Кращі безкоштовні програми для обрізки відео

213 0 Новини високих технологій

Працюючи з різними відеороликами на комп'ютері, іноді з'являється потреба обрізати який-небудь фрагмент. Зрозуміло, для цього використовують відеоредактори. Якщо і у вас з'явилася така потреба, але ви не хочете купувати платне програмне забезпечення для цього, то в цій статті ви зможете визначити для себе безкоштовну програму для обрізки відео. Перед початком варто пояснити, що безкоштовне програмне забезпечення відрізняється від платного у першу чергу функціоналом. Тому сприймайте все перераховуються програми, як простий засіб для разової обрізки фрагмента відео, серйозних ж видеоредакторов, які використовують професіонали, у статті розглянуто не буде.

Free Video Editor

Назва говорить сама за себе - це безкоштовна програма для обрізки відео, яка відмінно справляється з поставленим завданням. Розмір вона має не значний, так що ви без проблем можете швидко завантажити і встановити її на свій комп'ютер. Що радує, так це інструменти для обрізки ролика - ними дуже зручно користуватися. З їх допомогою ви за короткий проміжок часу зможете виконати поставлене завдання. Також можна позначити додаткові можливості програми, яких немає у більшості інших подібних видеоредакторов. У ній є опції запису відео з екрану робочого столу, вікна якої-небудь програми або навіть з камери, яка підключена до комп'ютера.


Кращі безкоштовні програми для обрізки відео
Раз це безкоштовна програма для обрізки відео, то і без недоліків ніяк не можна обійтися. В даному випадку можна виділити всього два. По-перше, це дуже обмежений інструментарій програми. Але якщо враховувати те, що використовувати її доведеться лише для обрізки відео, то з цим все в порядку. А по-друге, вкрай незручне вікно попереднього перегляду відредагованого відео.

VirtualDub

VirtualDub - це дуже проста безкоштовна програма для обрізання відео. Її функціонал ще більш убогий, ніж у попередньої програми. Але незважаючи на це, обрізати відео у вас вийде без проблем. Щодо без проблем. Адже більшість користувачів скаржаться на вкрай незручний інтерфейс. Навіть незважаючи на те, що кнопок, порівняно з більш серйозними представниками даної категорії програмного забезпечення, дуже мало, багато користувачів не можуть відразу розібратися, що потрібно натиснути для того, щоб вирізати потрібний фрагмент.


Кращі безкоштовні програми для обрізки відео
Але, як говориться, мінуси повністю перекриваються кількома плюсами. По-перше, і що важливо, програма, як це було сказано, безкоштовна, так що в будь-якому випадку ви нічого не втрачаєте. А по друге, вона не вимагає установки на комп'ютер, що дуже зручно. Вам достатньо лише завантажити один файл, натиснути по ньому подвійним кліком миші і програма відразу запуститься. Ну а розібравшись в інтерфейсі, ви відразу будете знати на які кнопки натискати.

Avidemux

Потрапила в категорію безкоштовних програм для обрізки відео і Avidemux. Цей редактор не має ніяких особливостей, хіба що можна загострити увагу на можливості накладення різних ефектів, але навряд чи це стане в нагоді для відеоролика. До речі, на відміну від попередньої програми, інтерфейс більш прихильний до користувача. Кнопки для обрізки винесені на чільне місце і мають інтуїтивно зрозумілі значки. Проблема ж полягає в іншому - на тимчасовій шкалі дуже складно з першого разу обрати потрібний кадр, та й область попереднього перегляду виглядає незручною.
Кращі безкоштовні програми для обрізки відео

Висновок

Нами були розібрані три найбільш популярні безкоштовні програми для обрізки відео російською мовою. Всі вони в рівній мірі схожі один на одного, але у кожної є свої нюанси. Так, Free Video Editor виділяється на тлі інших своїми додатковими функціями запису відео з екрану монтира і камери. VirtualDub - можливістю запускатися без попередньої установки, а Avidemux - можливістю накладення ефектів на відеоряд.

Популярі новини
Загрузка...