Алмазний блок у грі "Майнкрафт": рецепти, видобуток, корисна інформація

541 0 Новини високих технологій

Алмазний блок у грі "Майнкрафт" - це ресурс, який хочеться отримати багатьом. Але добути його не завжди просто. Для цього доведеться добряче підготуватися. Нижче буде представлена інформація з алмазів та відповідним блокам в Minecraft. Що необхідно знати кожному користувачеві? Як добувати і використовувати блоки алмазів? Відповіді на все це і не тільки обов'язково допоможуть освоїтися в ігровому піксельному світі.

Короткий опис

Алмазний блок - це ресурс, який зустрічається в грі "Майнкрафт". Він використовується при крафте і служить прекрасним способом зберігання алмазів. Про цих итемах теж поговоримо.
Алмазний блок у грі "Майнкрафт": рецепти, видобуток, корисна інформація
Отримавши відповідний блок, гравець може будувати маяк, використовувати його в якості декорації або розібрати на алмази. Найчастіше саме останній матеріал активно задіяний при крафтінге.

Видобуток ресурсу

Алмазні блоки в "Майнкрафте" дозволяють добувати алмазну руду. З її допомогою можна без особливих зусиль створювати високорівневе зброю, обладунки та зброю. Блоки, як ми вже говорили, можуть використовуватися в якості декорацій. Наприклад, при створенні стін та підлоги.


Щоб добути алмази, необхідно попрацювати алмазною або залізної киркою. Куби з відповідною рудою розташовані досить глибоко в печерах. На поверхні їх знайти не вийде. Шматки алмазів гравець може відшукати в скринях і в скарбницях. Але це не найкраще рішення для видобутку итема. Краще вирушити на розкопки і поорудовать киркою по блоках з відповідною рудою.

Рецепти

Алмазний блок - це прекрасний спосіб зберігання алмазів. В одну клітинку сумки поміщається 64 куба. У кожному з них 9 алмазів. Відповідно, щоб скрафтить алмазний блок в "Майнкрафте", необхідно поєднати на верстаку 9 шматочків алмазів. Ніякої додаткової обробки ресурси не потребують. Більш широке поширення отримали алмази. Саме про них ми поговоримо далі. Цей ресурс може бути отриманий шляхом випалу алмазної руди в печі. З одного блоку "падає" один алмаз. Крім того, одразу 9 одиниць матеріалів випадають після розбору однойменного блоку.


Алмазний блок у грі "Майнкрафт": рецепти, видобуток, корисна інформація
Шматки алмазів в "Майнкрафте" використовуються для створення:
 • алмазних інструментів (кирки, лопати, мотики, сокири);
 • алмазній броні (шолома, кіраси, поножей, черевиків);
 • алмазного меча;
 • зірочки будь-якого кольору;
 • музичної скриньки;
 • столу зачарования.
 • Більше ніяких областей застосування вивчаються ресурси і матеріали в грі не мають. При бажанні гравець може встановити доповнення для "Майнкрафта", які дозволять знайти алмазів і відповідним блокам нові рецепти крафта. Приміром, щоб створювати щити.

  Мод на блоки удачі

  Досить поширеною є модифікацією мод на алмазний лаки блок. Що це таке? Після установки відповідного доповнення в грі з'являються блоки удачі. При їх руйнуванні гравець отримує різноманітні предмети. Шанс "випадання" блоків, ресурсів, мобів і коштовностей залежить від типу куба. Чим він вище, тим більше шансів на отримання конкретних матеріалів. Щоб зробити лаки блок, достатньо поєднати 8 злитків золота і викидач. Після установки мода на алмазний куб удачі доведеться поєднати лаки блок і 8 шматочків алмазів. Нижче представлена картина зміни удачі випадання того чи іншого ресурсу/мобу після установки згаданої модифікації.
  Алмазний блок у грі "Майнкрафт": рецепти, видобуток, корисна інформація

  Висновок

  Ми з'ясували, що собою являє алмазний блок у грі "Майнкрафт" і шматки алмазів. Як їх використовувати, теж зрозуміло. Це елементарні знання, якими повинен володіти кожен гравець. Чи варто встановлювати додаткові моди і різноманітні доповнення? Зазвичай вони цікавлять просунутих гравців. На початкових етапах в них немає необхідності. Щоб зібрати алмазні блоки в Minecraft, іноді доводиться добряче постаратися. Гравцеві належить відправитися в підземелля і печери, щоб здобути бажаний ресурс.

  Популярі новини
  Загрузка...