Гайд по алхімії до "Ввв"

247 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми поговоримо про алхімії "Ввв" — професії, що дозволяє займатися створенням власних зілля, замість того, щоб купувати їх у сторонніх торговців. Продукти алхімії стануть у нагоді під час чергового рейду, допоможуть прокачати певні характеристики персонажа, виконають миттєве зцілення, відновлять запас мани і навіть дозволять перебувати під водою довше звичайного часу.

Загальна інформація

Питання про те, як прокачати алхімію в "Ввв", завжди хвилювало безліч гравців. Така популярність даної спеціалізації пояснюється тим, що її результати дійсно корисні і легко застосовуються на практиці. Алхімія не тільки допомагає посилити характеристики героя, але і його підстраховує під час небезпечних рейдів. Всі ті, хто збагнув алхімію "Ввв", змогли пізнати головний секрет Філософського каменю, отримавши силу перетворення одних речовин в інші. Цей процес відомий під назвою "трансмутація" або просто "трансмут". Єдиним обмеженням в алхімії є час, що витрачається на кулдаун — близько двадцяти годин.


Після того як професійна навичка алхіміка досягає позначки 50 він отримує можливість вивчити Миксологию. Дана пасивна здатність забезпечує більшу ефективність під час використання зіль і зілля, приготованих гравцем.
Гайд по алхімії до "Ввв"
Осягнення алхімії до "Ввв" включає в окремі навички збирання і травничества. Якщо гравець наважився навчатися даної професії, то йому необхідно відшукати спеціальних вчителів, які зазвичай знаходяться у великих торгових містах на поточних локаціях.

Продукти виробництва

Головні предмети, створювані алхіміками — це, звичайно ж, зілля з різними ефектами. Одне зілля допоможе відновити запас здоров'я, друге поверне витрачену ману або одночасно і те і інше. Зазвичай вони готуються для того, щоб гравець не був захоплений зненацька який-небудь несподіваною критичною ситуацією або тривалим боєм. Рецепти алхімії до "Ввв" допомагають створювати найрізноманітніші зілля, які можуть поглинати ворожий шкоди магією, посилювати захисні характеристики і багато іншого.


Що стосується еліксирів, то цей продукт наділяє персонажа різноманітними тривалими баффамі. Зазвичай одна їх частина відноситься до бойової категорії, а інша — до захисної. Гравець не може користуватись одночасно двома видами баффі, так як їх ефекти не доповнюють один одного, а замінюють. Щоб баффи не знімалися, навіть після загибелі персонажа необхідно користуватися спеціальними, більш потужним видом еліксирів — флягами, або "фласками". Вони діють протягом двох годин і здатні доповнювати один одного, тобто одночасно мати бойові і захисні ефекти. Щоб створити такий потужний напій, гравець повинен обзавестися алхімічної лабораторії.
Гайд по алхімії до "Ввв"

Доповнення Wrath of the Lich King і Burning Crusade: що нового в алхімії?

"Гнів Короля-Ліча" додав в оригінальну версію гри алхімія для "Ввв" 1. 12. 1 і більш пізніх версій) можливість створення нескінченних фляг і зілля для лікування або відновлення мани. Користуватися такими флягами дозволялося лише під час битв PvP з інтервалом у три хвилини.
Ще одне доповнення, яке внесло певні зміни у професію — Burning Crusade. Згідно гайдів на алхімію "Ввв", разом з оновленням в грі з'явилися спеціальні котли, чимось нагадують столики з провізією для магів або джерела душ чорнокнижників. Після використання такого котла кожен член рейду отримує кілька зіль, які працюють на поглинання магічного шкоди. Котли коштують всього п'ять хвилин і перестають бути активними після двадцяти п'яти додатків. Здатність до встановлення котла дістається персонажу у випадковому порядку, під час приготування інших зіль.

Продукти трансмутації

Під час трансмутації персонаж може користуватися різними металами, есенціями, а також початковими і одвічними речовинами. Одними з найбільш частих продуктів, одержуваних у процесі трансмута, є арканитовые злитки. Створюються вони через перетворення і використовуються в ковальських справах. Також в інші результати трансмутації входить отримання ювелірних мета каменів, алмазів вогню неба і алмазів бурі землі.
Гайд по алхімії до "Ввв"
Досить цікаву категорію предметів для аксесуара складають алхімічні камені — вони теж є продуктами трансмута і можуть бути використані тільки самими алхіміками. Разом з доповненням "Гнів Короля-Ліча" (розширення алхімії і трансмутації для "Ввв" 3. 3. 5 і більш пізні версії) в грі з'явилися додаткові види каменів, що носять досить назву: Незламний, Могутній і Мінливий. Дані артефакти можуть підсилювати не тільки характеристики персонажа, але і ефекти від лікувальних засобів і зіль з маноах.
Для будь-якого процесу трансмутації необхідний філософський камінь, який повинен знаходитися в інвентарі персонажа. Якщо цей інгредієнт відсутня, то його можна замінити звичайним алхімічним каменем. Всі трансмуты обмежені загальним кулдауном, триваючим двадцять три години, однак буває кілька винятків.

