Чити на "Дум 3", або Полохливому гравцеві приготуватися!

354 0 Новини високих технологій

"Doom 3" – гра в жанрі жахів, яка перевернула світ хорроров. Важко знайти людину, яка ніколи не грав в неї. Цей старий, але все ще актуальний проект допоможе полоскотати нерви новачкам і пустити скупу сльозу «олдфажным» геймерам. Якщо ж хочеться грати і не морочитися – чити на "Дум 3" не тільки вирішать проблему, але і в цілому зроблять гру веселіше. Головне в цій справі - не перестаратися.

Чити на "Дум 3", або Полохливому гравцеві приготуватися!

Полохливому гравцеві приготуватися

Практично завжди будь застосування консольних команд миттєво вбиває всю атмосферу гри. Хоррори так і зовсім перестають бути страшними і вже не так сильно захоплюють. Дійсно, чого грі бути страшною, коли користувач прописав команду на безсмертя, нескінченні патрони і всю зброю, яке тільки є в грі.


На щастя, чіти на "Дум 3" не ламають гру відразу. Це ті самі команди, які використовувати не соромно. Найголовніше – це міра. Якщо не захоплюватися нечесною грою, то можна різноманітити ігровий процес. Сама суть гри полягає не в тому, щоб залякати геймерів, а занурити головою в сюжет і змусити отримати задоволення від барвистого знищення усіляких монстрів. У цьому допоможуть такі чіти на зброю, як:
 • give weapon_shotgun;
 • weapon_plasmagun;
 • give weapon_bfg.
 • Ці коди дають дробовик, плазмову гармату і знаменитий БФГ. Так, не ламаючи ігровий процес, можна зробити гру набагато веселіше. Головний герой все ще не безсмертний, але монстри розлітаються в десятки разів яскравіше! Існують і інші консольні команди. Наприклад, God робить гравця безсмертним. Використовувати цю команду просто так не рекомендується. Це допустимо тільки в тому випадку, коли є нездоланна перешкода, яке в результаті помилки постійно вбиває головного героя. Якщо використовувати цей код просто так, загубиться атмосферність гри.


  Також з допомогою прописаної в консолі команди Give All можна отримати всі види зброї, патрони, одиниці здоров'я і броню. Це не заважає грі, робить її різноманітніше, але приховує ряд цікавих сюжетних можливостей. Отримувати всі види озброєння за допомогою чітів не рекомендується.
  Чити на "Дум 3", або Полохливому гравцеві приготуватися!

  Куди вводити?

  Як ввести чити в "Дум 3"? Для початку слід відкрити консоль. Це робиться кнопкою «~». Все дуже просто: відкриваємо консоль, вводимо чит-коди і насолоджуємося ігровим процесом. Вводити коди треба саме так, як вони написані. Помилка в команді не призведе ні до чого поганого, але доведеться вводити її знову.

  Якщо не відкривається?

  В деяких версіях гри консоль відключена за замовчуванням. Іншими словами, вона не відкривається. Для того щоб отримати доступ до неї, її доведеться попередньо активувати в налаштуваннях.

  Популярі новини
  Загрузка...