"Скайрим", "Вибагливий слоад": геймплей, сюжет, персонажі, квести, виконання завдань і проходження гри

310 0 Новини високих технологій

Якщо хтось не знає, в Skyrim "Вибагливий слоад" - це корабель піратів, і щоб пройти сюди, ваш герой повинен мати мінімально 8-й рівень-Це місце можна знайти, якщо йти на північний схід від Сольютида, а якщо подивитися на Солитьюдский маяк, то необхідно звернутися від нього на південний захід. Слід знати, що локація оновлювана, і це відбувається через кожні 10 діб. Коли ви підійдете до корабля, то побачите на палубі двох піратів. Один дивиться на море, а інший стоїть біля капітанської рубки. Тут треба подумати, чи хочете ви йти напролом або проскочити потихеньку, як мишка. У це випадку спостерігайте за другим піратом - він повинен піти за рубку, а двері не замкнені. Але пам'ятайте, що перший може повернутися в будь-який момент, треба дуже швидко бігти.


Як отримати квест

Цей квест дається від гільдії злодіїв. Ви повинні виконати п'ять завдань від 2 осіб. Це буде або Делвін Меллорі або Векс. Делвін - літній, вважається головним членом Гільдії. Зазвичай він знаходиться в таверні під назвою "Буйна фляга". Можете подивитися на фото.
"Скайрим", "Вибагливий слоад": геймплей, сюжет, персонажі, квести, виконання завдань і проходження гри
Ви знайдете цю таверну в тунелях Рифтена, народ називає дане місце Щурячої норою. До речі, цікавий факт: Делвін просто копія Стэнхема, що й не дивно, оскільки змальований з нього.
"Скайрим", "Вибагливий слоад": геймплей, сюжет, персонажі, квести, виконання завдань і проходження гри
Векс буває також в таверні. Вона дівчина жорстка, постійно каже, що часу у неї мало. Просить розмовляти по суті. Їй важлива або власна вигода, або благо гільдії. Як тільки герой виконає 5 завдань від них в Скайриме, квест "Вибагливий слоад" йому негайно буде доступний.
"Скайрим", "Вибагливий слоад": геймплей, сюжет, персонажі, квести, виконання завдань і проходження гри

Завдання від Делвіна і Векс

До речі, коду при виконанні квесту "Вибагливий слоад" в Скайриме, ви підберете Незвичайний камінь, з'явиться завдання: "Поговоріть з Векс". Там дівчина пояснить вам, що це камінь Барензии, але просто так ви його не продасте. Окремо вони марні, а ось всі 24 штуки продаються. Зазвичай їх можна знайти де-небудь в печері, в склепі або в важливого НПС.


Або Делвін, або Векс дадуть вам завдання, і як тільки ви виконаєте п'ять, то отримаєте квест. Сенс виконання в тому, щоб збільшити вплив злодійської гільдії в місті. Як тільки це відбудеться, то в гільдію почнуть приходити різні торговці, а ви можете отримати титул голови. Відразу можна робити тільки 2 квесту від обох персонажів. Вони даються зазвичай випадково, але можна відмовитися від якогось завдання і взяти інше. Досвідчені гравці радять вибирати одне місто для виконання двох завдань.

У чому полягає

Отже, в Скайриме "Вибагливий слоад" починається з того, що тан Ерікур просить зробити підставу капітанові: потрібно закинути в скриню, що знаходиться в трюмі корабля, дещо негарне. При цьому Ерікур знаходиться або біля свого будинку, або десь біля замку.
"Скайрим", "Вибагливий слоад": геймплей, сюжет, персонажі, квести, виконання завдань і проходження гри
Цим "поганим" є балморская синь - досить рідкісний наркотик, який вам належить знайти. У цьому вам допоможе «Червона Хвиля» - судно, на якому знаходиться Сабіна Нитт. Вона віддасть вам пляшку, але зажадає натомість 500 золотих. Є кілька варіантів діалогу з нею: прохання відпрацювати збільшить ціну втричі, а якщо ж герой почне обурюватися, то змушений буде шукати наркотик сам.
Для цього стягнете у Сабіни з кишені ключі, вони підійдуть до скрині і до сейфа. Далі йдіть вниз корабля і шукайте там сейф, де буде лежати записка. У ній говориться, що наркотик знаходиться в скрині, який захований під кораблем. На корабель веде поміст, ви повинні зістрибнути саме праворуч. На дні знаходяться палі, там же і скриня. Як тільки ви виявите наркотик, вертайтесь на корабель і кладіть його в скриню.
"Скайрим", "Вибагливий слоад": геймплей, сюжет, персонажі, квести, виконання завдань і проходження гри

