Рауль Менендес: проходження гри, персонаж

480 0 Новини високих технологій

Коли Рауль Менендес народився, то Нікарагуа вирувало в котлі революції. Все своє дитинство він чудово бачив, як американці підтримують відбуваються кошмари і жахи з його народом. Цей факт, власне, і став насінням, з яких потім виросла його ненависть до Америки і капіталістичним країнам. Далі в Нікарагуа в 1972 році стався землетрус, після чого у сім'ї Рауля не залишилося нічого, будинок був втрачений.

Ранні роки

У Рауля є сестра Джозефіна, через рік після вищевказаного землетрусу вони шукали собі притулок на якомусь складі, там сталася пожежа, після чого Джозефіна отримала опіки. Самим сумним фактом стало те, що саме американець, який володів складом, підпалив його, щоб отримати страховку, складову 11000 доларів. Рауля Менендеса дуже сильно озлобила, що якийсь американець оцінив життя його дорогоцінної сестри всього 11000 доларів.


Картель

У підлітковому віці він разом зі своїм батьком Хосе Луїсом став торгувати наркотиками, щоб хоч якось вижити. Але з плином часу вони розбагатіли. Картель придбав дуже великий вплив в світі злочинців, що не сподобалося ЦРУ. Агенство в результаті видала санкцію на вбивство Хосе Луїса. Рауль Менендес в житті більше нічого так не бажав, щоб тільки помститися Америці.

Я хочу помсти!

В Афганістані у нього знаходилася своя армія, і у 1986 році він став влаштовувати поставки зброї. Також цією зброєю підтримував кубинців. Для цього він відправився в Анголу, там захопив Френка Вудса. Хадсон і Мейсон вирушили Френка рятувати. Хоча їм це вдалося і вони знайшли антену, яка нібито працювала.


Рауль Менендес: проходження гри, персонаж
Бажаючи викликати собі підмогу, вони проникають туди, там сидить радист. Коли ж радист повертається, з'ясовується, що це Рауль.
Рауль Менендес: проходження гри, персонаж
Незважаючи на те, що сталося далі вибух, йому вдалося вижити. Тому ЦРУ-шники посилають трьох людей, щоб розслідувати справу далі. Вони вважають, що Рахман, який є головним лідером моджахедів, це їх союзник, але насправді той працює на Рауля. Крім того, Менендес зміг досягти порозуміння з радянським офіцером Левом Кравченко, який діставав для нього зброю. Це зброя Рауль передав в Анголу і на Кубу, потім став відправляти фінанси для повстань проти Заходу і влаштовувати революції, щоб капіталістичні країни відчули на собі, як погано жилося Нікарагуа.

Ти теж будеш страждати

У той час Панамою правил диктатор, його звали генерал Нор'єги. Він допоміг ЦРУ влаштувати рейд в Нікарагуа, де знаходилася база Рауля. Той як раз захотів провідати Джозефину, але стикається з цим генералом. Френк також вирушив шукати Менендеса і кинув гранату, яка залетіла в кімнату до Джозефине і вибухнула; дівчина загинула. ЦРУ подумало, що Менендес теж мертвий, а виявилося, що він живий-живісінький. Нор'єги запропонував йому сховатися на час в Панамі, що, власне, Рауль і зробив.
Рауль Менендес: проходження гри, персонаж
Ще до того, як Америка вторглася в Панаму, Менендес завів собі шпигуна в ЦРУ. Він відвідав Девіда Мейсона і притягнув його в Панаму, адже його батько Алекс був спрямований на захоплення Нор'єги. Люди Рауля змогли відвідати Хадсона і змусили його сказати Вудсу, ніби у нього є мета - Нексус, саме Рауль є Нексусом. Коли ж Франк застрелив об'єкта, то виявилося, що це старший Мейсон, після чого він вирішує вбити диктатора. Однак Менендес покалічив Вудсу обидва коліна, після чого вбив Хадсона на очах Девіда.

Cordis Die

Рауль Менендес ховався цілих 30 років. Він збирав ресурси, набирав собі людей. Все це було йому потрібно, щоб він зміг далі почати революцію в світі. Але так як його армія була приватною, потрібні були кошти. Для цього він використовував ті гроші, які заробив за допомогою торгівлі наркотиками. Метою було знищення наддержав капіталістичного ладу і встановлення революції. В першу чергу він націлився на Америку, Єгипет, Латинську Америку і т. д. У 2014 р. біографія Рауля Менендеса поповнилася Cordis Die. Ця структура стала воістину соціальної, тому що сотні людей залучалися туди. Рауль використовував псевдонім, він вибрав ім'я героя давньогрецьких міфів Одіссея. При цьому він розділив всіх членів організації на дві групи, перші - це найманці, і другі - ополчення. Цікавий факт: з латини Die - це "день", а Cordis - "серце", виходить - "день серця".

