Козячий ріг "Скайриме": корисна інформація про предмет

267 0 Новини високих технологій

Козячий ріг "Скайриме" може рано чи пізно стати в нагоді кожному гравцеві. Особливо це стосується тих, хто хоче зайнятися будівництвом власного будинку. На жаль, спочатку в The Elder Scrolls V цього итема немає. Тому доведеться неабияк постаратися, щоб видобути його. Без деяких добавок впоратися з поставленим завданням буде неможливо.

Опис

Козячі роги в грі "Скайрим" – ресурс, який з'являється у віртуальному відкритому світі після установки доповнення The Elder Scrolls V: Hearthfire. Використовується він при будівництві садиби.
Козячий ріг "Скайриме": корисна інформація про предмет
Ресурс допомагає створювати різноманітні світильники: канделябри, підсвічники і так далі. Може використовуватися для невеликого заробітку. Козячі роги в "Скайриме" володіють наступними характеристиками:
 • вартість – 5 монет;
 • вага – 1.
 • Способи отримання

  Як отримати козячі роги в грі "Скайрим"? Існують різні варіанти розвитку подій. По-перше, персонаж може битися з козою. З цього мобу падають козячі роги. Бажано полювати на диких кіз -- вони ходять по світу "Скайріма" без дзвіночків на шиї. В іншому випадку вбивство кози буде розцінюватися як напад.


  Варто звернути увагу на те, що іноді кози нападають на Довакина самостійно, хоча спочатку це досить мирні тварини. Подібна ситуація вказує на знаходження спригганов неподалік від гравця. Просто так кози в "Скайриме" не нападають. Важливо: у кози 22 одиниці життя, 8 одиниць запасу здоров'я і сила атаки дорівнює 7. По-друге, козячі роги в "Скайриме" можна відшукати в різних місцях. Зустрічається ресурс вкрай рідко. По-третє, персонаж може викупити будматеріал у торговців за невелику плату. Найчастіше товар зустрічається у каджитов-караванників. Продаються рогу партіями по 9 штук.

  Консоль на допомогу

  Але і це ще не все. Щоб не шукати згаданий ресурс, гравець може скористатися ігровою консоллю. Чит на "Скайрим" на козячі роги дозволяє видати персонажу необхідно кількість ресурсу за кілька хвилин.
  Козячий ріг "Скайриме": корисна інформація про предмет
  Щоб зробити це, гравцеві буде потрібно:
 • Перемкнути розкладку клавіатури на англійську. Доведеться на час змінити мову операційної системи "Віндовс", інакше консоль працювати не буде.
 • Здійснити запуск "Висування".
 • Під час ігрового процесу натиснути на клавішу "~" на клавіатурі.
 • Надрукувати команду player.additem ХХ00303F.
 • Через пробіл вказати кількість видаваних будматеріалів.
 • Натиснути на клавішу "Enter" на клавіатурі.
 • Швидко, просто і дуже зручно. Якщо скористатися консольною командою без установки мода на "Скайрим", ніякого результату не принесе. Користувач побачить повідомлення про помилку.

  Популярі новини
  Загрузка...