Слиз в "Майнкрафте": створення, використання, опис

377 0 Новини високих технологій

Слиз в "Майнкрафте" - це ресурс, який використовується при крафте деяких предметів. Матеріал може стати в нагоді кожному персонажу. Але як його отримати? І яким чином використовувати? У цій статті представлена інформація про те, як у всьому цьому розібратися. У процесі гри людина може відшукати шматки слизу в несподіваних місцях, але це величезна рідкість. Зазвичай доводиться цілеспрямовано займатися видобутком відповідних итемов.

Слиз в "Майнкрафте": створення, використання, опис

Пошук в грі

Як зробити слиз в "Майнкрафте"? На жаль, самостійно зробити цей ресурс ніяк не вийде. Гравцеві доведеться озброїтися і відправитися на полювання. Шматки слизу в "Майнкрафте" можна добувати, вбиваючи слимаків. З одного супротивника падає від 0 до 2 одиниць ресурсу. Іноді слиз можна відшукати в різних місцях піксельного світу, але це величезна рідкість.


Згусток слизу в "Майнкрафте" може бути отриманий шляхом руйнування відповідних блоків. З одного куба випадає 9 одиниць ресурсу. Для руйнування блоку можна скористатися будь-яким інструментом.

Про слизнях

Даний ресурс можна добути шляхом вбивства слимаків. Вони зустрічаються в ігровому світі в різних розмірах. Для отримання слизу доведеться битися з маленькими слимаками. Зустріти їх можна на болотних биномах переважно ночами. У просторих печерах нижче 40 рівня або в деяких відкритих шахтах теж ходять маленькі слимаки. Вбити дрібного мобу не складає ніяких труднощів. Середні і великі слимаки володіють достатньою кількістю здоров'я і сильною атакою. Параметри противників також залежать від рівня складності гри.
Слиз в "Майнкрафте": створення, використання, опис
Важливо те, що маленькі слимаки не завдають шкоди персонажу, зате вони можуть зіштовхнути його з висоти або в лаву.

Використання ресурсу при крафте

Слиз у "Майнкрафте" - це дуже корисний ресурс, якщо знати про його застосування. Спочатку шматки слизу можуть здатися непотрібним, але це зовсім не так. Якщо поєднати на верстаку 9 згустків итема, можна отримати блок слизу. Він може використовуватися в якості батута або пастки.


Якщо поєднати один згусток слизу і поршень, гравець отримає липкий поршень. Це прекрасний тим для створення просунутих пасток. Здобувши трохи лавового порошку і поєднавши його на верстаті зі слизом, персонаж отримає лавовий крем. Він використовується при варенні зіль і для створення магмовых блоків. А якщо вам хочеться зайнятися прирученням тварин в грі, тоді саме час зібрати трохи слизу. Одна одиниця ресурсу, поєднана з 4-ю шматками нитки на верстаку, дасть на виході 2 повідка.

Важливі відомості

Так що ж являє собою шматок слизу в "Майнкрафте"? Це ресурс низького рівня, якому можна відшукати застосування. Досить просто проявити трохи креативності та кмітливості. Блоки слизу нерідко використовуються для створення пасток, батутів і навіть ліфтів. Напівпрозорі блоки можуть встановлюватися один на одного і використовуватися при будівництві будинків і парканів.
Слиз в "Майнкрафте": створення, використання, опис
При бажанні гравець може видати собі деяку кількість відповідного ресурсу. Скрафтить його не вдасться ні за яких обставин. Для видачі вивченого ресурсу доведеться викликати консоль в креативному режимі і набрати там наступну команду: /give @p slime_ball. Більше ніяких варіантів розвитку подій немає. Велика кількість ресурсу можна отримати з великих слимаків. Але боротися з такими супротивниками не завжди легко. Ресурс можна зберігати компактно. Для цього доведеться формувати згустків слизу відповідні блоки. Вони складаються в інвентарі з 64 куба у клітинці, що дуже зручно. Ось що собою являє слиз в "Майнкрафте". Ресурс має не так багато областей застосування, але якщо проявити креативність, гравець зможе отримати масу корисних властивостей даного итема.

Популярі новини
Загрузка...