Як це зробити

Рекомендується заздалегідь прокачувати навик скритності. Це дозволить вам швиденько прокрастися непоміченим повз охоронців корабля "Вибагливий слоад". Далі дивіться на вхід, праворуч виявите рюкзак, шолом і скриня. Ліворуч буде кухня, де сидять два пірата. У ній можна знайти різну їжу. Йдете спочатку через двері, потім мимо столу. Ліворуч буде знаходитися каюта, де знаходяться різні інгредієнти і спить пірат. До речі, коли ви будете відкривати двері, він прокинеться. Далі йдіть вниз по сходах. Там ви виявите трюм, залитий водою, і бандита, який на вас нападе. Не забудьте обшукати трюм, ви побачите скрині з різними інгредієнтами, а також каюти. Вам потрібна двері, яка знаходиться прямо. Там знаходяться полиці і скриня. У скрині 2 зілля, а решта залежить від рівня персонажа. В трюмі - його дальній частині - знаходиться кімната, де сидить старший помічник. На столі знаходяться дуже корисні речі: отрута, Незвичайний камінь, корисна книга, яка називається "Танець у вогні", т. 6. Якщо ви її прочитаєте, у вас підвищиться красномовство.
"Скайрим", "Вибагливий слоад": геймплей, сюжет, персонажі, квести, виконання завдань і проходження гри
Помічник може битися дворучною зброєю, вам доведеться його вбити. Ви знайдете у нього в кишені ключ, а в каюті - шафа і дві скрині.

Немає квесту!

Іноді гравці пишуть, що вони не можуть виконати квест Skyrim "Вибагливий слоад". Для цього зазвичай є причина: гравець раніше вже виконав спеціальне завдання від Делвіна або Векс, пов'язане з допомогою Эрикуру. Але в журналі цей квест жодним чином не відображається, а Делвін і Векс мовчать з цього приводу, так само як і Ерікур. Щоб взяти квест, потрібна консольна команда. Як відомо, консоль викликається знаком тільди. Набираєте: SetStage TGTQ0210 і отримуєте квест "Вибагливий слоад". Баг цей досить старий, тим не менш з них продовжують стикатися гравці. Буває, що ви зробили вищевказане, але, на жаль, це теж не спрацював. Тоді потрібно поставити неофіційний патч для Skyrim. Саме цей: 213 b. Слід пам'ятати, що якщо у вас є якісь ліві плагіни, то обов'язково потрібно ставити неофіційний патч. А після установки напишіть зазначену вище команду, і квест повинен початися.

Інші баги

Також є помилки, які пов'язані трохи в "Скайриме" з "Вибагливим слоадом", і хоч віддалено, але також можуть зіпсувати вам життя. Наприклад, ви продаєте Делвину 7 предметів, а він бере тільки 6 і ні в яку. Зазвичай такий баг відбувається, якщо до того як продати йому назване, ви візьмете від Векс невеликий квест. Саме тому спочатку потрібно здати предмети, а потім вже брати у Векс квест. Припустимо, ви здали якусь кількість предметів - менше 6. Але завдання чомусь показуються як виконані, при цьому нагороду за них не дають, і ви можете знаходити предмети в інвентарі. Бувалі гравці радять зібрати 6 предметів і здати саме 6! Лише потім вам потрібно шукати сьомий.

Буває так, що Делвін не хоче купувати очей фуллмера, проведеного. Ви знайдете цю штуку на мертвому Мерсере, там їх 2 але можна взяти тільки правий. Лівий брати не можна - запам'ятайте це! Коли ви виходите на поверхню, натискаєте тільду, щоб відкрити консоль. Далі потрібно написати ось це: player.additem 0001994f 1. Таким чином ліве око дивним чином потрапляє до вас в інвентар. Далі в консолі пишіть: setstage TGLarceny 80 і у вас з'являється завдання віднести очей Делвину. Не забудьте зробити це і отримати свою нагороду.

Не можу перейти в локацію

Дуже рідко, але виникає баг, коли герой з якихось причин не може перенестися в локацію в Скайриме до "Вередливому слоаду",
"Скайрим", "Вибагливий слоад": геймплей, сюжет, персонажі, квести, виконання завдань і проходження гри
Такі випадки відзначені як поодинокі, але все-таки мають місце бути. В основному герой не бажає переміщуватися. Щоб перейти на локацію "Вибагливий слоад", потрібно відкрити консоль і написати там: DaintySload01. Після чого зазвичай відбувається переміщення. Можна спробувати ще й ось таку команду: DaintySloadExterior01 (іноді одиниця в кінці замінюється на двійку).

Подвійна видобуток?

Найважливіше знати, що ви можете отримати здобич в Скайриме "Вибагливий слоад" 2 рази. Як це зробити? Ви вже читали вище, що для отримання квесту потрібно пройти 5 завдань від Векс або Делвіна. Так от, сходіть туди до виконання 5 завдань. Вам доведеться вбити першого помічника капітана, а також корсарів. Після чого ви отримуєте квест і приходьте знову. Всі-всі знайдені вами предмети на кораблі будуть знову відновлені, а ваша видобуток виявиться подвоєною.

Популярі новини
Загрузка...