Проходження квесту «Посох Магнуса» в «Скайрим»

206 0 Новини високих технологій

У «Скайрим» Посох Магнуса – це древній артефакт, який Довакину належить роздобути під час проходження певного завдання. Звичайно ж, просто так це зробити не вийде, адже реліквія знаходиться під надійною охороною. Тролии, драугры, скелети – ось лише малий список створінь, сторожать посох. Але хіба вони зможуть зупинити справжнього Драконорожденного?

Як отримати?

Квест «Посох Магнуса» в «Скайрим» входить в сюжетну лінію Колегії Вінтерхолда. Це означає, що просто так отримати завдання у вас не вийде. Для початку вам доведеться пройти сім попередніх квестів, після завершення яких ви зможете приступити до пошуків палиці. Отже, виконавши завдання «Ліквідація наслідків», поговоріть з Мирабеллой. В ході діалогу повідомте їй про місцезнаходження Палиці Магнуса, після чого дівчина видасть вам кільце Лабиринтиана. Тепер, коли у вас є цей предмет, ви можете сміливо вирушати на пошуки артефакту.


На поверхні

Прямуйте на південний схід від Морфала, поки не знайдете древнє місто Лабиринтиан. Він охороняється кількома тролями, але вони не повинні стати для вас серйозною перешкодою. Розібравшись з ворогами, піднімайтеся по сходах до церемоніальної двері.
Проходження квесту «Посох Магнуса» в «Скайрим»
По дорозі вам зустрінуться привиди учасників минулої експедиції, які будуть періодично з'являтися протягом усього квесту. Слухаючи їх розмови, ви зможете більше дізнатися про сюжеті, а також отримати підказки, необхідні для проходження «Палиці Магнуса» в «Скайрим». Коли сцена з привидами закінчиться, підійдіть до церемоніальної двері і відкрийте її за допомогою кільця Лабиринтиана. Ви потрапили у внутрішню частину міста. Тут мешкає декілька звичайних скелетів і дракон-скелет. Знищуйте супротивників, а потім просувайтеся вглиб локації поки не упретеся в дерев'яну двері в наступну зону. Заходьте, не соромтеся.


Безодня

Починаючи з цього моменту, на шляху Довакина то і справа буде з'являтися дух Морокеи, высасывающий ману. Майте це на увазі, якщо не хочете опинитися в неприємній ситуації. В якийсь момент, рухаючись по коридорах Безодні і планомірно знищуючи драугров, ви упретеся в крижане перешкоду. Його можна знищити за допомогою будь-якого вогняного заклинання, а якщо його немає у вас під рукою, ви можете підібрати«: Полум'я», що лежить неподалік.
Проходження квесту «Посох Магнуса» в «Скайрим»
Як тільки ви застосуєте магію на крижану стіну, на вас нападе Крижаний подих. Убийте його і спокійно йдіть далі (Морокеи знову викраде вашу ману). Рано чи пізно ви виявите прірву, в яку потрібно спуститися. На цьому черговий етап квесту «Посох Магнуса» в «Скайрим» буде пройдений.

Галерея

Перед самим входом в наступну локацію знову з'явиться Морокеи і вкраде вашу ману. Проблема полягає ще і в тому, що в цей же момент на вас нападуть драугры і скелети, так що битися з ними вам доведеться без заклинань. Втім, для прокачаного персонажа битва не буде складною. Після цього на вашому шляху встане нова перешкода – вогняна стіна. Її, як нескладно здогадатися, потрібно загасити яким-небудь крижаним заклинанням і спокійно йти далі. В кінці рівня вас чекатиме скелет-привид, перемігши якого ви перейдете в наступну локацію завдання «Посох Магнуса» в «Скайрим».

Трибуна

Ви вже майже у мети! На цьому рівні вас будуть атакувати драугры, а також стріляють постаменти. Останні можна знешкодити, витягнувши з них камінь душ. Крім того, вам належить пройти через магічне перешкоду за допомогою заклинання «Стійкий оберіг» (том лежить у цій же локації).
Проходження квесту «Посох Магнуса» в «Скайрим»
Також під час проходження даної зони квесту «Посох Магнуса» в «Скайрим ви можете вивчити новий крик – «Уповільнення часу». Правда, для цього спершу доведеться розібратися з воєначальником, охороняє його (використовуйте магію або покликане зброю).

Битва з босом

Нарешті настав час поквитатися з Морокеи, докучавшим вам протягом всього шляху. Для цього спочатку убийте двох магів, що підтримують його захисний бар'єр, а потім нападайте на самого боса. Без своїх помічників Морокеи не такий вже і грізний противник, так що Довакин розправиться з ним в два рахунки.
Проходження квесту «Посох Магнуса» в «Скайрим»
Отдышитесь після фінального бою і обшукайте тіло поваленого ворога. Ось і все, вам вдалося знайти Посох Магнуса в «Скайрим». Тепер вам залишилося тільки повернутися в Колегію Вінтерхолда і використовувати артефакт для зняття магічного бар'єру, але цим ви будете займатися вже в наступному квесті.

Популярі новини
Загрузка...