Уріель Септім: біографія, сюжет, цитати, персонажі, квести і проходження гри

361 0 Новини високих технологій

Ніхто не знає, як пройшла його юність. В основному він був біля свого батька - в той час правил Пелагій Септім I. Коли тато помер, принцу було всього 22 роки і його коронували. Молодий Уріель сміливий і відважний, іноді навіть безрозсудний, але дуже розумний. Він відзначився тим, що зміг розширити Імперію, а також зміцнити її вплив. Особливо це сталося на сході, де панували місцеві традиції.

Правління

Уріель прийшов до влади в 368 р. і царював протягом кількох десятиліть до його смерті в 433. Правління Уріеля ознаменувався великою зміною на континенті Тамріель: Імперія ставала єдиною державою, поширених по всьому континенту.
Уріель Септім: біографія, сюжет, цитати, персонажі, квести і проходження гри
На карті - континент Тамріель. Під час смерті Пелагія Тамріель перебував у процесі об'єднання провінцій. Уріель прагнув продовжити цю інтеграцію, проводив агресивну політику всередині Імперії та на її околицях. Уріель Септім VII довіряв своєму помічникові, і дійсно, від рад була велика користь. Помічником у той час був маг Джагар Тарн. Імператор сильно довіряв йому і нагородив великими повноваженнями, згодом виявилося, що він зробив це даремно.


Особисте життя

Так вже вийшло, що Каула Вория практично одружила його на собі. Вона була красивою дівчиною, але характер у неї був повністю протилежним. Через деякий час подружжя стали жахливо один одного недолюблювати і не змогли спілкуватися. Незважаючи на це, вони прекрасно розуміли свій обов'язок, тому Каула народила своєму чоловікові дітей: 3 синів. Хоча Вория була красива і чарівна жінка, її любив і поважав народ, імператриця наодинці була глибоко неприємним, зарозумілим, амбітною людиною. Уріель шкодував про свою помилку, таким чином, він породив позашлюбного сина на ім'я Мартін, який пізніше змінив його на троні. Відносини між подружжям поступово ставали все більш нестерпними, і їх троє дітей повинні були спостерігати цей нещасний шлюб.


Зрада

Уріель став займатися погрозами і різними угодами. Він дав Будинку Хлаалу певний статус. Коли Джагар зрозумів, що його учень перевершив, пішов на зраду. Він застосував магію, щоб відправити у Обливион імператора Тамріеля.
Уріель Септім: біографія, сюжет, цитати, персонажі, квести і проходження гри
Уріель володів гнучким розумом: економічний розвиток в Морровинде є тому прикладом. Однак він також став занадто гордим і самовпевненим. Ці якості стали ключем для Джагара Тарна, той придбав повну довіру, що призвело до зрадництва і ув'язнення в Обливион. Коли Тарн узурпував трон Імперії, пішов темний період, відомий як Імперський Симулякр.

Обливион

Уріель провів десять років у забутті, потрапивши в Обвилион у 389 р. і повернувшись у 399 р.
Уріель Септім: біографія, сюжет, цитати, персонажі, квести і проходження гри
Він стверджував, що про час, поки він був у в'язниці, він нічого не пам'ятає, лише різні кошмари і сни наяву. Пояснював, що вважав себе сновидінням і не мав ніякого поняття про реальність, що не пам'ятає снів і кошмарів про укладення, але час від часу описує деталі кошмарів, які у нього були.

Імперський Симулякр

Тарн нічого не знав про те, як правити Імперією. Провінції почали воювати, а також стався спад в економіці. Почастішали різні заворушення, з'явилися повстанці. Внаслідок чого королева Барензия вирішила поговорити з імператором, але зрозуміла, що справа нечиста. Так як вона була темною эльфийкой, їй не склало праці дізнатися, що насправді це зовсім не Пан, а Джагар. Також вона дізналася, що джерелом сили мага є Посох Хаосу.
Уріель Септім: біографія, сюжет, цитати, персонажі, квести і проходження гри
Цей посох був поділений на 8 частин, і кожна з них захована в різних провінціях. У в'язниці був знайдений ув'язнений, якого відправили шукати палицю. Він це зробив, зібрав артефакт, після чого чари були зняті. Уріель VII зміг повернутися на трон і виголосив промову, сказавши герою про те, що дає йому ім'я Вічний Чемпіон. З цих пір Вічний Чемпіон буде правою рукою імператора і зможе робити різні речі, спрямовані на благо Імперії. Вічний чемпіон - раса і підлогу визначаються гравцем.

