Мунлайт Фолс - новий містечко в світі The Sims 3

387 0 Новини високих технологій

Водоспади, оповиті туманом, глибокі похмурі печери, непрохідні темні ліси Місто Мунлайт Фолс в «Сімс 3» зачаровує кожного, хто потрапляє в нього. Він наповнений таємницями, а серед його жителів – феї і зомбі, перевертні, відьми, вампіри та інші загадкові і небезпечні істоти. Ми підготували для вас огляд Мунлайт Фолс, в якому розповімо про те, як з'явився цей місто, хто живе в ньому і які цікаві ділянки ваші персонажі можуть тут відвідати.

Опис міста

Moonlight Falls з'явився в додатку «Надприродного». Історія цього неймовірного міста почалась кілька тисячоліть тому. Його засновники – дві сім'ї мігрантів: Вульфы, які відрізняються життєрадісністю і трохи дивно схильні до впливу повного місяця, і Ван Голди, для яких характерні довголіття і неприязнь до сонця. Дуже скоро до цих двом сім'ям приєднався і дивний лісовий народець. Мунлайт Фолс знаменитий своїми дорогоцінними каменями і мінералами, чарівними зіллям. До речі, деякі інгредієнти можна знайти лише вночі.


Мунлайт Фолс - новий містечко в світі The Sims 3
Moonlight Falls побудований в традиційному готичному стилі. Тут мирно співіснують феї і відьми, вампіри і перевертні. Цей таємничий місто таїть в собі чимало таємниць. Мунлайт Фолс в «Сімс 3» стає особливо загадковим вночі і ввечері. Таким його робить повний місяць, під час якого на вулицях міста можна зустріти не один десяток зомбі. Гравці відзначають особливу атмосферу цього місця – похмуру, але неймовірно привабливим.

Нові сім'ї в Мунлайт Фолс («Сімс 3»): Ван Голд

Це родина складається з 3 чоловік: Ейдана, Трістана та Емілі. Відверто кажучи, Ван Голди живуть тут з дня заснування міста. Правда, для них це не так вже і багато – всього одне покоління. Весь секрет у тому, що вони вампіри! Глава цього сімейства стверджує, ніби він доклав руку до основи Мунлайт Фолс, однак цей факт заперечує враждующий клан – сім'я Вульфів. Мабуть, головне питання, що турбує Ван Років, полягає в тому, чи зможуть вони довести своє право носити горде звання засновників містечка або ж дана перевага залишиться за Вульфами?


Мунлайт Фолс - новий містечко в світі The Sims 3

Сім'я Вульф

Тільки одна сім'я живе в цьому місті так давно, як Ван Голди. Це Дуейн, Еріка, Вейлон, Гатор і Вільгельміна Вульф. Як і суперники, вони відмовляються визнавати поразки в боротьбі за почесний титул справжніх засновників Мунлайт Фолс. До речі, глава клану – Паппи Вульф – живе на іншому кінці міста, подалі від своїх родичів. Так чи зможуть вони знайти заслужену повагу, або ж родина Ван Голд впише в історію міста своє ім'я? Яку роль в цьому зіграє Паппи?
Мунлайт Фолс - новий містечко в світі The Sims 3

