Блакитні дракони в «Героях 3» – найсильніші істоти в грі

787 0 Новини високих технологій

Блакитні дракони в «Героях 3» з'явилися в додатку «Клинок Армагеддона». Вони є нейтральними істотами. Але за своїми параметрами і здібностям їх вважають найсильнішими в грі, тому вони можуть бути як відмінним зміцненням вашої армії, так і якісно справлятися з захистом замку.

Легенда про їх походження

Блакитні дракони в «Героїв Меча і Магії 3» мешкають на Морозних кручах. Це пов'язано з їх походженням: вважається, що вони з'явилися з землі снігових ельфів Ворі. Іноді цих драконів можна знайти на вершинах гір Бракады: вони витіснили звідти інших своїх побратимів – золотих і зелених драконів. Деякі могли зустріти цих таємничих істот, тому про їх спосіб життя відомо дуже мало. Про мудрість блакитного дракона ходять легенди: він вважається одним з найрозумніших і гордих істот. Тому приєднується цей герой лише найсміливішим і гідним.


До таких відноситься Мутаре, чиєю спеціалізацією є дракони. Вона збільшує параметри атаки і захисту у всіх цих істот, у тому числі і Блакитних. Саме вона найперша, кому вдалося згуртувати цих гордих драконів, щоб вони брали участь у знаменитій Битві Драконів. Ще один герой, до якого вони можуть приєднатися, – це Дракон. Незважаючи на те що його спеціалізацією є чарівники, він є дуже сильним магом, який може впоратися навіть з Блакитним драконом.
Блакитні дракони в «Героях 3» – найсильніші істоти в грі

Особливості

Блакитні дракони в «Героях 3» є одними з найкращих істот, тому їх наявність в армії персонажа вкрай бажано. Їх здібності дають перевагу в бою, особливо якщо ними вміло скористатися.


 • Блакитний дракон в «Героях 3» відноситься до великих істот і займає дві клітини – це потрібно враховувати при розстановці військ.
 • Пересуватися може по всій карті – це дуже зручно в битві проти стрільців.
 • «Драконівське дихання» атакує на дві клітини. При правильній атаці ви можете зачепити відразу кілька ворожих загонів. Але потрібно бути акуратніше зі своїм військом: використовуючи дихання в якості захисту, дракон може зачепити і союзних істот.
 • Ефект страху: атакуючи, Блакитний дракон з імовірністю 10% може налякати ворожий загін, і він пропустить хід. Але від кількості драконів не збільшується ймовірність накладення ефекту страху. І ця здатність діє тільки на живих істот.
 • Як і всі дракони, не піддається впливу заклинань з 1-го по 3-й рівні.
 • Але перевага цих істот зовсім не в перерахованих особливості. Блакитний дракон в «Героях 3» перевершує за своїми параметрами: кількістю здоров'я (ціла 1000), атаки і захисту (по 50). Тому їх вартість і є найвищою в грі.
  Блакитні дракони в «Героях 3» – найсильніші істоти в грі

  Особливості найму

  Як отримати Блакитного дракона в свою армію? Слід враховувати, що ці сильні істоти не з'являються в таборі найманців. Ви їх можете найняти лише в їх житло – Морозному кручі. Також за допомогою порталу виклику в замку фракції «Темниця» ви можете викликати його (тільки якщо вже захопили його житло).
  Його приріст – 1 істота в тиждень. Але що ще відрізняє цього персонажа від інших юнітів в грі – це дуже висока вартість. Щоб придбати одного Блакитного дракона, вам знадобиться 30000 золота і 20 горщиків ртуті. Звичайно, враховуючи його параметри, ця ціна цілком виправдана. Але якщо у вас не занадто сильна армія, а економіка не так добре розвинена, то не варто поспішати з покупкою Блакитного дракона. Ви можете придбати одне істота і залишити на охорону замку – так ви зможете пересуватися по карті, не хвилюючись про те, що ваш замок можуть захопити. Блакитні дракони – це чудове посилення вашої армії.
  Блакитні дракони в «Героях 3» – найсильніші істоти в грі

  Порівняння з іншими драконами

  Дракони в «Героїв Меча і Магії 3» є одними з найсильніших істот у грі. З тих, житла яких можна побудувати в замку, виділяються чорні (фракція «Темниця») – їх параметри вище, ніж в інших, і вони мають імунітет до магії будь-якого рівня. У цьому їхня перевага перед Блакитними драконами в «Героях 3».
  Блакитні дракони в «Героях 3» – найсильніші істоти в грі
  Якщо порівнювати їх з іншими істотами 10-го рівня, то вони перевершують інших тільки по своїм параметрам. В інших драконів здібностей більше, і вони не менш ефективні в бою. Наприклад, Кришталевий дракон має ймовірність до опору магії і виробляє кристали; Іржавий має кислотним диханням, яке може знизити параметри захисту супротивника, а Казкові можуть чаклувати заклинання на просунутому рівні. Але всі вони схожі в одному – мають дуже високу вартість найму. Не дивно, що саме дракони були обрані в якості найсильніших істот у грі. Адже ще з давніх часів ці створіння були втіленням сили, мудрості і загадковості.

  Популярі новини
  Загрузка...