Як подивитися аватарку в "Інстаграмі": специфіка

820 0 Новини високих технологій

В даний час все більшою популярністю користується соціальна мережа Instagram, в якій люди можуть ділитися один з одним фотографіями і шукати натхнення у красивих картинках. Просунуті юзери розповіли в блогах все про цей сервіс, але багато хто до цих пір не знають, як подивитися аватарку в "Інстаграмі" на чужому профілі.

Де розташований аватар, і як його подивитися

Можна знайти величезну кількість інформації, що стосується цієї соціальної мережі. Фахівці у сфері медіа розповідають недосвідченим користувачам, як правильно просувати свій аккаунт, як заробляти на рекламі, як оформляти гарну сторінку. Проте вони забули, що звичайних людей, які сидять в "Інстаграмі" заради задоволення, а не заради прибутку, хвилюють зовсім інші питання.


Як подивитися аватарку в "Інстаграмі": специфіка
Одним з таких належить питання про те, як подивитися аватарку в "Інстаграмі" чужого користувача. Зазвичай фотографія, що стоїть на "обкладинці" сторінки, настільки дрібна, що розгледіти якісь деталі на ній просто неможливо. Однак цікаві користувачі ні перед чим не зупиняються, тому кожен день з'являються нові способи подивитися аватарку в "Інстаграмі" в повному розмірі.

Сайти ПО

Можна знайти кілька спеціальних сервісів, за допомогою яких можна збільшити фотографію на аватарці користувача. Найбільшою популярністю користуються наступні:
 • Gramotool;
 • Insta-downloader;
 • Instadp.
 • Є безліч додатків на телефон з аналогічною дією. Найпоширенішими вважаються Zoop, PicZoom, Insta Profile Downloader. Деякі з програм відрізняються більш просунутим платним функціоналом, однак для такої простої задачі, як перегляд аватарки в "Інстаграмі", підійде і безкоштовна версія.


  "Ручний" спосіб

  Як подивитися аватарку в "Інстаграмі": специфіка
  Мало хто знає, але дивитися фото профілю можна навіть без спеціальних програм та сайтів. Для цього потрібно відвідати веб-версію Instagram, знайти сторінку потрібної людини і "перетягнути" його аватарку на нову вкладку браузера. Таким чином, з'явиться це фото в розмірі 400 на 400 пікселів. Цього достатньо, щоб розглянути всі питання, що цікавлять деталі. Крім того, в цьому вікні можна і наблизити фотографію, проте існує ризик значного погіршення її якості. Аналогічним чином можна подивитися аватарку профілю, перебуваючи в мобільній версії Instagram. Для цього потрібно зайти в аккаунт потрібної людини, натиснути на меню з трьома точками і вибрати пункт "Копіювати посилання профілю". Після цього потрібно відправитися в мобільний браузер, вставити посилання в пошуковий рядок і після відкриття сторінки затиснути палець на аватарці до появи опцій. Тут потрібно вибрати пункт "Відкрити в новій вкладці". Таким чином, у новому вікні з'явиться фотографія профілю користувача.

  Популярі новини
  Загрузка...