Комуни

У різних куточках міста розташувалися невеликі комуни, що об'єднують людей з спільними інтересами. Пропонуємо познайомитися з ними ближче:
 • «Сусіди: Вегетаріанці». Бранч Тимбли і Дейвід Масгрейв – справжні друзі. Вони обидва без розуму від життя на природі. Фея Бранч – досвідчений садівник, а її сусід Дейвід навіть не доторкається до м'яса і плазмі, незважаючи на те, що він вампір. Цікаво, чи зможе фея забезпечити собі життя за допомогою свого городика? І як довго Дейвід буде в змозі справлятися зі своєю сутністю?
 • «Сусіди: Мрійники». Завдяки одній з конференцій по надприродного з'явилася комуна мрійників. Малькольм, Хейлі, Аліс і Діді обожнюють все містичне. До речі, ні в одного з членів цієї комуни немає ніяких нестандартних здібностей, однак здогадатися про це просто неможливо, адже виглядають вони як справжні надприродні істоти. До того ж їх нерідко можна зустріти в компанії з цікавими персонажами Мунлайт Фолс.
 • «Сусіди: Надприродне». Чи бачили ви коли-небудь, щоб під одним дахом жили перевертень, вампір і привид? А щоб вони при цьому були ще кращими друзями? Комуна «Надприродне» об'єднала дивовижних створінь, які люблять життя і просто в захваті від свого нового будинку в місті, повному таємниць і містики. Чи приймуть їх далеко не надприродні сусіди, або ж у питаннях дружби цим персонажам доведеться залежати виключно один від одного?
 • Мунлайт Фолс - новий містечко в світі The Sims 3

  Сім'я Грімм

  Сім'ю Грімм складно назвати сім'єю, адже вона представлена лише однією людиною – Чонсі. Крім того, що він одинак, він пристрасний оповідач, зрозуміло, найбільше він любить історії про надприродне. А ще він вірить в те, що є нащадком відомих братів Грімм, є авторами неймовірної кількості казок, в тому числі і містичних. Щоправда, довести це Чонсі не може. У Мунлайт Фолс Чонсі Грімм приїхав зовсім недавно, тут він планує продовжувати сімейні традиції. Тільки від гравця залежить, чи буде він просто писати розповіді, або ж зможе стати головним героєм своєї власної загадкової історії.

  Сім'я Гудфеллоу

  Сестри Гудфеллоу – прямий доказ того, що фей неймовірно цікавлять звичайні персонажі. Під керівництвом Флори вони змогли встановити контакт з іншими городянами і проводять різні соціальні експерименти. Досвід, над яким вони працюють зараз, полягає в тому, що Лінда Роджерс усиновила дитину-фею, a Гудфеллоу спробують замінити батьків звичайному людському немовляті. Чи зможе виховання Фавна принести сестрам бажаний результат?

  Сім'я Роджерс

  Жителька Мунлайт Фолс Лінда – це зразок материнської любові. Завдяки міському Центру усиновлення вона змогла здійснити свою мрію про справжній родині. Щоправда, тут не обійшлося без участі фей. Не виключено, що зовсім скоро Лінда Роджерс виявить, що усиновлення приносить їй більше клопоту, аніж радості. А що вона скаже на те, що її маленька Софі – фея?
  Мунлайт Фолс - новий містечко в світі The Sims 3

  Сім'я Дурвуд

  Якщо подивитися з боку, може здатися, що в цій сім'ї є все, чого можна тільки позаздрити: у них чудовий будинок, двоє воістину чарівних дітей. До того ж глава сімейства працює на дуже гарній роботі. Однак не все так просто, адже теща категорично проти вибору дочки, а милі очаровашки відрізняються норовливістю. Тільки від гравця залежить, чи зможуть члени цієї сім'ї жити в мирі та злагоді.

  Сім'я Іві

  У числі нових сімей у Мунлайт Фолс «Сімс 3» сім'я Іві. Насамперед вони були практично бездомними, а зараз можуть дозволити собі» утриманський» спосіб життя. Вся справа в тому, що Квіточка отримав немаленьке спадок від далекої родички. Тепер ця сім'я абсолютно не обмежена у коштах і може дозволити собі все, що тільки побажає. Проблема лише в тому, що вони зовсім не уявляють, чого хочуть! Чим же обернеться приплив сімолеонів: прокляттям або шансом на гідне життя?