Інші артефакти, створювані алхіміком

 • Архиум — це досить популярний інгредієнт, який використовується повсюдно. Його виробництво необхідно для того, щоб створювати більш цінні речі.
 • Реагенти — різноманітні лаки і масла, використовувані в повсякденності. Зазвичай вони йдуть на тканини, шкіряні, кольчужні і латные обладунки, а також на інші предмети побуту.
 • Гайд по алхімії до "Ввв"
 • Руни місяця — дані предмети допоможуть обзавестися різними додатковими характеристиками. Їх рівень залежить від того, наскільки сильний персонаж в алхімії. Можливо створити руни витривалості, спритності, сили, інтелекту, сили духу та інших характеристик.
 • Камені місяця — їх використовують для того, щоб посилити екіпіровку. Сила кожного каменю застосовується до певної речі. Під час створення даного артефакту важливо точно знати, який тип каменю необхідний в даний момент.
 • Барвники — застосовуються на декоративних речах і для фарбування різних предметів. Робиться це для того, щоб один персонаж відрізнявся від інших особливим стилем. Кількість відтінків, які можуть бути створені алхіміком, обмежені, проте, можливо, в майбутніх оновленнях гри будуть додані нові кольори.
 • Речі для дому — будь алхімік зможе обставити своє житло додатковими предметами, наприклад спеціальними полками або перегінним кубом. Подібні речі здатні підвищити майстерність алхіміка на кілька тисяч одиниць.
 • Спеціалізації

  Гайд по алхімії до "Ввв"
  На 68 рівні алхімії (при підвищеному навику в 325 очок) гравцеві відкриваються кілька унікальних завдань. Кожне з них належить до певної спеціалізації, від вибору якої персонаж може стати майстром зіль, майстром еліксирів і майстром трансмутації.

  Отримання професійної орієнтації дарує можливість (близько 15%) створення чотирьох додаткових артефактів обраної спеціалізації.

  Качаємо алхімію "Ввв" з 1 по 600 рівень за рецептами Warlords of Draenor

  На сьогоднішній момент це найдешевший спосіб прокачування. Спершу гравець повинен навідатися в Даларан або будь-який інший великий місто, де можна знайти вчителя алхімії. У зв'язку з тим, що разом з Warlords of Draenor в алхімії з'явилася механіка гарнізонів, вся спеціалізація зазнала кардинальну переробку. Використання алхімічних рецептів стало можливим вже з першого рівня. Їх можна отримати у вендора в обмін на книгу з "Таємницями дренорской алхімії". Для того щоб скрафтить книгу необхідно скористатися спеціальним сувоєм, "Трактатом", який також купується у вендора, або вибивається з мобів. Ще один спосіб його отримання — квест у героя в гарнізоні.
  Гайд по алхімії до "Ввв"

  Прокачування 600-700 рівнів

  Після досягнення 600 рівня подальше освоєння алхімії стає набагато простіше. До 650 рівня гравець може займатися створенням будь-якого дренорского зілля, яке дає одну з таких характеристик:
 • силу;
 • спритність;
 • універсальність;
 • інтелект;
 • ману.
 • Після 650 рівня і до 700 прокачування може відбуватися через рецепт "Дренорского настою спритності" (чотири пламецвета і чотири звездоцвета). Рецепт також купується у вендора за книгу "Таємниць дренорской алхімії".

  Корисні поради

  Немає жодних сумнівів, що алхімія є корисною професією для будь-якого ігрового класу. Проте варто відзначити, що якщо персонаж є друїдом-танком, то йому навряд чи підійде спеціалізація в зіллях. Справа в тому, що для зцілення лікуючим напоєм необхідно виходити з ведмежого вигляду, а під час танкування така дія може легко стати летальним (ті ж наслідки будуть чекать та інших тиммейтов). Особливу увагу потрібно під час покупки реагентів і продажу власних засобів на спеціальних аукціонах. Буває, що подібними операціями гравець може загнати себе в неприємні збитки. На більш складних аукціонах торгові операції повинні проводитися з урахуванням вартості тари".
  Гайд по алхімії до "Ввв"
  Навіть якщо персонаж так і не зміг досягти рівня майстра трансмутації в алхімії "Ввв", не варто кидати даний вид діяльності. З його допомогою можна непогано заробляти, десь один раз на добу. Для цього необхідно поповнити інвентар філософським каменем і вивчити ринок, щоб знати, на якому з перетворень виходить найбільша прибуток. Під час командної гри важливо дати знати про обраної спеціалізації іншим тиммейтам — це допоможе їм економити на часі (трансмутах) і грошах.

  Популярі новини
  Загрузка...