WinDjView - що це за програма і якими функціями вона має

279 0 Новини високих технологій

У світі існує величезна кількість різних розширень файлів, серед яких є і DjVu. Це розширення відноситься до електронних книг, і для рядового користувача логічним буде порівняння з PDF. Якщо ви завантажили файл цього формату, але не знаєте, як його відкрити, то в цьому вам допоможе WinDjView. Що це за програма, які опції в ній є, і як нею користуватися, буде розказано в цій статті.

Перегляд змісту документів

Перша функція, про яку варто поговорити, - це перегляд вмісту документа. Саме для цього багато і скачують програму для читання WinDjView. Але, крім простого відображення вмісту, в програмі існує можливість структурування тексту на глави і заголовки.


WinDjView - що це за програма і якими функціями вона має
Таким чином знайти потрібний шматок тексту в програмі стає простіше простого. До речі, якщо в документі не було закладок, то нічого страшного, їх без особливих зусиль можна імпортувати.

Перегляд мініатюр сторінок

Ще не зрозуміли, що це за програма? WinDjView відмінно справляється з відображенням вмісту документа, але це ще не все. Як на рахунок відображення мініатюр сторінок? До речі, це дуже зручна функція. При відкритті книги в цій програмі на лівій бічній панелі будуть представлені мініатюри всіх сторінок, розмір яких, до речі, можна змінювати. Таким чином ви зможете швидко відшукати потрібну сторінку. Крім вищесказаного, мініатюри сторінок можна експортувати як для преси, так і на жорсткий диск комп'ютера. З печаткою все зрозуміло, а ось на комп'ютер виводиться знімок сторінки в форматі зображення. Примітно також те, що картинка буде підписана номером її сторінки.


Перегляд самого документа

Що це за програма WinDjView? Вона вміє відкривати документ, використовуючи різне відображення сторінок. Саме так, запустивши в програмі електронну книгу, ви можете поміняти її відображення, наприклад, на "Повний екран". У цьому випадку буде відображатися одна сторінка, тераса по сторонах. Є також можливість відкрити дві сторінки відразу, щоб бачити розвороти. Ну а якщо вам необхідно, то ви можете перевертати окремі сторінки і міняти їх місцями - все, що вам завгодно.

Додавання і експортування закладок

Ми вже говорили про закладках, але зараз обговоримо цей момент більш детально. Ви можете додавати закладки самостійно. Зробити це можна як на загальний вигляд, так і на виділений відрізок тексту.
WinDjView - що це за програма і якими функціями вона має
До речі, назву закладки не обов'язково повинно мати таку ж назву, як і виділений текст. Ви можете редагувати найменування прямо в програмі. А при необхідності є можливість експортувати їх, щоб використовувати на іншому комп'ютері.

Експорт тексту

Більшість користувачів вже зрозуміли, що це за програма - WinDjView, так як вже були описані основні її функції. Але як раніше було вже сказано, це ще не все. Використовуючи цей додаток, ви без праці можете зробити експорт тексту з книги в текстовий документ формату TXT. Багатьма було помічено, що додаток з цим справляється бездоганно, притому розмір кінцевого файлу буде приблизно в двадцять разів менше.
WinDjView - що це за програма і якими функціями вона має

Висновок

Ось ми і розібралися з програмою WinDjView. Можна зробити висновок, що вона одна з найкращих для взаємодії з розширенням DjVu. До речі, багато хто помилково вважають, що є програма WinDjView для "Андроїда", але це не так, представленої платформи є аналоги, але ніяк не ліцензійне ПЗ.

Популярі новини
Загрузка...