  Сім'я Макдуф

  Це сім'я міста Мунлайт Фолс є багатодітною, до того ж прямо зараз вони знаходяться в очікуванні ще однієї дитини. Тому, хто спостерігає за цією сім'єю зі сторони, вона може здатися хаотичною і дивною. Однак Макдуфы завжди підтримують один одного з легкістю вирішують спірні питання. Зрозуміло, батьки щосили намагаються керувати величезною колекцією, до речі, у них це непогано виходить. Але чи не стане ще один Макдуф зайвим?
  Мунлайт Фолс - новий містечко в світі The Sims 3

  Сім'я Мальдано

  Маригольд, єдина представниця цієї родини, зовсім раптово усвідомила, що є нащадком могутніх фей. Дівчинку виростила бабуся, якої нині немає, тепер вона є абсолютною господинею сімейного будинку. Варто відзначити, що скрізь, де з'являється Маригольд, відбуваються дивні речі. Що є причиною цього: Маригольд Мальдано притягує до себе надприродне або ж вона звичайна божевільна?

  Сім'я Нікс

  Однією з нормальних сімей в місті Мунлайт Фолс в «Сімс 3»можна назвати сім'ю Нікс. До речі, саме тому їх можна назвати самою дивною сім'єю. Енні і Майк познайомилися в школі, вони зустрічалися в коледжі і одружилися тоді, коли Майк закінчив навчання в медичному університеті. А через рік у них з'явилася дочка Мара. Чи зможуть Нікс зав'язати знайомства та знайти друзів, або вони виявляться занадто нормальними для такого ненормального місця?
  Мунлайт Фолс - новий містечко в світі The Sims 3

  Сім'я Пок

  Зазвичай Девіда залучали відповідальні панянки, однак коли в нього врізався поліцейський автомобіль, з якого вийшла прекрасна Джанет, він зрозумів, що це його доля. Девід усе ретельно спланував: він влаштував пограбування, після якого саме Джанет заарештувала його. Вона пояснила йому його права, він у відповідь прочитав їй вірші про кохання. Про решту історія замовчує. Можливо, це роман на все життя.

  Сім'я Свейн

  Зовсім недавно в Мунлайт Фолс перебралися Честер Свейн і його дочка Бейлі. Честер виховує дівчинку один, а тому часом він надмірно турботливий. Однак, незважаючи на це, він абсолютно не в курсі захоплення Бейлі всім надприродним. Чи зуміє батько знайти спосіб захистити дочку від небезпечного цікавості?
  Мунлайт Фолс - новий містечко в світі The Sims 3

  Сім'я Фармвелл

  Чарівний містечко як не можна краще підходить для Гладстона Фармвелла, який без розуму від рибальства, відпочинку на свіжому повітрі та спілкування з людьми. Втім, переїзду в Мунлайт Фолс радий не тільки він, але і місцеві красуні. Чи зможе він зберегти хороші відносини з колишніми пасіями, або ж йому доведеться покинути місто?

  Сім'я Хоппкрафт

  Члени цієї сім'ї звикли шанувати традиційні цінності. Там, звідки вони родом, прийнято старанно працювати, поважати оточуючих і ні в якому разі не перетворюватися у тварин під час повного місяця. На думку сім'ї Хоппкрафт, так має бути абсолютно скрізь. Чи зможуть вони не просто вижити в цьому дивному місті, але і обзавестися друзями?

  Цікаві факти про Мунлайт Фолс в «Сімс 3»

  Це місто повне відсилань до різних книг та кінострічками. Наприклад, сімейство Дурвуд – це пряме відсилання до сімейства Візлі з історії Роулінг про Гаррі Поттера. Шанувальники серіалу «Доктор Хто» напевно помітять Телепорт Лама, розташований у Лікарні, адже він виглядає зовсім як Тардіс.
  Мунлайт Фолс - новий містечко в світі The Sims 3
  Кажуть гравці і про те, що Мунлайт Фолс в «Сімс 3» – це відсилання до серіалу «Щоденники вампіра», точніше до назви міста Містик Фоллз. Ті, хто бачив серіал «Зачаровані», стверджують, що сестри Крамплботтом, які живуть у цьому місті, – це відсилання до головним героїням телесеріалу Фібі, Прю і Пайпер.

  Популярі новини
  Загрузка...