Вварденфелл

Два досягнення були зроблені Уриэлем після звільнення: Чудо світу - дрібні королівства стали упорядкованими графствами; колонізація Вварденфелла, під головуванням короля Хелсета Морровінда і Барензии.
Уріель Септім: біографія, сюжет, цитати, персонажі, квести і проходження гри
На карті - Вварденфелл, острів в провінції Морровинд. Коли Імперія вступила в період миру і процвітання, Уріель зміг звернути свою увагу Морровинд. Уріель Септім 7 зміг колонізувати це місце, таким чином Імперія знову збільшила свій вплив. Імператор дізнався про те, що є якесь пророцтво про героя Нереварина. Прочитавши всі умови даного пророцтва, він знайшов ув'язненого, який підходив всім цим умовам. Задум імператора був успішним, тому що Нереварин зміг багато чого досягти, зокрема він переміг Дагота Ура. Не всі розуміли дії імператора, але в дійсності він все робив, згідно своїм снам. Всі вони були пророчими, і, можливо, це відбулося із-за того, що в Обливионе Уріель Септім провів багато часу.

Останнє пророцтво

Він знав, що незабаром загине. Він навіть написав про те, що більше 60 років був володарем континенту, бачив своїми очима Врата Облівіона, але його час прийшов. На дворі був 433 рік, коли Третя Ера підходила до кінця. А також наближалася до кінця життя імператора. Він дізнався про те, що вбивці атакували його синів - Міфічний Світанок зробив це з певною метою: Мерунес Дагон повинен був вийти через врата Облівіона.
Уріель Септім: біографія, сюжет, цитати, персонажі, квести і проходження гри
Але спадкоємці Септіма заважали. Сектанти не знали, що імператор став дуже хитрим і підстрахувався: у нього був незаконнонароджений син, про якого ніхто не знав, тому континент був врятований.Так як правитель уві сні побачив одного з укладених, то він віддав цій людині Амулет Королів і попросив передати своєму синові, щоб той зміг мати право на трон. Уріель з'являвся в грі Elder Scrolls в наступних версіях: Арена, II, III, IV частини.

Коротко про релігії

В основному поклоняються Дев'яти богів, які представляють різні чесноти і сили. Але існують і інші релігії - віра Норд. Інша головна віра - це поклоніння Даэдре, богам Першопричин, які передували Дев'яти і є добрими і злими. Вони служать основною рушійною силою в грі, прихід Даэдре до смертним є основною історією і зазвичай це виконання якогось пророцтва. Мерунес Дагон - Владика Руйнування, один з лордів Даэдре. Всього таких лордів 17. Ворог смертних, неодноразово намагався завоювати фізичний світ. Твердо впевнений у тому, що Тамріель - це фізичний план Обвилиона, тому належить йому. Вже втручався в столицю Морнхолда наприкінці Першої ери. Змовився з Тарному і допоміг йому захопити трон.

У Храмі Єдиного Драконьи Вогні виходять на смерть кожного Імператора. Створені Акатошем з крові свого серця. Драконьи Вогні захищають фізично клан від усіх безсмертних царств. Поки вони горять, Даедра не може існувати постійно в Тамріель, і портали в Обвилион неможливі. Поки Септими носять Амулет Королів, Драконів Вогонь буде горіти як символ для всіх людей і богів. Щоб відкрити брами Облівіона і дати Дагону можливість повернути Тамріель, сектанти "Міфічного Світанку" мають намір вбити всіх Септимов, так як це їх кров утримувала ворота зачиненими. Їм необхідно відкрити їх за межами Брумы, знищити Храму Хмарного Владики.

The Elder Scrolls IV

Уріель Септім VII править Тамриэлем. Дія гри розгортається в 433 році. Початок гри охоплює останні години правління Уріеля, який наділяє героя Амулетом Королів, перш ніж його вб'ють кинджалом. Імператор, почувши про недавніх вбивствах своїх синів, намагався врятуватися через мережу проходів під імперською в'язницею. Уріель був обізнаний про майбутню смерті, навислою загрозою над Тамриэлем і важливості укладеного в камері, що містить таємний прохід. Незадовго до смерті імператор розкриває таємничого в'язня (вашого персонажа), що є незаконнонароджений спадкоємець, таким чином зберігаючи надію на те, що рід Септимов зможе продовжитися. Смерть імператора поклала початок вторгнення в Тамріель від Мехруна Дагона. Пояснюється, що поки імператор носить Амулет Королів і Драконів Вогонь горить, злі сили не можуть вийти.
Смерть імператора Уріеля Септима дозволила порушити бар'єр між Тамриэлем і Обвилионом, віщуючи кінець періоду світу, якому Уріель так сприяв. Спадкоємець Уріеля Мартін служить у храмі в Кваче. Ви прямуєте туди, по дорозі потрапляєте в Ерго. Там виявите, що місто являє собою одні димлячі руїни. А біля пагорба розташувалися біженці. Охоронці стоять табором за воротами, а ворота Обвилиона відкриті. Даэдры скористалися настільки люб'язним запрошенням і виходять з воріт. Незабаром знайдеться і Мартін. Однак Даэдры не дрімають, вони поцупили Амулет Королів і вам потрібно його повернути. В грі використовують Уріель Септім цитати з п'єси Шекспіра "Юлій Цезар".
Уріель Септім: біографія, сюжет, цитати, персонажі, квести і проходження гри
В оригіналі Уріель VII отримав голос Патріка Стюарта (на знімку), в російському варіанті озвучував Андрій Ярославцев.

Популярі новини
Загрузка...