Як перенести закладки Firefox, Chrome: все про експорт та імпорт даних

379 0 Новини високих технологій

Сучасні користувачі майже кожен день займаються серфінгом в мережі. Для цього використовуються спеціальні програми. Вони називаються браузерами. Величезною популярністю користуються "Фаєрфокс" і "Хром". З цими інтернет-оглядачами знайомі багато. Далі поговоримо про закладках в подібних програмах. Тема актуальна серед тих, хто планує змінити інтернет-оглядач без втрати даних. І тому важливо з'ясувати, як перенести закладки Firefox і Chrome. Чи можна взагалі це зробити? І як діяти для реалізації поставленого завдання?

Як перенести закладки Firefox, Chrome: все про експорт та імпорт даних

Закладки - це

Насамперед з'ясуймо, з яким елементом браузера доведеться мати справу. Що таке закладки? Так називають збережені цікаві сторінки в інтернет-браузері. Закладки допомагають здійснювати швидкий перехід по тим чи іншим адресами. При зміні браузера людям можуть знадобитися збережені закладки. Адже далеко не всі ресурси можна без проблем знайти самостійно.


Як перенести закладки з Mozilla Firefox, Chrome? Чи можна впоратися з поставленим завданням? Так. Якщо правильно себе вести, можна без праці здійснювати експорт і імпорт даних між інтернет-оглядачами. І перенесення збережених сторінок є однією з найбільш поширених операцій.

Вивантаження даних

Почнемо з створення архіву з цікавими сторінками. Замислюючись над тим, як перенести закладки Firefox, Chrome, користувач повинен здійснити вивантаження вже наявних у нього збережених сайтів. Операція, як не важко здогадатися, проводиться в "Фаєрфокс".
Як перенести закладки Firefox, Chrome: все про експорт та імпорт даних
Інструкція по вивантаженню файл з закладками на даний момент має приблизно такий вигляд:
 • Запустити Mozilla.
 • У правому верхньому куті сторінки, біля адресного рядка натиснути на кнопку відкриття головного меню браузера. Зазвичай на ній зображена шестірня, гайковий ключ або три крапки.
 • Зайти в меню "Диспетчер закладок". В деяких версіях цей елемент керування називається "Бібліотека".
 • Клацнути по "Упорядкувати"-"Експорт".
 • Вибрати місце збереження архіву. На даному етапі файлу можна присвоїти унікальне ім'я.
 • Підтвердити проведення операції.
 • Тепер можна думати далі над тим, як перенести закладки Firefox, Google Chrome. Архів з збереженими сторінками у нас вже є. Тепер необхідно здійснити завантаження даних.


  Імпорт сторінок

  Щоб зробити це, не потрібно ніяких додаткових програм і додатків. Досить скористатися вбудованими налаштуваннями інтернет-браузера. Як перенести закладки Firefox, Chrome? Після описаних вище дій користувачеві необхідно:
 • Запустити "Хром". Бажано дочекатися його повного завантаження.
 • Клацнути по кнопці з зображенням трьох точок, розташованих один під одним. Іноді на згаданому елементі управління намальовані 3 горизонтальні лінії.
 • Вибрати сходинку "Диспетчер закладок".
 • Перейти по "Упорядкувати"-"Імпорт". Відкриється невелике вікно.
 • Вибрати заздалегідь сформований HTML-документ. Мова йде про архів з збереженими в "Мозилле" сторінками.
 • Клацнути по кнопці, що відповідає за підтвердження процедури.
 • Залишається тільки почекати якийсь час. Закладки імпортуються в "Гугл Хром" за кілька хвилин. Швидко, просто і дуже зручно.
  Як перенести закладки Firefox, Chrome: все про експорт та імпорт даних
  Тепер зрозуміло, як перенести закладки Firefox і Chrome. Якщо хочеться імпортувати сторінки в зворотному порядку, проблем бути не повинно. Діяти доведеться аналогічним чином.

  Популярі новини
  Загрузка...