AIDA64 - що це за програма. Перелік функцій

426 0 Новини високих технологій

У будь-який момент може знадобитися дізнатися інформацію про своєму комп'ютері. Але на жаль, стандартні засоби операційної системи надають лише частина відомостей, інше можна дізнатися, лише встановивши спеціальне програмне забезпечення. У цій статті ми поговоримо про один такий, а якщо бути точніше, то про AIDA64. Що це за програма, як вона працює, для чого потрібна? Це і багато іншого ви зможете винести з цієї статті.

Визначення

Перед тим, як говорити про AIDA64 - що це за програма і якими функціями володіє, варто дати узагальнену інформацію, що ми зараз і зробимо. Отже, головне, для чого її використовують, - це збір інформації про комп'ютер і його компонентах. Простими словами - якщо вам потрібно дізнатися, наприклад, версію операційної системи, подивитися встановлене програмне забезпечення на комп'ютері або перевірити назви "заліза", то AIDA64 вам у цьому допоможе. Але відразу варто сказати, що потрібен ключ - AIDA64 - платне додаток, і щоб їм користуватися, необхідно придбати ліцензійний ключ.


Дізнаємося інформацію про комп'ютері

Ми вже сказали, що з допомогою представленого програми можна у два кліка дізнатися все про комп'ютер, тепер поговоримо про це детальніше.
AIDA64 - що це за програма. Перелік функцій
Щоб переглянути відомості про комп'ютер, вам необхідно, запустивши програму, перейти в розділ "Комп'ютер". До речі, дерево розділів відображається в лівій частині інтерфейсу програми. Відкривши "Розділ", на головному екрані побачите список елементів, інформацію про яких ви можете отримати. Звідси можна дізнатися ім'я комп'ютера, DMI, IPMI, простежити за електроживленням і переглянути інший звід інформації. Але особливої уваги заслуговує розділ "Загальна інформація". Саме тут зібрана найбільша важлива інформація, що стосується роботи комп'ютера.


AIDA64 - що це за програма. Перелік функцій

Інформація про операційну систему

На даному етапі ви вже напевно зрозуміли, що це за програма - AIDA64 але розказано ще було не про всі можливості. Так, ви можете легко дізнатися всі відомості про операційну систему Windows, яка у вас встановлена. А що найголовніше - AIDA64 російською мовою, тому ви не зіткнетеся з труднощами при ознайомленні з наданою вам інформацією. Отже, що стосується відомостей про ОС, то відповідні пункти знаходяться в різних розділах. Зараз буде дано список з коротким описом:
 • Операційна система. Назва розділу говорить сама за себе. Тут ви можете дізнатися основну інформацію саме про ОС - переглянути процеси, системні драйвера, служби, список динамічних бібліотек та багато іншого.
 • Сервер. Тут зберігаються всі відомості, що стосуються користувачів комп'ютера - список загальних папок, користувачів і груп.
 • Відображення. Якщо вам цікава опція персоналізації в ОС, то вам в цей розділ. Тут ви можете дізнатися все про те, що вважається способом відображення даних, а саме: монітор, шрифти, процесор (графічний), робочий стіл і так далі.
 • Мережа. Якщо вам потрібно більше дізнатися про мережевих налаштуваннях вашого комп'ютера, то вам в цей розділ.
 • DirectX. Він буде цікавий любителям розваг за комп'ютером, так як це - програмне забезпечення, яке відповідає за коректне відображення мультимедійних даних в іграх і графічних програмах.
 • Програми. Раніше говорилося, що ви можете дізнатися з допомогою AIDA64 список програм, встановлених на ПК, так ось, саме в цьому розділі знаходиться даний елемент, але крім нього є ще багато іншого.
 • AIDA64 - що це за програма. Перелік функцій
  Тепер ви знаєте, де шукати інформацію, пов'язану з операційною системою.

  Дізнаємося інформацію про пристрої

  Якщо яка-небудь версія AIDA64 не здатна відобразити відомості, що стосуються пристроїв, підключених до ПК, то це не справжня програма. Зробити це дуже просто, достатньо лише відвідати наступні розділи:
 • Системна плата. Відображає всю інформацію, яка стосується материнської плати, встановленої в комп'ютері.
 • Мультимедіа. Якщо вам важливий звук, і ви хочете дізнатися більше про його відтворення на комп'ютері, то вам в цей розділ.
 • Зберігання даних. Розділ, який відповідає за збір інформації про носіях інформації - жорстких дисках, флешках, SSD і т. п.
 • Пристрою. Розділ, у якому ви можете знайти все про обладнанні, підключеному до комп'ютера.
 • AIDA64 - що це за програма. Перелік функцій
  Тепер ви знаєте, що це за програма - AIDA64 і нарешті здатні відповісти собі, чи потрібно її купувати. Наперед варто сказати, що потрібно, адже її користь не можна переоцінити. Але багатьох відлякує ціна ключа AIDA64 яка на сьогоднішній день складає 40 $.

  Популярі новини
  Загрузка...