Я повернувся!

Було створено так зване Притулок, там де могли жити оперативники ЦРУ і інші агенти, які ніяк не могли перебувати у будь-яких інших місцях. Там же і проживав Вудс. Коли Рауль Менендес дізнався про це в 2025 році, він прийшов, щоб сказати Вудсу: "Все тільки починається!".
Рауль Менендес: проходження гри, персонаж
Спочатку Рауль вирішив, що проведе хакерську атаку. У той час військові сили США представляли собою практично дрони. Тому Менендес розробляє чіп, але Девід Мейсон і ОКСО нападають на базу, де проводяться розробки. Виявилося, що даний чіп дозволяє отримати контроль над будь-яким електронним приладом на планеті. У Пакистані перебував оплот Рауля, який прибув туди. ОКСО також попрямували в дане містечко, щоб підслухати Рауля, тим не менш він був чудово обізнаний про стеження і зміг вимкнути електроніку.

Рауль і його особливості

Незважаючи на свою діяльність, він був досить популярний в Америці. Заснував власний канал на YouTube, який назвав так само, як і свою організацію - Cordis Die. Хоча Рауль і нав'язав Америці війну, але безліч простих громадян були повністю на його боці. Також часто Рауля називали "Месія 99 %".
Рауль Менендес: проходження гри, персонаж
Завжди спочатку стріляє опоненту в ноги, а потім перерізає горло, при цьому використовує кулон своєї сестри Джозефіни. Він розмовляє іспансько - мексиканській мовою, тому що це його рідна. Також він чудово знає англійську, використовує його для спілкування з більшістю людей. Говорить на урду, щоб розмовляти з лідером ISI. Також він непогано говорить по-російськи, щоб мати можливість спілкуватися із Кравченком.

Гра

Рауль Менендес є одним з негативних персонажів, з якими можна пограти. Все починається влітку 2025 року, коли Девід Мейсон приходить в притулок. Там він знаходить Вудса і розповідає йому про Менендеса; у відповідь той починає розповідати минуле. Дві тимчасові лінії будуть чергуватися грі, кінцева мета - перемога над Раулем і повна ліквідація Cordis Die.

Треба сказати, що у гравців буде кілька варіантів розвитку подій. Наприклад, коли Рауля захоплюють і привозять на авіаносець, де його вже чекає Бріггс, однак відбувається напад.
Рауль Менендес: проходження гри, персонаж
Адмірал зміг перезапустити захисну систему корабля. Далі Рауль приходить в кімнату персоналу і відбувається кілька варіантів подій. Залежно від цього судно можна врятувати або дати йому загинути. Рауль Менендес в Call of Duty: Black Ops 2 не боїться померти, навіть коли Девід вистачає пістолет і наставляє на Рауля (також з'являються три варіанти розвитку подій). Той заявляє, що готовий стати мучеником за свою організацію. Важливо додати, що в американській версії гри озвучує Рауля Менендеса актор Камар де Лос Рейєс, на якого він схожий. У російській локалізації у нього голос Микити Прозоровського.
Рауль Менендес: проходження гри, персонаж
У грі рівні можна вважати окремими творами, закінченими. Декорації тут дуже добре намальовані, сцени прекрасно поставлені. Black Ops 2 - це не та гра, яку ви пройдете через які-небудь два-три години. Творці багато часу витратили на те, щоб механіка стала різноманітною. Якщо раніше рівні нагадували якийсь коридор, де можна було зайти з однієї або максимум з двох сторін, то тут кількість вибору збільшується. Історія стала нелінійною, і бувають моменти, де гравець повинен зробити вибір, пов'язаний з мораллю. У Black Ops 2 такий вибір буде означати життя або смерть. Є "зомбі-режим", Рауль досить харизматичний, також радує мультиплеер. Деяких може розвеселити, коли Рауль починає цитувати Ейнштейна.
Рауль Менендес: проходження гри, персонаж
Починається гра в 1986 році, коли Алекс Мейсон відправляється рятувати за завданням ЦРУ Френка Вудсона. Потім ми йдемо в майбутнє, де син Алекса Девід у складі антитерористичної групи вирушає в Мьянмар. А от в епізоді "Час і доля" можна буде грати від імені Рауля Менендеса. Персонаж двоїстий і зі своїми мотивами, цікавий факт - гравці писали про те, що відчувають до нього співчуття.

Популярі новини
Загрузка...