перебував до цього моменту в сплячці, прокинувся від сну і відправився в тривалу подорож по паралельних всесвітах. Там він займався тим, що ніс смерть людям, іншим клонів Галактуса та іншим інопланетним створінням. Опинившись на Землі-616 в його руки потрапила найпотужніша зброя під назвою Нулификатор. Єдиним, хто міг протистояти Абраксасу, залишався Галактус — його оживили космічними силами кількох супергероїв. Для того, щоб всесвіт назавжди змогла позбутися Абраксаса, герої скористалися Нулификатором і справили "перезавантаження".

Мандрівник

Про Мандрівника відомо те, що іноді намагався знищити планету Земля, так і допомагати її супергероям. За його твердженням, він з'явився у світі після того, як кілька мільярдів свідомостей жителів Гигантуса з'єдналися воєдино. Однак, за словами Живого Трибуналу, дана версія є брехнею. Виявляється, Мандрівник є "четвертою особою" самого Трибуналу, яке заважало йому бути повноцінним богом.
Всесвіт "Марвел": Спостерігачі та інші космічні раси
Нагадуємо, що цей список далеко не повний, і що у всесвіті Marvel існує набагато більше космічних сутностей. Сподіваємося, що наш невеликий гайд допоміг ознайомитися з цими героями у цілому і зрозуміти, що вони з себе представляють.

Популярі новини
Загрузка...