Навіщо потрібен Кропивник в "Скайриме"?

249 0 Новини високих технологій

Квестова база в грі Skyrim налічує 450 завдань. Деякі з них оновлюються і можуть виконуватися багаторазово. Але головний інтерес представляють квести з оригінальним сюжетом. У завданні «Чудо природи» гравцеві належить роздобути унікальний кинджал – Кропивник. Проходження гри «Скайрим» влаштовано так, що цей артефакт неможливо купити або створити. Він видобувається тільки в результаті завершення ланцюжка квестів. Кинджал має зовнішню схожість з эбонитовым зброєю, але поступається йому по технічним параметрам. Тому настійно рекомендується акуратно встановлювати моди на "Скайрим". Кропивник може втратити деякі опції, і завдання стане недоступним.

Спляче дерево Вайтрана

Уникнувши страти у фортеці Хелген, Довакин відправляється в столицю Скайріма – Вайтран. Він повинен попередити ярла про небезпеки, що насувається, – огнедышащем дракона. Так починається проходження "Висування". Кропивник не фігурує в основної сюжетної лінії, але завдання для його пошуку видається саме в Вайтране.


Навіщо потрібен Кропивник в "Скайриме"?
Місто розташоване на півночі від фортеці. Подолавши неблизький шлях, наш герой домовляється зі вартою біля воріт столиці і потрапляє на головну вулицю міста. Мине багатолюдний торговий район і виходить на площу. Тут метушаться жителі, важливо прогулюється варта, лунають заклики поклоніння Талосу – богу війни і влади. У центрі площі стоїть величезне дерево – Златолист. Воно було посаджено з паростка Великого дерева в момент заснування Вайтрана. Гілки Златолиста опущені, на них відсутні будь-які ознаки життя. Однак і мертвим дерево не виглядає. Складається враження, що воно просто заснуло.

Доручення жриці

Серед будівель, розташованих навколо площі, стоїть храм Кинарет – богині вітрів і дощів. Всередині храму гостя зустрічає жриця Даніка Світло Весни. Вона розповідає про те, як раніше у місто з усіх країв приходили паломники. Вони молилися, і богиня відповідала їм шумом вітру в гілках священного дерева. Але одного разу в Златолист влучила блискавка, і він почав висихати. Цілителька з упевненістю заявила, що такі дерева не вмирають, а лише засинають. Щоб його розбудити, знадобиться крапля соку материнського дерева.


Навіщо потрібен Кропивник в "Скайриме"?
Проблема полягає в тому, що Велике дерево – це найстаріше жива істота в Тамріель. Його кору не пробити будь-яким доступним металом. Тут не обійтися без давньої магії, якою володіють ворожки. Ті створили зачароване зброю для вбивства лісових духів, яке називається Кропивник. В Скайриме ворожки зустрічаються часто, але нашому герою потрібна та, яка мешкає у Самотньої скелі.

Битва за артефакт

Лігво ворожки знаходиться посеред лісу, на захід від фортеці Хелген. До воріт фортеці можна повернутися, використовуючи швидке переміщення. Ця функція допоможе заощадити час пошуку волове очко в Скайриме. Довакину надають агресивний прийом. Чотири відьми, ніби змагаючись у мистецтві магії руйнування, атакують гравця. Б'ючись з ними, варто дивитися під ноги, щоб не попасти в магічні пастки.
Навіщо потрібен Кропивник в "Скайриме"?
Ворожка стоїть на пагорбі, відокремленому від табору глибоким ровом. Через рів перекинуто дерево, але пройти за ним – завдання не з легких. Ворожка кидається вогняними кулями в Довакина. При прямому попаданні це заклинання завдає колосальної шкоди. Зілля опору вогню тут доведеться вельми до речі. Випиваємо його, швидко пробігаємо по колоді на пагорб і вбиваємо чаклунку. У лігві відьом два намети, пара скринь зі скарбами, кілька бочок і клунки з припасами. Типова ситуація для будь-якого табору в Скайриме. Кропивник знаходиться біля поваленої ворожки.

Крапелька соку

Роздобувши зачарований кинджал, Довакин відправляється на пошуки Святині Великого дерева. Підказка Даник вказує на те, що шукати треба на сході від Вайтрана. Підземелля розташоване на території вулканічної тундри. Вируючі гарячі джерела і засніжені дерева створюють контрастний пейзаж, що надає цій місцевості нотку неповторності. Святилище являє собою велику мальовничу печеру. У її зведенні зяє величезний пролом, через який яскраве світло заливає підземелля. Звідти ж в святилище падає водоспад, утворюючи під собою річку. Ніби сама богиня Кинарет створила в цьому куточку світу комфортні умови для всього живого. Тут ростуть дерева, трава і квіти, пурхають метелики і бабки.
Навіщо потрібен Кропивник в "Скайриме"?
Стежка веде гравця на верхній ярус святилища, де стоїть Велике дерево. Шлях до нього перекривають товсті корені. Змусити їх раздвинуться можна тільки з допомогою волове очко. У "Скайриме" кожна дія гравця має свої наслідки. Використавши зачароване кинджал, Довакин пробудив захисний механізм природи. Тепер йому доведеться битися з духами лісу – спригганами. Здолавши чотирьох монстрів, наш герой залишає локацію і повертається до Даник. Крапля соку Великого древа здобуто, а значить, Златолисту пора прокинутися.

Популярі новини
Загрузка...